PDA

View Full Version : Cъвет ..



MissAvagardner
03-16-2014, 08:08
Имам голяяяяма нужда от съвет за една много кофтти и утежняла ситуация. Едно момиче, от класа ми - най-добрата приятелка да кажем, дупе и гащи бяхме,нераазделни,нон стоп винаги, само аз и тя. Попринцип е доста наказан от живота човек,от 2 години вече живее в София и сещатате се,трудно си е плюс всичките и проблеми. Карали сме се безумно много пъти,най-вече,че понякога,даже доста често се отнасяше пренепрежително с мене иначе ме обожава нали. Тъй като мъжкото присъствие липсва в живота и това яко и е въздействало и се държи доста леко с абсолююютно всички момчета, въобще във взаимоотношениата и с момчета и учители всякаш избива някакви комплеси. Общува нон стоп с момчета от интернет,които нито е виждала , нито нищо, а какво ли не говори с тях и снимки праща,ала бала ...
Та декеври си хареса едно момче от 12 клас ,обаче не беше споделено .. доста лошо падна пред него с пиянски истории по скайп,обясняваки се колко е влюбена и загубена .. и накрая стигна до това да му духа два пъти в училище в кенефите,от което единствено и само получи една целувка по челото и 'браво,браво' .. И знаехме само аз и две други причтелки ( 'групичката' да кажем :D ). От 12 клас всички момчета познавахме и имаше един от неговия клас дето я харесваше,балък,малоумно момче без капка достойнство и едно момиче от 10 кла,което път е влюбена в възлюбения на мойта. И преди вече месец да кажем с мойта приятелка се скарахме,защото ме изнерви максимално много и аз и казах край,но не сериозно и тя добре го знаеше,но уви... Отивам на училище следващия ден и тя не ми говори и не само това,ами настроила и другите две и те горките явно нямат собственоо мнение и слушат като патки. тя правеше всичко възможно да ме дразни и аз защо се хванах не знам .. и реших,че ще й го върна и казах на "големите й врагове" за нейната кенефска издънка.. и като цяло доста,доста хора не я харасваха,а с това им падна още повече в очите.. и след седмица говорихме и се сдобрихме,но аз реших,че все ще разбере,че съм казала и за това е най- добре от мен да разбере. Естествено аз исмислих история,в която това се е получило нелепо случайно .. нооо тя се вбрси ужасно много .. разсърди се и 1 час по-късно ми прости като ми каза колко много и липсвам и ме обича.. и всичко беше ок,докато не каза на нейния възлюбен,коййто каза,че съм двулична предателка и тя няякакси реши,че е и трябвам повече.Аз и се извиних до дупка,казах й,че е човешко да сгрешиш,но не и не .. отново каза колко ме обича,но не може да рискува.. и аз си теглих майната и си продължих напред. имам си други приятели и си живея,добре колкото може.. но всеки ден ме гледааа,жално,мило,или пак мега злобно,ако съм с приятелка ... миналата седмица се сдобртиг с двете момичета и тя полудя,даже им казала да не говорат с мен ама не и се е поличило..усмихна ми се два пъти ама аз не и отвурнах .. и вечета я питах дали иска да ми каже нещо и тя естествено беше страшно мила .... за няколкоо седмици е успяла да почне на пуши трева,като тя ме има мен за пример от преди година и знае,че това не е пътя..особно както не можее и мярка да сложи.. и вчера аз реших да й пиша,да й кажа,че ми липсва въпреки всичко .. и тя каза,ч и аз на нея.. но се искара ужасно щастлива и колко по-добре и не иска да рискува ала бала .. но успях да я разочаровам,че преди аз да си помисля да кажа на някой,друга си е отворила устата .. и като цяло съвсем реално и говорех за ситуацията ,но нейния инат и безпокритна гордост и попречиха отново да мисли трезво .. пак се хванала с някакво момче,от интернет естествено .. и кой я знае какви ги праи като я познавам . тръгнала е много зле..винаги така става като се скараме..но този път се е самозабравила .. и така де ,аз какво да направя като не ме иска .. Но аз наистина държа на нея,защото е много важна за мен,както и аз за нея.. знам го добре и я познавам .. но този път мноого се е заинатила ... Просто не знам как да постъпя,а много искам нещата да се оправят .. (п.с. съжелявам за правописните грешки,ама не ми се редактира :D )

Chichi
03-16-2014, 08:37
Защо си издала на целия клас толкова лични неща ? А това , че пуши трева и се занимава със запознанства по интернет си е нейн проблем . Разбирам , че като приятелка искаш да я предпазиш , но ти си я наранила много и тя вече не може да ти има доверие . Поговори с общите ви приятели и ги помоли да поговорят с нея и да се опитат да я вразумят . Успех

TheNormalGuy
03-16-2014, 09:00
Еми като не ти се редактира, няма да те съветваме пък. :)

RapExotic
03-16-2014, 10:29
Остави я да си троши главата. Само си губиш времето занимавайки се с нея. Не можеш да промениш някой, който си знае само своето.

ahahahaha
05-29-2014, 13:57
И в двете ви е грешката. Каква ти е работата на теб да и издаваш тайната?! А това с чатенето си е твърдо нейн проблем. Ако тя не беше инат ,мисля че нещата щяха да са по-добре. Но както казаха по-горе не се занимавай с нея ,губиш си времето.. Като пораснеш ще се смееш на това и ще съжаляваш ,че си пропилявала времето си .. :)