PDA

View Full Version : как да разбера дали харесвам някой?



jelly56
03-17-2014, 18:44
хора, имам следния проблем: запознахме се с едно момиче преди около седмица и нещо и в момента може да се каже че се сближаваме все повече. Всичко супер, обаче не искам да направя грешка и да й казвам че я харесвам примерно, а това да се дължи на това че съм сам от много време и ми се иска да имам приятелка...да. Не искам да я нараня, независимо от чувствата ми към нея. Мисля си че я харесвам, но искам да съм по-сигурен за да мога да й го кажа евентуално и да продължа напред. Как да го разбера, дайте някви признаци, защото ако се чувствам към нея така само защото се чувствам самотен, не не искам да е така.

RapExotic
03-18-2014, 12:07
Ако ти не си наясно със собствените си чувства и емоции, няма как ние да знаем.

Enchanting
03-19-2014, 17:15
Никой не знае какво чувстваш точно, освен ти самия.

fUcKsMiLe
03-19-2014, 17:59
Мислиш ли за нея? Какво мислиш? Колко често говорите? За какво мислиш докато говорите? Когато е около други момчета изпитваш ли някакво чувство като: ревност, желание за закрила над нея и подобни? Гледаш ли си телефона и там всичките места, където си пишете/говорите? Колко често? Очакваш ли с нетърпение да ти каже нещо.. изобщо.

Отговори си на тия неща, предполагам ще ти се проясни малко.

jelly565
03-19-2014, 20:15
здравейте, пак съм аз, нещо си бях объркал мейла на другия.
от тези въпроси като цяло може би малко ми се поизясниха нещата, всички отговори са в полза на това че съм влюбен ха ха ха. Да, не съм наясно с чувствата си и това е супер тъпо, но между това да харесваш момиче и да си с мисълта че не си сам има много тънка граница, точно това ми е трудно да определя... и не искам да бъда кретена който наранява момичето... защото дори и да не стане нищо тя вече ми е много ценна като човек...

baby_baby
03-20-2014, 16:42
Никой не знае какво чувстваш точно, освен ти самия.

+++