PDA

View Full Version : Няма надежда



DuraTech
03-16-2014, 08:17
Прочитам, от време на време, някоя темичка във форума и особено в текущия раздел. Когато някой има проблем с намиране на партньор от съответния пол, му се дават съвети да излиза и да се запознава с нови хора. Логично. Дайте съвет и на мен, моля. Къде мога да срещна представителка на нежния пол, която не слуша чалга и гнусотиите, който пускат по the voice и подобни долнопробни "музики", не слуша бг рап, не се гримира, не ходи по дискотеки, не пуши, не пие, не използва фейсбук (или поне не живее в него), не прекарва часове пред огледалото, не си прави изкуствени нокти и изобщо няма нищо изкуствено, не обикаля като гламава по магазините за дрехи, не е материална, не се храни с турски полуфабрикати, не си хвърля боклуците по улицата, а вместо това чете книги, обича разходни сред природата, спортува, пише на кирилица (не само, когато се изисква), харесва малките неща (като неочаквано писмо в пощата или се заслушва в песента на птичките например) и е възпитана?

The Cheetah
03-16-2014, 08:21
ТИ СЕРИОЗНО ЛИ?

gamblerpimp
03-16-2014, 08:22
kvo zna4enie ima dali slu6a 4alga i 4e ima facebook i kvo qde ti si nenormalen we

gamblerpimp
03-16-2014, 08:22
a ne zabelqzah 4e tva e trol

Justwickeds
03-16-2014, 08:23
troll ?!?! goddammit, изписах една камара щуротии,както винаги.

Kamikazeto
03-16-2014, 08:27
представете си ако се троли затва колко сме пропаднали ха ха

Justwickeds
03-16-2014, 08:27
представете си ако се троли затва колко сме пропаднали ха ха

xD +

BeTheOne
03-16-2014, 10:20
Докато си мислиш, че няма надежда, надежда няма да има.

Къде да търсиш описаното момиче. Изброил си различни интереси и различни действия. Ясно е че няма да я намериш в Синсити в София или пък в Авеню във Варна (въпреки че и това е възможно, има доста свестни хора на такива места).

Помисли за различни клубове по интереси. Искаш да обича природата - започни да ходиш по планини с организирани групи. Да спортува - клуб по спортни танци, народни танци, лека атлетика, акробатика, спортна гимнастика, тае-бо, пилатес и какво ли още не.

Погледни го от тази страна - за да намериш такова момиче трябва да си наясно, с какво се занимава тя. След това трябва да започнеш да ходиш на местата, където и тя би ходила. Трябва да си наясно, какво тя би харесала в другия пол и да й го предоставиш.


Поздрави!


BeTheOne

paradosou
03-16-2014, 10:45
Ох...
Аз пък не мисля, че троли. И в реалността има момчета с подобни представи за желано момиче.
Авторе, написаното звучи едва ли не като обява. Ясно е, че (почти) всеки се е замислял каква половинка иска и си е представял някакви неща, но хората не са стока, която се търси по каталог. Абсурдно е и че фокусът ти е в отблъскващото. За някои може да изглежда, че имаш 'критерии', обаче дали ако беше истински сигурен, че заслужаваш много, щеше да се концентрираш толкова върху непривлекателните (според теб) черти? Уверените момчета обикновено са ведри по природа; те знаят какво искат и вървят към него, нямат време да навлизат в "пропасти", образно казано. Просто адски добре наблюдават себе си и света; естествено като резултат се самооценят завидно прецизно, а и впечатленията им от околните са обективни. Дали едно такова момче ще напише подобна тема?
Искаш възпитана мадама, която пази чистотата край себе си. Страхотен стандарт 8-). Отделно не си проумял, че чалгата и чалга мисленето са 2 доста различни категории; че слушането на рап не те прави подчовек; че гримът може да бъде и лек и да няма нищо общо с маските и изкуствеността; че дискотеките не са задължително синоним на разврат; че алкохолът, ако е в умерени количества, не смъква ничия стойност... Честито, зарази ме със стила си на отрицание xD.
Стремиш се към неповърхностност, но моята истина е, че късметът ще те навести едва когато се освободиш от собствените си рамкирани схващания.

RapExotic
03-16-2014, 11:40
В библиотеката.

Между другото този тип момичета биват обявявани за "сдухани" или "зубарки", така че не се движат много сред обществото, а в тясни кръгове от хора.

Hayashi
03-16-2014, 11:49
Къде мога да срещна млад наследствен милионер между 20-25, който да се интересува от азиатска култура, древна история, да слуша точно моят тип музика, да обича да готви, да ми прави подаръци и да се разхожда в парка с мен. Естествено да не пуши, пие и да не се интересува от други момичета. Само от мен! Също така трябва да смята, че съм богиня и да ми се моли на колене по 5 пъти на ден в точно определени часове. Баща му трябва да има лични самолет и хеликоптер, с които да ме разхожда наоколо.
Естествено той трябва да е вегетарианец, в отлична физическа форма и да е много много красив. За предпочитане е да знае поне 3-4 чужди езика.

Някой, ако се познае, задължително да ми пише!

Едит: Забравих нещо много важно! Той трябва да е навътре с фотографията, скулптурата, художествената литература и рисуването. За да може моят образ да е навсякъде.

anonymous895156
03-16-2014, 11:53
Естествено той трябва да е вегетарианец.

:oops:
//imame problem, ne sam navatre v skulpturata, sry nqma da se polu4i

BeeKeeper
03-16-2014, 12:30
Ти луд ли си уе... Какъв ти е проблемът с това какво яде човекът до теб? Яж си салатките и не пипай дюнерите. Значи ако е умна, не е кифла, не пуши, не пие, но яде "турски полуфабрикати" няма да я харесаш?

Hayashi
03-16-2014, 12:32
:oops:
//imame problem, ne sam navatre v skulpturata, sry nqma da se polu4i

Малък си ти, ще избие на педофилия! :(

HollyGolightly
03-16-2014, 14:46
Наистина няма надежда

baby_baby
03-16-2014, 14:56
Има различни хора просто търси ще намериш когато най-малко очакваш

fenastz
03-16-2014, 16:52
В някоя морга

sunshine :**
03-17-2014, 07:46
Проблемът ти е, че си си изградил един образ и само него търсиш сред момичетата.Трудно ще ти е приятелю.

abvd
03-17-2014, 08:41
Със сигурност няма да ги намериш в форум и най вече във интернет пространството. Излез навън запознавай се с хората и правилното момиче ще дойде. Айде успех ! ;)