PDA

View Full Version : Пак да питам



ShtrudeL
03-17-2014, 10:53
Знаете ли някакви магазини за мъниста (не конкретно и само.. всякакви други джиджавки за направата на бижута) в София?
Намерих си перфектния, с всичко, ама всичко, което ми трябва в Илиенци 8-) но чак другия месец ще имат нещата в такъв цвят, какъвто искам, та искам между другото да обиколя и други магазинчета с нормални цени съответно.
'Мънисто' не е такъв магазин. Веднъж си взех някакво кожено шнурче на тройно по-висока цена от тази в ИлиЯнци, а качеството е едно също. Както и да е. Ако се сещате за нещо такова с голям избор на висулки и дрънкулки, моля да споделите. :33

П.П. Вече разбрах и за ЕМ арт, ще го погледна, но ме съмнява, че е нещо подобно на 'Мънисто'?

AliceSw
03-17-2014, 12:01
Слънчоглед, Умбопо, но цените пак са високи като цяло, има още 1 на Алабин и Христо Белчев, но нямам идея как се казваше, с по-нормални цени

Dagichka
03-17-2014, 13:22
точно срещу 18то има едно магазинче за всевъзможни мъниста и джунджурии и мисля, че бяха на някви окей цени, но последно съм ходила преди година

ShtrudeL
03-17-2014, 14:01
а къде се намира 18то? 8-)

Dusty
03-17-2014, 17:38
Има по Дондуков едно магазинче, до Genealli - то, нещо от сорта на 80-ти номер беше. Няма много богат избор, но пак може да намериш нещо. Има всякакви джунджурийки :)

Dagichka
03-17-2014, 19:25
а къде се намира 18то? 8-)
ух, не мога да обяснявам добре :Д адресът е ул. Пиротска 68, близо е до метростанция Опълченска и мола :Д