PDA

View Full Version : нередовна менструация



music_box
03-16-2014, 16:13
Здравейте!
От доста дълго време насам имам нередовна менструация. Последният път дори не ми закъсня, а направо прескочи месеца.
И така се е случвало няколко пъти. Попринцип имам някакви предположения за причината. Налага ми се да пия едни хапчета всеки ден, а ги приемам вече от около година (няма да обяснявам защо точно). Мислех си че може да е от тях. Освен това в момента съм под страхотен стрес защото завършвам и имам изпити, контролни в даскало....В интернет четох, че може и от стрес да се получи така.
Не водя полов живот. Има и една подробност - изпитвам ужасен страх от лекари. Затова и несъм казвала на майка ми за проблема. Лекарката ми също ме пита последния път като ходих и бях болна, но аз не и казах. Мислех си да спра хапчетата за няколко дни за да видя дали всъщност не е от тях. Вие как смятате? Просто исках да се посъветвам с някого.
И колкото и смешно да звучи това с лекарите, защото все пак съм голям човек, наистина е така, направо се панирам и започвам да плача преди да съм отишла, просто е непоносимо.(като бях малка лежах в болница и оттогава насам всеки път е така).....

xcollinssx
03-29-2014, 09:51
Може би е заради комбинацията от стреса и хапчетата... :-( Това с лекарите наистина е много гадно,обаче ако проблемът продължи по-добре се опитай да преодолееш страха и отиди на лекар.