PDA

View Full Version : Не мога да го разбера :(



bebeto__
03-16-2014, 12:09
Здравейте ,имах сериозен приятел 3 години , разделихме се за кратко време (около месец) . След като мина това време аз го потърсих . Започнахме пак да се виждаме и да си контактуваме , но не бяхме заедно.През цялата ни връзка той се държеше супер гадно , откачаше за най-малкото , но знаех че ме обича... Много ми беше трудно ,защото искаше да се съберем пак и не се отказваше и след около месец -2 аз се навих , но всичко беше само за няколко дни и отново се разделихме заради него. Почти всяка вечер ми пише смси в 3 през нощта да му проста и че много му липсвам , но не мога повече.Сега от около 1 седмица не знам дали се гаври с мене но постоянно ми говори за секс . Имам чувството че иска само това от мен . Една сутрин получих смс " Искаш ли да се .. " при което аз го излъгах че си имам приятел само и само да ме остави защото ме мъчи , но той ми написа " И аз си имам приятелка но искам с тебе" ... Мисля че ме излъга ,защото точно преди 2 дена ми каза че не се е виждал с никоя от не знам си колко време, но както и да е това . След малко ми се обади по телефона общо взето се лигавехме и двамата , но говорехме само и предимно за секс . Каза ми че имало кой да го задоволява , но след това се сещал за мен и някви глупости . Много ми е странно,супер много ме обърква обича ли ме наистина или иска само секс....

xXxPETYAxXx
03-16-2014, 13:32
Аз пък тебе не мога да те разбера. Хем твърдиш, че едва ли не ти досажда и те кара да се чувстваш кофти, хем продължаваш да общуваш с него. Щом сте се разделили, дали те обича или не няма кой знае какво значение, нали не мислиш да се събирате пак?

baby_baby
03-16-2014, 13:41
Не те обича а иска само секс не му се връзвай после ще съжеляваш

bebeto__
03-16-2014, 13:43
Аз пък тебе не мога да те разбера. Хем твърдиш, че едва ли не ти досажда и те кара да се чувстваш кофти, хем продължаваш да общуваш с него. Щом сте се разделили, дали те обича или не няма кой знае какво значение, нали не мислиш да се събирате пак?

Не , но ми е много трудно да го оставя , струва ми се почти невъзможно....Опитвам се , но така и не ми се получава :(

xXxPETYAxXx
03-16-2014, 13:48
Не виждам да се опитваш.

bebeto__
03-16-2014, 14:01
Преди като се разделихме , той не искаше да ме остави на мира и се наложи да си смена номера , сега няма как защото станаха едни глупости от преди и родителите ми не трябва да разбират по никакъв начин че още си контактувам с него. Опитвам се да го избягвам по всякакъв начин - нито го търся аз нито нищо , когато ми звънне му затварям , но той звъни докато не му се вдигне и след 5 -6тото звънене просто му дигам защото не се търпи , идва при училището ми , търси ме по всякакви начини .. Излъгах го че нямам нищо към него и мислеш че това ще го накара да ме остави , но уви... Иначе наистина се опитвам да го избягвам , за сега си говорим единствено по телефона .....

fenastz
03-16-2014, 15:45
Абе ти си много проста - кажи му да върви обратно в на майка си путката и го блокирай отвсякъде, изтрий му номера и започваш нов живот без него, това е решението.

toad
03-16-2014, 15:57
Какво има да го разбираш? Ходила си с олигофрен и сега изведнъж започна да му се чудиш на поведението. Такива имбецили има много в училище и точно на такива се лепите като мухи. Оправяй си се самичка, имаш глава на раменете.

Друг път бих питал на каква възраст сте, но за олигофренията няма възрастова граница и е безсмислено.

Anastasiq5910
03-16-2014, 17:21
Не виждам да се опитваш.

+1

TheDevilInMe
03-17-2014, 14:17
Мила, определено трябва да спреш да му дигаш, в противен случай никога няма да го преодолееш, но дали наистина го искаш, по нищо не си личи да се стараеш да го провъзмогнеш...

Amore-Mio*
03-17-2014, 15:32
Уж те обичал, ама сега си се чудела дали не иска само секс от теб. И дори да иска секс, ти си готова да му го дадеш? Стига, моля ти се, вземи се разбери сама.