PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!!



mr_broken_hearted
03-18-2014, 15:53
Писах такава тема и в раздел секс но много малко хора се отзоваха и май не разбраха какво ги питам понеже много вяло ми отговориха. Та, след около месец отивам с родителите си на хижа и момичето което харесвам също ще бъде там. Може ли да ми дадете някакви съвети как да я накарам да ми обърне по-такова внимание. Не знам какво да и говоря за да и задържа вниманието и да я накарам да ме погледне под друга свтлина.

FAKE IT
03-18-2014, 16:17
Ти си дебил бе, бате. Стратегията, която си намислил не работи и няма и да проработи, набий си го в тъпото канче. Тва твоето е психарщина, вземи се стегни и забрави тва момиче, колкото повече се опитваш да я "печелиш", толкова повече я отдалечаваш от себе си, колкото и регистрации да правиш си оставаш олигофрена, с който е направила грешката да се запознае. Вземи се дръж, като мъж, кух палячо такъв, порасни и се осазнай. Като се опитваш да избягваш очевидното (че съфорумката ти няма да ти обърне внимание никога повече, квито и теми да правиш) не го решаваш, а го задълбочаваш. Мъжка постъпка е да приемеш ситуацията такава каквато е и да спреш да излагаш както себе си, така и нея. Преди да си почнал да ми се оправдаваш, като ученичка и да ми лафиш, че не знаеш кви ги дрънкам ти казвам, че съм наясно кви игрички играеш. Аре вземи вече се осъзнай, олигофрен тъп, психясал, ако бях на мястото на приятеля й, до ся да съм ти закопал простата физиономия някъде.

OverDrive
03-18-2014, 16:54
Хахахахах, форумна любов <3 Любимото ми <3 Да гониш обвързано момиче е възможно най-женското изпълнение, или ако не най, то определено в топ 3.

mr_broken_hearted
03-18-2014, 17:39
Пак питам кой ви каза че за нея става въпрос? Ако обичате придъежайте се към темата ми

baby_baby
03-19-2014, 12:36
Ходите ли изобщо??

girlwithblueeyes
03-19-2014, 14:33
Ходите ли изобщо??

Ти си май единственнта която не знае цялата история.

По темата
Абе момче спри с шизофреничните си прояви . Дори на нас ни ставаш досаден вече .

RapExotic
03-19-2014, 14:48
Пусни още една тема като се върнеш от хижата. Ще бъде интересно да прочетем как са се развили нещата.

mr_broken_hearted
03-19-2014, 16:07
Бахти майна не съм казал че става дума за същото момиче какво ми скочихте всички? Просто искам съвет и помощ не да ми говорите какъв съм бил шизофреник или нещастник. Няма значение за кое момиче говоря.

baby_baby ако ходехме нямаше да пиша тема нали се сещаш

shmatarok
03-19-2014, 16:15
Ти си дебил бе, бате. Стратегията, която си намислил не работи и няма и да проработи, набий си го в тъпото канче. Тва твоето е психарщина, вземи се стегни и забрави тва момиче, колкото повече се опитваш да я "печелиш", толкова повече я отдалечаваш от себе си, колкото и регистрации да правиш си оставаш олигофрена, с който е направила грешката да се запознае. Вземи се дръж, като мъж, кух палячо такъв, порасни и се осазнай. Като се опитваш да избягваш очевидното (че съфорумката ти няма да ти обърне внимание никога повече, квито и теми да правиш) не го решаваш, а го задълбочаваш. Мъжка постъпка е да приемеш ситуацията такава каквато е и да спреш да излагаш както себе си, така и нея. Преди да си почнал да ми се оправдаваш, като ученичка и да ми лафиш, че не знаеш кви ги дрънкам ти казвам, че съм наясно кви игрички играеш. Аре вземи вече се осъзнай, олигофрен тъп, психясал, ако бях на мястото на приятеля й, до ся да съм ти закопал простата физиономия някъде.

+1