PDA

View Full Version : Бихте ли...



sexygirl6
03-17-2014, 18:00
Питам се бихте ли правили секс с момиче или жена която не е слаба. Защото забелязвам че момчетата си падате по някви слаби анорексички. Не знам за вас, но аз го смятам за грозно. Постоянно виждам, че се харесват момичета с " хубаво тяло". Идеалът за момчетата е някаква слаба с големи гърди. Не съм слаба и не искам да бъда. Страшно много момичета се тъпчат кат прасета а са клечки. Отговорът ви е..

Didko_Beats
03-17-2014, 18:21
Отговорът ви е..

Не всички мъже са еднакви ( тая фраза е казана за пръв път от китайка която загубила мъжа си в тълпата 8-) )

На някои не им харесва до толкова да спат върху дъски ... ако искахме - щяхме да отидем на пейките в парка 8-)

Не сериозно ... Да не ти пука ... не обръщай толкова внимание на това ...

sexygirl6
03-17-2014, 18:23
Не всички мъже са еднакви ( тая фраза е казана за пръв път от китайка която загубила мъжа си в тълпата 8-) )

На някои не им харесва до толкова да спат върху дъски ... ако искахме - щяхме да отидем на пейките в парка 8-)

Не сериозно ... Да не ти пука ... не обръщай толкова внимание на това ...

Мерси за отговора :)

Canis_Dirus
03-17-2014, 18:51
Кристина Хендрикс и Моника Белучи...

Атлетичните са най-вървежни

Kukuto
03-17-2014, 18:55
Не си падам по дебелани и неспортуващи! :P

SuNsEt
03-17-2014, 19:05
И aз съм зaбелязaлa тaзи тенденция. Момичетa,които си мислят,че имaт "фитнес телце" и ходят сaмо по клинчетa ,a в действителност просто сa супер слaби :D
Кaкто някой кaзa - нaй-добре е aтлетично тяло или поне стегнaто,дори и момичето дa е по-пълничко/зaкръглено.
пп: товa е от моятa женскa гледнa точкa,aко имa припознaли се в първия случaй - сори ,твa е положението :д

sexygirl6
03-17-2014, 19:14
Не си падам по дебелани и неспортуващи! :P

Аз спортувам но не съм слаба. Някои просто не отслабват, а други се тъпчат а са слаби. Това е някаква мода явно..

sexygirl6
03-17-2014, 19:15
А пък манекенките са най-лошия пример...те всички са анорексички заради тъпите диети

gamblerpimp
03-17-2014, 19:17
NE NIKOGA . samo do 178sm i do 49kg i do 21 godini

gamblerpimp
03-17-2014, 19:17
sexygirl6 ti qvno si nqkvo prase i za tva heitva6 malkite paq4eta

sramejlivkaa
03-17-2014, 19:21
Колки се висока и колко тежиш? :)

Canis_Dirus
03-17-2014, 19:38
Едни и същи килограми могат да стоят много различно.
Аз нося същия номер дънки като хора с по 20 кг под мен. На един и същ ръст

GEMBI
03-17-2014, 19:40
Без дъски за гледане и тюлени моля.

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/7c/e5/42/7ce542c259033475250e52e6192a1984.jpg

http://pics.nattstad.se/5/1000000/910000/907731/pics/2013220144958600_sbig.jpg

lubomir.v.ivanov
03-17-2014, 19:53
знаех си, ти търсиш некой много по-слаб от тебе за да му седнеш на лицето и да му направиш вонящото лице :D И ако не иска да пере, простира и глади да го наседнеш и да му изкараш въздуха :D

DarkTemplar
03-17-2014, 20:58
Какво ще рече не е слаба? Нормална, леко закръглена, пълничка или дебела? Щото има голяма разлика.

VintageMorphine
03-17-2014, 23:10
A ти какви мъже харесваш? Ако си с наднормено тегло/дебела и се сърдиш, че слаби/напомпани момчета не ти обръщат внимание се чудя върху какво можеш да претендираш...
Стремиш ли се целенасочено да си с дебел мъж? Или е някакъв двоен стандарт?
Това с "ядат, колкото си искат и не дебелеят", "харесвам се дебела" и "всички красиви момичета с хранително разтройство", "да си под 100 килограма е много грозно", и т.н. го разправяй по разните американски сайтове пълни със себеподобни...

draid
03-18-2014, 11:33
Е чакай, това е много обширно понятие. Да речем може да е като скелет - изобщо не е яко. Ама да е и 70кг на 1.60 също не върви нали се сещаш, губи се нежността като дойде с бедро по голямо от моето. Харесвам нормални жени, в никакъв случай скелети, но и в никакъв случай не над определени "размери" да речем, често много слабите момичета ги делят едни 5-7кг от перфектна фигура, но не и 15.

102
03-18-2014, 11:46
смешно е къв аватар си е турила ;д

RapExotic
03-18-2014, 12:04
Харесвам леко закръглени дупета и тесен ханш. Не си падам по анорексички, нито пък по дебелани. Бих си легнал и с по-закръглена, стига да се потдържа и де изглежда добре в тялото си.

lubovvv
03-18-2014, 14:10
Авторке, аз пък съм точно с коренно различно мнение, защото виждам хората по улиците кой с каква се е хванал и все преобладават слаб готин пич, който си мъкне до себе си дебеланката. Винаги съм се питала кво им става на тея мъже? Със сигурност не са в ред....

DarkTemplar
03-18-2014, 16:17
преобладават слаб готин пич, който си мъкне до себе си дебеланката
В Гърция това е преобладаващата картинка.

sexygirl6
03-18-2014, 16:24
sexygirl6 ti qvno si nqkvo prase i za tva heitva6 malkite paq4eta

Прасе съм друг път грубианино! 49 кг до 178 см..добре ли си? Това е много под нормата...
Малки паячета??? Уби мее :D

sexygirl6
03-18-2014, 16:26
Не съм дебела но не съм слаба. Нямам корем но не съм кльощава. Тези които искат да обидят или нещо подобно по-добре да не пишат нищо.

DarkTemplar
03-18-2014, 16:29
Не съм дебела но не съм слаба. Нямам корем но не съм кльощава. Тези които искат да обидят или нещо подобно по-добре да не пишат нищо.
Така с общи приказки нищо не ти се разбира. Щом искаш конкретен отговор и ти трябва да бъдеш конкретна.

sexygirl6
03-18-2014, 16:31
Така с общи приказки нищо не ти се разбира. Щом искаш конкретен отговор и ти трябва да бъдеш конкретна.
Коректна съм. Задала съм въпроса ми. А някои ме обиждат...

DarkTemplar
03-18-2014, 16:35
Коректна е различно от конкретна. ;)

stynioo
03-18-2014, 16:57
Питам се бихте ли правили секс с момиче или жена която не е слаба. Защото забелязвам че момчетата си падате по някви слаби анорексички. Не знам за вас, но аз го смятам за грозно. Постоянно виждам, че се харесват момичета с " хубаво тяло". Идеалът за момчетата е някаква слаба с големи гърди. Не съм слаба и не искам да бъда. Страшно много момичета се тъпчат кат прасета а са клечки. Отговорът ви е..

странно..не съм я забелязал тази тенденция.

sexygirl6
03-18-2014, 18:09
Някой знае ли как да заключа темата?

t.A.T.u.
03-19-2014, 14:24
Не знам за вас, но аз го смятам за грозно. Постоянно виждам, че се харесват момичета с " хубаво тяло". Идеалът за момчетата е някаква слаба с големи гърди. Не съм слаба и не искам да бъда.

Ама айде по-спокойно, стига обижда! Грозно било... Аз дебели не харесвам, даже е страшно като ти се метне някоя и не знаеш дали ш'е оживееш след т'ва :D

VintageMorphine
03-19-2014, 16:24
A ти какви мъже харесваш? Ако си с наднормено тегло/дебела и се сърдиш, че слаби/напомпани момчета не ти обръщат внимание се чудя върху какво можеш да претендираш...
Стремиш ли се целенасочено да си с дебел мъж? Или е някакъв двоен стандарт?
Това с "ядат, колкото си искат и не дебелеят", "харесвам се дебела" и "всички красиви момичета с хранително разтройство", "да си под 100 килограма е много грозно", и т.н. го разправяй по разните американски сайтове пълни със себеподобни...

Щеше да е много интересно да ми отговориш, но то личи защо не го правиш...Жалко.

stynioo
03-19-2014, 16:32
Щеше да е много интересно да ми отговориш, но то личи защо не го правиш...Жалко.

въпросите ти , зададени по този начин...

не очакавай интересен отговор.

VintageMorphine
03-19-2014, 16:37
Ти как би ги задала?

sexygirl6
03-21-2014, 17:59
Искам само да затворя темата но не знам как. Получих само някакъв безмислен хейт :/

Didko_Beats
03-21-2014, 18:41
Какво друго очакваш от тоя сайт ? 8-)

anonymous908491
03-21-2014, 18:46
49 кг до 178 см.


Познавам една с твоите мерки, ти ли си ?

sexygirl6
03-22-2014, 08:15
Какво друго очакваш от тоя сайт ? 8-)
Наистина вече нищо не очаквам. Ще изтрия темата и профила си. Само не знам как се затваря тема....

sexygirl6
03-22-2014, 08:16
Познавам една с твоите мерки, ти ли си ?

Това не са моите мерки. Някой друг го написа

102
03-22-2014, 08:17
Ще изтрия темата и профила си. Само не знам как се затваря тема....

аха
ок

Justwickeds
03-22-2014, 08:50
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/8bdl.jpg (https://imageshack.com/i/nq8bdlj)

yakuza_
03-22-2014, 08:55
Това не са моите мерки. Някой друг го написа

Преди се затваряха със снимка по бански в присъствието на един конкретен потребител с М. И максимум до седмица имаш това право.
Цуцко мн теми затвори така.

CoockieMonster
03-22-2014, 09:06
Vintage е права. Ти би ли тръгнала с някой не слаб? Ти не се имаш за дебела, нали? Така и 'той' не е дебел. Как е, ще си с него ли? Защо жените не харесваме мъже с коремче?
Струва ми се, че не си пуснала тема да ти се отговори на въпроса, а за да те попитаме какви са ти мерките и да ти направиме комплименти. В почти всичките ти постове в темата пишеш как не си била дебела. Комплексирана ли си?

102
03-22-2014, 09:09
Защо жените не харесваме мъже с коремче?

ahahahahhaha

anonymous908491
03-22-2014, 12:17
Това не са моите мерки. Някой друг го написа

Тогава как очакваш правилен отговор, напиши и твоите, на сляпо не се играе.

sexygirl6
03-22-2014, 15:04
Vintage е права. Ти би ли тръгнала с някой не слаб? Ти не се имаш за дебела, нали? Така и 'той' не е дебел. Как е, ще си с него ли? Защо жените не харесваме мъже с коремче?
Струва ми се, че не си пуснала тема да ти се отговори на въпроса, а за да те попитаме какви са ти мерките и да ти направиме комплименти. В почти всичките ти постове в темата пишеш как не си била дебела. Комплексирана ли си?
Ето, пак явно не разбирате. бих тръгнала с пълен мъж защото това не е от значение. Не съм комлексирана и няма да бъда. Исках да видя мнението ви по тази нашумяла мода. Нищо повече :)

sexygirl6
03-22-2014, 15:05
Justwickeds, нищо не разбрах от тази глупава снимка. Пълна е с правописни грешки...

mayaaa
03-22-2014, 16:29
Наистина вече нищо не очаквам. Ще изтрия темата и профила си. Само не знам как се затваря тема....
Ама как ме дразнят такива тънкообидни. Казали са им нещо накриво и вече "ама искам да си трия профила/темата". Просто си казваме мнението, това че то не съвпада с твоето нищо не значи. Забавно ми е обаче как предвидливо пропускаш въпросите за мерките си.
И айде моля ти се, значи, ако си слаба непременно си анорексичка... Хубаво, те анорексички ли са според теб:
http://1.bp.blogspot.com/-z7Lyb3rS8B8/UiBkk6272jI/AAAAAAAAGHQ/HDOPNECtQ54/s1600/Female-Fitness-Model-Ana-Delia-000.jpg
http://31.media.tumblr.com/fc340934fe7f2d62c82de6ca75923e5a/tumblr_mili32g3w31rwpqc7o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/26679af39b2ab3b201617ebdd3e38c90/tumblr_mwmx71LVRl1qfz6ivo1_1280.jpg
Това, че имат по-малък процент подкожна мазнина не ги прави анорексички. Само общи приказки говорите.

П.П. Не можеш да си заключиш темата.

anonymous708973
03-22-2014, 16:33
с пълен мъж защото това не е от значение.

Разбира се.
Килограмите, възрастта, заплатата - само числа, нали :lol:

anonymous908491
03-22-2014, 16:36
И айде моля ти се, значи, ако си слаба непременно си анорексичка... Хубаво, те анорексички ли са според теб:
http://1.bp.blogspot.com/-z7Lyb3rS8B8/UiBkk6272jI/AAAAAAAAGHQ/HDOPNECtQ54/s1600/Female-Fitness-Model-Ana-Delia-000.jpg
http://31.media.tumblr.com/fc340934fe7f2d62c82de6ca75923e5a/tumblr_mili32g3w31rwpqc7o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/26679af39b2ab3b201617ebdd3e38c90/tumblr_mwmx71LVRl1qfz6ivo1_1280.jpg
.
Първата става, вторите две имат повече тестостерон в тялото от средностатистическите мъже, а третата е няква ниска трътла, която само някой смърф би я харесал.

Violenza
03-22-2014, 17:04
Разбира се.

Че защо да не? Аз също бих, даже предпочитам по-едри. Няма да ви обяснявам колко обичам добре сложено коремче и колко мразя плосък и плочки, 'щото няма да ми повярвате.

tori
03-22-2014, 17:22
Божееееееееееее, колко мъка има по тоя свят... Ужас, милата тя.

mayaaa
03-22-2014, 18:11
Първата става, вторите две имат повече тестостерон в тялото от средностатистическите мъже, а третата е няква ниска трътла, която само някой смърф би я харесал.
Хах, "вторите две" всъщност са една и това, че има повече мускулна маса от други жени не означава, че има повече тестостерон от средностатистическите мъже. Тренирала е - постигнала го е. Ама вие сте невъзможни, честно. Слаба е - кльощава анорексичка, стегната е - прилича на мъж.
Колкото до "третата трътла", както и останалите, тя е една от най-добрите фитнес модели в света и определено я харесват достатъчно хора.
И сега, моля те, не го приемай за заяждане. И айде да използвам темата, защото авторката очевидно се отказа от нея. Чисто любопитство, би ли ми дал снимка/и на жени, чиито теля ти харесват. Все пак всеки си има мнение и НЕ претендирам, че моето е непременно правилно.

anonymous908491
03-22-2014, 18:30
Моника Белучи, всеки я знае, но ми е любимка от филма Доберман. Там изглежда така, както в никой друг филм.
Другата е Natalia Avelon, почти никой не е чувал за нея, което е тъжно, но не е мой проблем.
http://4.bp.blogspot.com/_GCAuqodmOE4/TQ_LKhTPn3I/AAAAAAAAFyw/NOizNlY6mnI/s1600/Natalia_Avelon_black-dress.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-Wa3YH6sjq9s/UQpfoQlKJPI/AAAAAAAAv1Q/t0IBV0oHTss/s1600/Natalia+Avelon+Nude+and+Topless+Scenes+-+Eight+Miles+High+2.jpg
А тялото и го показват тук, освен във филма, който е в клипа
http://en.musicplayon.com/play?v=416790

mayaaa
03-22-2014, 19:17
Еми, не са им лоши и на двете телата, но аз просто харесвам ясно изразени извивки. Не, че и на тях не са хубави, но не мога да си намеря правилните думи да обясня разликата. И все пак, щом ти харесват, твоя работа.

seek&destroy
03-22-2014, 19:22
Много ми е смешно как всички дебелани нарочват слабите мацки (всъщност мацките с нормално телосложение) за "кльощи", "скелети" и т.н. във опита си да унизят въпросните и да се изтъкнат като по-добри. Един вид успокоение, а всъщност колкото и да не им се вярва си е чиста проба завист.

Нормалното телосложение винаги е било за предпочитане, винаги е хващало окото, това не е мода, това е природа. Това не е явление от вчера, от преди месец или 10 години, винаги е било така, запомни. За масата хора е така, но пък и лично познавам човек, който си умира за по закръглени девойки. Но това е рядкост.

Това че ти носиш дънки, които не отговарят на килограмите ти и ти изкачат сланините от тях, или пък носиш прилепнали блузки под които се подават 3 реда цици,а мъжете не ти връзват си е твой проблем, а не на "слабите".

Разбира се под "слаба" нямам предвид кокаляци.

anonymous908491
03-22-2014, 19:32
Много ми е смешно как всички дебелани нарочват слабите мацки (всъщност мацките с нормално телосложение) за "кльощи", "скелети" и т.н. във опита си да унизят въпросните и да се изтъкнат като по-добри. Един вид успокоение, а всъщност колкото и да не им се вярва си е чиста проба завист.

Нормалното телосложение винаги е било за предпочитане, винаги е хващало окото, това не е мода, това е природа. Това не е явление от вчера, от преди месец или 10 години, винаги е било така, запомни. За масата хора е така, но пък и лично познавам човек, който си умира за по закръглени девойки. Но това е рядкост.

Това че ти носиш дънки, които не отговарят на килограмите ти и ти изкачат сланините от тях, или пък носиш прилепнали блузки под които се подават 3 реда цици,а мъжете не ти връзват си е твой проблем, а не на "слабите".

Разбира се под "слаба" нямам предвид кокаляци.

Бля, бля бля, и отново бля, бля, бля
Толкова ти е малко общата култура, че сътвори пълна глупост.
Слаби никога не са се харесвали, тая мода дойде от анорексичните манекенки, защото жените са известни с подражанието си, дори и някоя маймуна не би се осрала като тях.
За рубенсов тип чувал ли си, няколко хиляди години са харесвали само такива, но ти успя да го принизиш до 10 години, през които са на почит кокалите.

mm28
03-22-2014, 20:24
Никаква глупост не виждам аз, по-точно няма как да бъде казано...

Violenza
03-22-2014, 20:27
Заговори ли се за завист сте по-ясни и от бял ден.

anonymous708973
03-22-2014, 21:58
За рубенсов тип чувал ли си, няколко хиляди години са харесвали само такива, но ти успя да го принизиш до 10 години, през които са на почит кокалите.

А сега й прочети последното изречение: "Разбира се, под "слаба" нямам предвид кокаляци" - тя го е написала, ама кой да четеее... И точно рубенсовият тип е "трътла, която само смърф би харесал", така че май спориш... пардон, заяждаш се на дребно (нека не обиждаме изкуството на спора), от любов към заяждането.

Виоленца, ама в такъв случай теорията пак важи, просто в обратното. Както ти няма да тръгнеш с някой клечав с плочки, така и Пенка няма да тръгне с пълен. Обиколките не са само числа, а имат значение. Просто различно за всеки :)
Не знам дали го обясних добре.

Violenza
03-22-2014, 22:14
А сега й прочети последното изречение: "Разбира се, под "слаба" нямам предвид кокаляци" - тя го е написала, ама кой да четеее... И точно рубенсовият тип е "трътла, която само смърф би харесал", така че май спориш... пардон, заяждаш се на дребно (нека не обиждаме изкуството на спора), от любов към заяждането.

Виоленца, ама в такъв случай теорията пак важи, просто в обратното. Както ти няма да тръгнеш с някой клечав с плочки, така и Пенка няма да тръгне с пълен. Обиколките не са само числа, а имат значение.
papugai е абсолютно прав в случая. Всяка дебелана завиждала на слабите и затова ги плюела, сериозно ли приемаш, че подобно мнение може да звучи адекватно?

За второто, не, не важи. Не съм казала, че не бих била с еди какъв си мъж само заради определени външни белези.

draid
03-22-2014, 22:18
Надали има дебела жена, че и мъж който да иска да бъде дебел. Никой не иска да му тежат 10-20кг от горе и като се изкачи по стълбите да е като парен локомотив. Въпросът е кой какво прави по въпроса.

seek&destroy
03-22-2014, 22:36
Окей, ако моята теза е толкова глупава, тогава погледни, Виоленца, въпросната тема по която дискутираме.

" Защото забелязвам че момчетата си падате по някви слаби анорексички. Не знам за вас, но аз го смятам за грозно. Постоянно виждам, че се харесват момичета с " хубаво тяло". Идеалът за момчетата е някаква слаба с големи гърди. Не съм слаба и не искам да бъда. Страшно много момичета се тъпчат кат прасета а са клечки. Отговорът ви е.. "

Само погледнете начина, по който се изразява въпросната авторка на темата. " Някви слаби", "Анорексички", отново " Няква слаба" ... Последното изречение е равно на - "Защо аз не съм като тях?!" Общо взето целият цитат въобще не изразява завист. Не, нали?!
А съм напълно сигурна, че не само на мен ми се е случвало да чувам абсолютно същите коментари (естествено изразени по друг начин) от много други ... ъъ недоволни от теглото си момичета.

До тук предоставих чист факт. Разбира се, не можем да се доверим само на него, просто в момента е на лице.

Папугай, благодаря ти че ме светна за възгледите на мъжете за жените в древността, не бях чела, нито пък картини гледала, тцтцтц... Въпроса ми е, през 2014г. ти доколко си завладян от този тип жени?

djipsito
03-23-2014, 01:13
Надали има дебела жена, че и мъж който да иска да бъде дебел. Никой не иска да му тежат 10-20кг от горе и като се изкачи по стълбите да е като парен локомотив. Въпросът е кой какво прави по въпроса.

Аз като едно клечи (кокаляк, анорексичка) ще ти кажа, че има и такива жени/мъже, които не искат да са "Някви слаби". И не винаги може да се направи нещо по въпроса. И в двата случая... Всъщност може, просто не винаги е толкова лесно да се поддържа поради ред причини.

Иначе авторката наистина звучи злобно и комплексирано и то яко. А после си пуска мерките и обяснява тя ква била и що била. Съгласна съм със seek&destroy.

xoxi
03-23-2014, 06:23
Че защо да не? Аз също бих, даже предпочитам по-едри. Няма да ви обяснявам колко обичам добре сложено коремче и колко мразя плосък и плочки, 'щото няма да ми повярвате.

Наздраве за неразбраните. :D
Абсолютно ни съвпадат вкусовете тук.
Обаче приятелят ми е като клечка. Никога не съм си търсила партньорите по външен вид. Слабо ме интересува, когато става дума за човек, с който ще си прекарвам по-голяма част от времето.

DisappointedDreamer
03-23-2014, 06:45
Че защо да не? Аз също бих, даже предпочитам по-едри. Няма да ви обяснявам колко обичам добре сложено коремче и колко мразя плосък и плочки, 'щото няма да ми повярвате.

Олееее!
Нямаш си и представа колко съм съгласна тук!! Плочките ме отблъскват, а най-хубавото нещо в приятелят ми е точно фактът, че има огромен гръб, добре оформени ръце и плочките изчезнаха, хах. Направо се разтапям в ръцете му :Д И му се карам като ми каже, че иска да си върне ясно изразените плочки.

anonymous708973
03-23-2014, 06:59
Чакай сега, кой има против огромен гръб и добре оформени ръце, хаха :д
Виоленца, доколкото аз разбирам, говори за леко пълен мъж с коремче. Това е доста различно.

Както и да е, да не си обсъждаме вкусовете.


Окей, ако моята теза е толкова глупава, тогава погледни, Виоленца, въпросната тема по която дискутираме.

" Защото забелязвам че момчетата си падате по някви слаби анорексички. Не знам за вас, но аз го смятам за грозно. Постоянно виждам, че се харесват момичета с " хубаво тяло". Идеалът за момчетата е някаква слаба с големи гърди. Не съм слаба и не искам да бъда. Страшно много момичета се тъпчат кат прасета а са клечки. Отговорът ви е.. "

Само погледнете начина, по който се изразява въпросната авторка на темата. " Някви слаби", "Анорексички", отново " Няква слаба" ... Последното изречение е равно на - "Защо аз не съм като тях?!" Общо взето целият цитат въобще не изразява завист. Не, нали?!
А съм напълно сигурна, че не само на мен ми се е случвало да чувам абсолютно същите коментари (естествено изразени по друг начин) от много други ... ъъ недоволни от теглото си момичета.


Хич не е завист, нееее.

И разбирам защо не сте съгласни. Смятате, че няколко човека твърдим, че нормалин и леко закръглени момичета завиждат на клечки и на кокаляци. НЕ. Обаче... де щото съм видяла дебело момиче, всичко живо иска нормално тегло. (не, не е 178 см, 49 кг, момчетата с подобен възглед да се омитат оттук 8-) ). Неразбирателството ни произлиза именно от факта, че дефиницията за "нормално" е строго субективна.

Но... темата си смърди на завист.
Аз съм с нормално тегло, защо не съм тръгнала да се оплаквам, че момчетата харесвали кокаляци? Което, впрочем, никак не е вярно. Но... явно момичетата с нормално тегло за авторката са кокаляци, знам ли?

DisappointedDreamer
03-23-2014, 07:05
Чакай сега, кой има против огромен гръб и добре оформени ръце, хаха :д
Виоленца, доколкото аз разбирам, говори за леко пълен мъж с коремче. Това е доста различно.

Аз другояче си го представям.
Гррр.

Violenza
03-23-2014, 08:33
Аз другояче си го представям.
Гррр.
И аз!
Не знам дали мога да го опиша точно, ама имам предвид да си има... 'естествена' маса. :cool: Тоест не просто корем, ами здрави неоформени ръце и повечко маса около гърди/корем/паласки. Набит?


Аз завист не виждам честно казано, а и неведнъж съм казвала, че това, заедно със злобата, са едни от най-малоумните аргументи. Много неща не харесвам, хайде сега ми обяснете как завиждам...
Авторката изказа мнение, а всички веднага скочиха, че била дебела.

DisappointedDreamer
03-23-2014, 08:44
Набит?

Даа!
Маса да има!

tori
03-23-2014, 09:25
Аз като едно клечи (кокаляк, анорексичка) ще ти кажа, че има и такива жени/мъже, които не искат да са "Някви слаби". И не винаги може да се направи нещо по въпроса.
Къде ми е лайк бутона?!

anonymous708973
03-23-2014, 10:05
Даа!
Маса да има!

Ох, като ми кажете "набит", си представям някъв 1.70 тапа с широки рамене и гръб и ... нееее! :д
Висок и строен, ама не клечав. Мускул да има, да може да си ме размята наляво-надясно като 5-годишно лапенце. *умилява се*

Шегата настрана, въпреки мненията на момчетата колко сме капризни, никак не държа на сууууупероформяне, предвид че самата аз не мога да предложа много в насока оформяне. Ся... всичко възможно е в плюс 8-)

Виоленца, това питам - авторката какво разбира под "слаби" и "кокаляци", защото мъжете не харесват такива! Приятелите ми, които ходят с наистина кльощави, все гледат да ги натъпчат, барем вържат някое кило :д Тенденцията е към нормалното тегло. А да наричаш нормалното "кльощаво" и "анорексично" си е чииииста проба завист (имплементираш "защо не харесват НОРМАЛНИ като мен") от някоя пълничка/дебела, на която не й обръщат внимание (било заради теглото или заради друго).

babity
03-23-2014, 10:48
Уф, много ми са интересни дискусии на тема "слабо", "нормално", "закръглено", "дебело" телосложение. Много ми е трудно да ги преценям. Аз харесвам жени тип амфора, с извивки, ала-бала. Тия 'дето приятелите ми ги наричат нормални обикновено са с обиколка на най-дебелата част на бедрото около 40-45см грубо, което на мен ми се вижда аааааадски малко. Ама светът е шарен... Адски ме дразни т'ва клише, ама тук е на място. За всеки влак си има пътници.
И в този ред на мисли, ако си намеря актуална снимка в цял ръст, би ми било много интересно да я постна някъде, 'щото сама не мога да си се преценя дали съм просто закръглена или лоено топче. Мно'о ми е тъпо. :D

anonymous708973
03-23-2014, 10:52
Не си "лоено топче", нали съм ти виждала снимки.
45 см бедро е микроскопично просто.

hey.mistery
03-23-2014, 11:43
Прасе съм друг път грубианино! 49 кг до 178 см..добре ли си? Това е много под нормата...
Малки паячета??? Уби мее :D
Аз съм с 1-2 см по-ниска от теб и също тежа толкова. Ще ме извиняваш, ама ти не си добре да се смяташ за "закръглена", аз лично се имам за слаба, което не ми харесва и г/д спазвам диети за качване на маса . С бърз метаболизъм съм , ям страшно много, като много от нещата са си калорични и други хора пълният много от тях, но на мен не ми се отразяват.

А по темата, не, не смятам, чее така, всеки си има вкус - едни харесват пълни, други слаби и т.н, същото е и при момичетата има такива, които харесват слаби, други мускулести, трети закръглени. Виждала съм момичета, които са си пълнички, но се поддържат и съчетават дрехите си така, че да им стоят добре за килограмите.

mayaaa
03-23-2014, 14:10
Абе, вие хубаво ми викате, че не харесвате плочки, ама е ясно какво имате предвид под "без плочки". Момче със сравнително стегнат корем или малко коремче. Да, ама като ходя на фитнес и ги гледам тия "набитите" се чудя къде да се скрия. Картинката е на човек с огромните ръце и гръб, а коремът въобще го е забравил и си му виси над панталона. Нда, определено не е приятна гледка, а се имат за "спортна натура".
И да, не отричам, че всеки си има вкус. Говорим за това, което масата предпочита.
hey.mistery, прочети пак мненията, защото май не си разбрала напълно смисъла.

Canis_Dirus
03-23-2014, 17:16
Да обобщя:
мъж мечта:
http://i.imgur.com/5iPzJB1.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/MirkoFilipovic.png
прекалено - http://i.imgur.com/eyyOL.jpg

жена:
http://i.imgur.com/GphbQfp.jpg
http://i.imgur.com/xH2qFo0.jpg

Ако изглеждате като тази девойка - пишете ми. Ще ви черпя с Q7

anonymous908491
03-23-2014, 18:49
И точно рубенсовият тип е "трътла, която само смърф би харесал", така че май спориш... пардон, заяждаш се на дребно (нека не обиждаме изкуството на спора), от любов към заяждането.


А някъде да съм написал, че харесвам този тип ?
Искам жена, не мъж с цици, скелет с кожа или някоя със силикон равняващ се на собственото и тегло.
Искам като си махне грима да мога да я позная, още по-добре е да не ме е страх, когато я видя без грим.
Но пък едно хубаво тяло не компенсира празна глава, което е най-важното за мен.

girlwithblueeyes
03-24-2014, 08:01
Абе, вие хубаво ми викате, че не харесвате плочки, ама е ясно какво имате предвид под "без плочки". Момче със сравнително стегнат корем или малко коремче. Да, ама като ходя на фитнес и ги гледам тия "набитите" се чудя къде да се скрия. Картинката е на човек с огромните ръце и гръб, а коремът въобще го е забравил и си му виси над панталона. Нда, определено не е приятна гледка, а се имат за "спортна натура".
И да, не отричам, че всеки си има вкус. Говорим за това, което масата предпочита.
hey.mistery, прочети пак мненията, защото май не си разбрала напълно смисъла.

Мдамм.Аз много харесвам плочки стига да не са грозно изразени . Всъщност съвкупноста от това което споменаха и Маги и Виоленца и Пантерата прави идеалният мъж за мен . А пък и стегнато и атлетично тяло за всеки човек звучи различно . Аз лично мразя провиснали кореми отвратително ми е .Не харесвам и изпъкнали вени .Но пък обожавам големи ръце.

TheNormalGuy
03-24-2014, 09:13
Не бих, предпочитам момичета с нормални пропорции, даже ме кефят и леееко отгоре, друго си е да има какво да барнеш.

anonymous708973
03-24-2014, 09:21
http://i.imgur.com/xH2qFo0.jpg

Ако изглеждате като тази девойка - пишете ми. Ще ви черпя с Q7

Признавам, хубава е. За пръв път да видя реалистична представа от мъж в тоя форум. Или айде да не е за пръв, ама се случва рядко.
Обаче... КАКЪВ Е ТОЯ ПРАСЕЦ?! Ужасен е!

Ааааа, ВЕНИ.
ААААААА, ръце!!!!
АААААА, ръце по мен!!! 8-)

Canis_Dirus
03-24-2014, 09:45
Много е добра:
http://media.joe.ie/wp-content/uploads/2013/12/Camille-Leblanc-Bazinet1.jpg
http://theathleticbuild.com/wp-content/uploads/2013/02/574710_3084767159684_1006065122_n-e1362419130468.jpg

и един мъж
http://www.bb-team.org/?ACT=8&fid=61&aid=36600_frg1TAdyzOWjt9zXZ1ZX&board_id=1

Deadlock
03-24-2014, 15:20
това е секси:
http://4.bp.blogspot.com/-_OHi4Gg813U/T3cg5ba5QVI/AAAAAAAAAi8/9L8sohKTUk0/s1600/Hour+Glass+Figure.jpg

на тази, колкото и да е фит, й липсват ясно изразената талия и широкият ханш:
http://static0.therichestimages.com/wp-content/uploads/3163.jpg

anonymous708973
03-24-2014, 15:23
това е секси:
http://4.bp.blogspot.com/-_OHi4Gg813U/T3cg5ba5QVI/AAAAAAAAAi8/9L8sohKTUk0/s1600/Hour+Glass+Figure.jpg

на тази, колкото и да е фит, й липсват ясно изразената талия и широкият ханш:
http://static0.therichestimages.com/wp-content/uploads/3163.jpg

Първата само е гримирана мегаяко, има едно кило бронзант, хайлайтър и олио по кожата, ама нали...
Не знам как правиш сравнение между коренно различни снимки.

Deadlock
03-24-2014, 15:30
между типове фигура правя сравнение

Canis_Dirus
03-24-2014, 15:36
това е секси:
http://4.bp.blogspot.com/-_OHi4Gg813U/T3cg5ba5QVI/AAAAAAAAAi8/9L8sohKTUk0/s1600/Hour+Glass+Figure.jpg

на тази, колкото и да е фит, й липсват ясно изразената талия и широкият ханш:
http://static0.therichestimages.com/wp-content/uploads/3163.jpg

Ko?

НЕ

http://muscleandbrawn.com/wp-content/uploads/2010/04/jamie-eason-29.jpg
http://www.bodhifitonline.com/blog/wp-content/uploads/2012/04/jamie_big18.jpg
http://www.totalprosports.com/wp-content/uploads/2010/05/Jamie-Eason.jpg
http://www.amazingfitnesstips.com/wp-content/uploads/2012/05/936full-jamie-eason1.jpg

Много са им различни позите. И Джейми също става за мърсуване.

Deadlock
03-24-2014, 18:20
и в тези пози личи, че има тесен ханш. разбрахте ми мисълта

t.A.T.u.
03-24-2014, 19:28
Абе повечето дебели жени, които познавам все са някакви завистливи и злобни. И тука някои хора ни изкараха, че тия, които сме с нормално тегло завиждаме, че не сме кат' свине.

Canis_Dirus
03-24-2014, 20:06
Наднорменото тегло ми отива!

anonymous908491
03-24-2014, 21:21
За пръв път да видя реалистична представа от мъж в тоя форум.


А аз не за първи път виждам женка да се опитва да дава мнение за начина на мислене на мъжете и какво сме харесвали.
Това че ти би си легнала с тая, си е само твой проблем.

Violenza
03-25-2014, 05:33
Тия като сложат рокля ще изглеждат същите тлъстаци като някоя закръгленка, че даже и по-зле. Ако тоя тестостерон може да се съчетае с рокля де.

Зъбчето
03-25-2014, 06:10
Не мога да разбера защо вадите професионални снимки на някакви жени/мъже, които не излизат от фитнеса? Реално масата хора почти не спортуват. Добре, че в Бг стана така, че ако не помпаш във фитнеса няма как да изпъкнеш в чалготеката, иначе щеше да е пълно само със закръглени момченца по улиците.

Аз харесвам закръглени жени, но не с наднормено тегло. Тук е тънката разлика.

Canis_Dirus
03-25-2014, 06:27
Тия като сложат рокля ще изглеждат същите тлъстаци като някоя закръгленка, че даже и по-зле. Ако тоя тестостерон може да се съчетае с рокля де.
Не!

girlwithblueeyes
03-25-2014, 08:08
На мен пък за жена ми харесва нещо подобно .

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/06/13/article-2158724-13981587000005DC-767_634x427.jpg

sexygirl6
03-26-2014, 16:21
Нъпално съм съгласна с papugai !