PDA

View Full Version : не разбирам..



lastnight92
03-18-2014, 15:45
Тааа...ситуацията е следната.Аз съм на 21 години,момичето е на 19 и се познаваме от малки,но аз живях дълги години в Англия и се върнах преди няколко месеца.Преди към това момиче не съм изпитвал нищо.Познаваме се от квартала,играли сме си заедно като малки и това е.Преди да замина просто се поздравявахме на улицата.Преди 20-25 дена видях въпросното момиче на улицата,заговорихме се и нещо в мене пламна.Писах и във скайп,писахме си доста.На другия ден пак си писахме,поканих я да излезем.Тя се съгласи веднага,ходихме на кафе,говорихме си много,смяхме се и на двамата ни беше забавно.След това излизах още 3 пъти с нея и имаше развръзка-целувахме се и то няколко пъти.Мислих,че всичко върви както трябва,но преди 3 дена се разкарвахме в борисовата и тя ми каза,че не искала да избързваме,един вид ми се струва,че не е сигурна дали ме иска или не (тук може и да греша в преценката,не знам).Вие какво мислите по-въпроса.Тя продължава да ми пише,както и аз.След като ми каза това,отново излизахме по нейна инициатива и тя ме целуна.Не знам как да продължавам,обичам нещата да ми се случват веднага.Как мислите вие,дали тя има нещо към мене и дали имам шанс?Аз искам да съм с нея.

FAKE IT
03-18-2014, 16:25
Нещо да си й споменавал за секс? Ако ти е такъв случая, отговорът на въпроса ти е ясен. В противен случай, тук не сме гадатели, никой не може да ти каже причината за държанието й, освен самата тя [причините може да са 2837492]. Отвори темата и я разпитай какво има впредвид под "не искам да избързваме". Междувременно го играй дръпнат, така ще те потърси пак [вече веднъж е проработило и те е целунала] и ако има някакви съмнения, ще изчезнат, защото държанието ти ще я побърква. Тука обаче са мътни води, така че преди да правиш каквото и да е - питай я директно и пиши пак.

RapExotic
03-19-2014, 14:31
Сигурен ли си, че е необвързана? И дали е имала някакви сериозни връзки преди това?

lastnight92
03-19-2014, 16:34
Не е обвързана,но не знам какви връзки е имала преди.Струва ми се,че пази дистанция от мене.Излизаме,говорим си,пишем си,но ми се струва,че има някаква дистанция.Отварял съм темата вече няколко пъти и тя все ми казва,че просто не иска да бързаме.Мисля си да и кажа,че или ще сме заедно или не,но може и да сгреша така.Не ми се вярва да излиза и да се целува с някой,а да не изпитва нищо към него,но знам ли.

Enchanting
03-19-2014, 17:04
Мисля си да и кажа,че или ще сме заедно или не,но може и да сгреша така.

Да, ще сгрешиш.
Ясно е, че изпитва нещо към теб и причината да се държи така сигурно е в отминала връзка.
Потрай малко и нещата ще се случат.

FAKE IT
03-19-2014, 20:06
Не избързвай, бързането си е аматьорщина в повечето случаи и ти е ясно кви са резултатите от аматьорски изпълнения. Вместо това приеми предизвикателството и започни да го играеш дръпнат, НО В ГРАНИЦИ, не прекалявай, за да не си помисли, че мерака ти е бил за едното чукане, тоест не я игнорирай прекалено. Под бъди дръпнат по-скоро се има впредвид да се базикаш с нея, да я режеш, ако е настапателна, да й казваш, че няма шанс с теб, да я подразниш, да се дръпнеш, като тръгне да те целува и да й изцепиш "не бързай!", служи си с нейните номера, ще видиш, че при това ти държание ще си размените ролите, ако си играеш картите правилно.

djipsito
03-19-2014, 22:14
А какво ти пречи да не бързате ? Нали всичко е наред, целува те, излизате, пишете си... Какво искаш повече ?
Ще я стреснеш и ще се отдръпне. Прояви търпение, налагай си го! И аз съм от хората, които искат всичко веднага, на момента, ама като се опитах с търпение ми беше много хубаво и се наслаждавах на всичко! Пробвай и ти!