PDA

View Full Version : Притеснен съм !



ayhan.karttall
03-17-2014, 07:43
след като проникнах в приятелката си спръст от вчера има подмокряне което е бяло на цвят, какво може да е не сме правили секс ?

Red_Hair
03-21-2014, 12:52
В женската полова анатомия има жлези, намиращи се от двете страни на входа на влагалището, наречени Бартолинови жлези, които отделят секрети служещи за протекция и лубрикация.По принцип този секрет е безцветен, но има специфичен мирис.Друга група жлези намиращи се около G-точката, също отделят секрет, който е подобен на този от простатата при мъжете.При оргазъм, или по-точно при т.нар. "squirt" оргазъм, в тези жлези, които имат малки каналчета, се събира течност, която се еякулира.По принцип ,тази течност също е прозрачна, но няма нищо общо със секрета, който се отделя от Бартолиновите жлези.Но ,тъй като тази течност не е достатъчно изследвана, или поне аз нямам такава информация, и не се знае точния химичен състав, и фактът, че при всяка жена съставът може да бъде различен, е възможно ,това което си видял, да именно такава течност.

ayhan.karttall
03-22-2014, 13:57
три дена след тези подмокряния ходихме на гинеколог пита ни дали сме правили секс казахме не. след това я прегледаха вагинално. Ако съм успял да я отворя с пръст дали щеше да ни каже лекаря и вероятноста каква е от бременност след като сме оцелили опасен ден.

Red_Hair
03-22-2014, 23:02
Малко ми е трудно да разбера какво точно питаш, но ще опитам да отговоря.Гинекологията, не ми е любимата специалност, особено след като видях вулва със енцилкопедия на всичките срамни болести, но не мисля, че лекар може да прецени дали химената е разкъсана от пръст, пенис или краставица, освен ако не си пробвал с нож или трион.Вероятността от бременност от пръст във вагината е малка, да не кажа никаква, освен ако по някакъв начин не е свързан към тестисите.Но съдейки по името ти, ако е истинското разбира се, бременността ще ти е най-малкия проблем.Гледай да не разбере баща и, че ще трябва да се жените.

ayhan.karttall
03-23-2014, 07:34
Въпроса ми е следния проникнах с пръст по който преди това имаше сперма но не съм го мил но го избърсах. Дали съм я отворил и каква е вероятноста да е бременна ако е попаднала сперма в влагалището и.

The Cheetah
03-23-2014, 07:58
Айхане, пак ли ти бе?! :D

The Cheetah
03-23-2014, 07:59
Въпроса ми е следния проникнах с пръст по който преди това имаше сперма но не съм го мил но го избърсах. Дали съм я отворил и каква е вероятноста да е бременна ако е попаднала сперма в влагалището и.

99.9%


Дано да е мъжко

ayhan.karttall
03-23-2014, 08:17
сериозно искам отговор така като ме подигравате се панирам още повече !

SHPAIdURmeN
03-23-2014, 13:25
Вместо да гризеш нокти и да ти се подиграваме тука. Питай гинеколога, та той да ти се посмее :D Но поне ще ти отговори точно на въпроса и ще знаеш, че е от квалифицирано лице.

ayhan.karttall
03-23-2014, 15:43
аз даже не съм сигурен че по пръстите ми може да е останала сперма а само се самонавивам..

ayhan.karttall
03-23-2014, 15:45
и да е останало но съм сиг че нямаше защото я ибърсах не съм проникнал веднага а пипах и по други места и чак след 20 40 мин проникнах в нея :)