PDA

View Full Version : ТЕЛЕФОН :(



shokoladkaa2
03-18-2014, 17:08
Значи ето и историята ми знам че е в грешния раздел но спешно ми трябва помощ :(
Днес бях на село и все още съм,с приятелката ми,ние двете се наконтихме и излязохме към центъра и видяхме момчетата който харесваме и те решиха да идат с нас към язовира ни в село,и отидохме и момчето което харесвам ми каза стига си бози в фейсбоока дай ми телефона си за малко,и ми го взе и ми разглеждаше там снимките и всичко,после отидохме до едно място и той ми каза въй изгубих ти телефона,аз не му повярвах и си мислих че лъже и се базика с мен,после приятелката ми каза айде да си вървим,аз казах стой и тя каза стана тъмно и момчето което харесвам каза айде да вървим и аз му казах шегуваш ли се с мен и той не найстина ти го изгубих ако искаш ме претърси,после аз пак не му повярвах и вървяхме и аз казах връщам се да си търся телефона той каза добре и после го търсих и не го намерих и той ме пита намери ли го аз се смях и другото момче каза брат щом се смее значи са го намерили и си тръгнаха изпариха се не знам къде изчезнаха,аз още си мислих че се базикат с нас,но после вече се притесних,прибрахме се с приятелката ми и кво да гледам в фейсбука ми някой е писал обичам да правя секс,и направо ме е изложил пред целия фб аз му писах веднага защо си писал така казах му мразя те и той ми каза извинявай не исках да ти изгубя телефона много ти се извинявам и аз му казах не ме интересува тази вечер отивам да си го търся той каза добре но да знаеш аз не съм ти го взел на мен не ми тряа имам си телефон,и после аз го изглучих от фб,приятелката ми иска тази вечер да излезнем сами в гората да търсим телефона ми докато не се е намокрил,че пак ще се развали и не знам какво да правя според вас той ли го е взел или го е изгубил? :( съжалявам за правописните грешки обаче много бързам

ameli
03-18-2014, 17:12
А можехте просто да звъннете на твоя номер и да разберете къде е...

shokoladkaa2
03-18-2014, 17:15
Звъняхме казва абонатът е изклучил телефона си а имах пълна батерия

katalia3
03-18-2014, 17:38
Каква история....доста смешна..почти съм сигурна че той ти е взел тела. Лапешка история, да влезнеш в на някой феис бук и да пишеш простотии. К'во да говорим повече. Не тръгвайте по горите сами, като гледам не сте много големи. Ако мислиш че го е изгубил, вземи някой със себе си, но не подобен на този който казваш че харесваш!

shokoladkaa2
03-18-2014, 17:47
Мерси много той ми повтаря извинявай извинявай че ти го загубих и иска утре да тръгне с мен да го търсим обаче аз вече не го искам никъде с мен и тази вечер с приятелката ми ще излезнем сами в гората да си търся тела много е важно за мен да го намеря още днес

KGVlove
03-18-2014, 20:17
Щом някой е писал във фб, това означава, че няма да го намерите в гората, защото е в някой? Или греша

kaRamella
03-19-2014, 10:47
Взимай баща си и отивайте в къщата на това лапе, един бой и ще видиш как ще ти го даде. Ама че прости момчета. 100% съм сигурна , че ти го е откраднал. Пиши дали сте го открили..

The Cheetah
03-19-2014, 14:46
На колко си?

Dusty
03-19-2014, 16:36
Писал е някой във фейса, ама сигурно е останал в гората .. Ти въобще чуваш ли се?? Не искам да хейтвам, но се замисли малко преди да си противоречиш сама. Карамела е права, отиде в къщата на момчето с баща ти и му дайте да се разбере, че трябва да ти върне тела. Късмет !! :) Пиши какво е станало!

The Cheetah
03-19-2014, 16:40
То трябва и малко акъл.

VintageMorphine
03-19-2014, 17:38
Търси си го по заложните къщи...И веднага звънни да ти спрат нета и минутите. Приятно къмпингуване в гората! С твоя акъл може да се върнат и да те изнасилят даже...

Пффф....

cookie dough
03-19-2014, 21:40
Момиче, сигурно не го осъзнаваш, но имаш много по-сериозен проблем от загубения телефон - българския ти език. Поработи върху това, вместо да киснеш на село и да се контиш. Поздравления за останалите, които са намерили сили да прочетат текста, на мен ми беше невъзможно. Извинения за офтопика, ама не се сдържах.