PDA

View Full Version : за ползването на самобръсначка



bubssss
03-17-2014, 11:37
До момичетата, които ползват самобръсначки за интимн.зона : Коя според вас е на-подходяща и ефективна за използване ? Колко често се минавате ? Срещате ли някакви затруднения при този тип обезкосмяване ? Пречи ли това на вашят партньор? Много ще съм Ви благодарна ако оставите отговор! Благодаря ! :)

MaLkaTa_LaDy
03-18-2014, 10:38
Използвам най-обикновена дамска самобръсначка с 3 ножчета. Обезкосмявам се може би през два - три дни. Всъщност зависи, понякога и през ден, или всеки ден, ако държа да е гладко. В момента нямам партньор, но когато имах - абсурд да му е пречело. Какво точно може да пречи? Става идеално гладко и меко, обезкосмено навсякъде. Аз не бих могла да чакам да пораснат, че да ходя на кола маска, че да я съобразявам с менструацията...

LipSy
03-18-2014, 15:33
Използвам най-обикновената, която някога съм намирала (с 1 ножче). С нея боли най-малко (може би имам по-чувствителна кожа). Когато използвам самобръсначки с повече от 1 ножче, направо си раздирам кожата. :X Обезкосмявам се на 1-2 дена, харесвам гладки повърхности. Не срещам затруднение, защото съм му хванала цаката и става перфектно гладко. На партньора ми не му пречи. Даже не разбирам защо задаваш този въпрос...

ShtrudeL
03-18-2014, 15:42
Мисля, че 2 или 3 пъти съм ползвала такова нещо, когато бях 'малка' и глупава, кожата става груба, кофти е чувството да минава НОЖче там и спрях. Епилатор евър.

LipSy
03-19-2014, 06:26
Мисля, че 2 или 3 пъти съм ползвала такова нещо, когато бях 'малка' и глупава, кожата става груба, кофти е чувството да минава НОЖче там и спрях. Епилатор евър.

Леле...не умираш ли от болка?! :D :D Мен мн ме боли...

anonymous708973
03-19-2014, 06:36
Абе, баш "идеално гладко" като след коламаска е пълен абсурд да се получи след 2-3 дни последователно бръснене.

Ползвам самобръсначка с три ножчета, винаги се бръсна под душа след 10-тина минути киснене под топлата вода, на контра, баааааавно и полека.
По едно време ходих на коламаска, но ми е супернеудобно да ги чакам да пораснат, а няма шанс да си доближа епилатора до... шуши :Д

CoockieMonster
03-19-2014, 07:56
Използвам през ден или два. Никога не съм се порязвала или да си раздразя кожата-не. Не виждам как това може да пречи на приятеля ми? :D
Използвам самобърсначка, защото ми е най-удобно. Нямам средства всяка седмица да хода на козметик, първо. Второ, нямам нерви да ги чакам да порастват за кола маска. И последно, но не и на последно място-цикъла. Трябва да се съобразявам и с него, няма как да има на козметик тогава. А епилатор-далече! :D

Dusty
03-19-2014, 17:06
Мисля, че 2 или 3 пъти съм ползвала такова нещо, когато бях 'малка' и глупава, кожата става груба, кофти е чувството да минава НОЖче там и спрях. Епилатор евър.
Жена, как го търпиш тоя епилатор? Аз само да си помисля и настръхвам .. :?

Hayashi
03-19-2014, 17:16
Пробвала съм с епилатора, немислимо е! :D
И аз сега карам със самобръсначка, но ужасно много ме дразни, че ако искам да е гладко трябва да го правя всеки ден. Мисля да се прежеля съвсем скоро и да се мина с кола маска. Направих проба преди няколко седмици и въпреки че съм супер саката и си болеше доста е търпимо.

The Cheetah
03-19-2014, 17:20
Да бе и аз се чудя штрудела как търпи тоя епилатор.. въйй