PDA

View Full Version : Секс на 14!!



Скитница
03-18-2014, 18:03
Здравейте, за пръв път пиша и исках да споделя какво е положението в една от най-елитните гимназии в Пловдив. Аз съм 8 клас и сме отделени от другите класове (9-12) и сме в общежития. Клюките се разпространяват бързо и всеки знае кой,какво прави. Сега към темата: преди 2 седмици, групичка от момичета бяха решили да се събират за една вечер във вилата на една от тях. Бяха се разбрали и кои момчета ще поканят и т.н. Бяха си купили алкохол,цигари и бяха намерили от някъде трева. Деня преди събирането едно от момичетата ми се обади и ме пита къде има аптека, където може си купи презервативи. Бях потресена!! Тази групичка от 5 момичета и 6 момчета ги познавам защото половината са от моя клас и не бях очаквала такова нещо от тях, макар, че ги познавам отскоро. В началото се съмнявах,че може нещо такова да стане, но когато се появиха в понеделник и не можеха да си затворях краката ми стана ясно какво са правили цяла вечер.
Има и друг случай с момиче от другия клас което ходи от тяколко месеца с 97' си говореше с нейна приятелка и се оплакваше, че имало някакъв проблем с презерватива и сега и закъснявало.

AKJSDHLX
03-18-2014, 18:09
ъхъ....ам 14годишни...честно казано не го намирам за нормално, но вече нищо не ме учудва.Не разбирам защо си публикувала тази тема...разбирам, че си потресена...ама свиквай..с к'во ли няма да се сблъскаш :)

ameli
03-18-2014, 18:20
Със сигурност не са си затваряли краката, то ако така ставаше... :D:D:D

Пък и по-важното е, че все пак ПОЛЗВАТ презервативи, по-зле щеше да е ако и това не правеха. ;)

Fisherman
03-18-2014, 18:27
Какво означава елитна гимназия?

bilqnavod
03-18-2014, 18:29
Aз не могa дa рaзберa зaщо се впечaтлявaш. Хорaтa отдaвнa сa пропaднaли кaкво остaвa зa 14 годишни келеши.

Lilanda
03-18-2014, 18:30
Откри топлата вода. Честито!

anonymous895156
03-18-2014, 18:31
Какво означава елитна гимназия?

Гимназия с високо ниво на учениците (бал за влизане, постижения, реализация и т.н.) и добри учители.

Fisherman
03-18-2014, 18:34
Гимназия с високо ниво на учениците (бал за влизане, постижения, реализация и т.н.) и добри учители.

Не митко ти не разбра какво питам.Аз питах "какво е елитна гимназия" в смисъла,че хората си мислят,че записват децата си в по-добро училище а всъщност е същата кочина ,помия и деградация,като в СОУ.Думата "елитно" нищо не означава.Дори в тия училища с високо ниво се бутат по-големи утайки от тия в училищата с ниско ниво.

anonymous895156
03-18-2014, 18:42
Знам твоето мнение за елитните гимназии, казвам го, за да ти покажа, че средата там в най-лошия случай е с една идея по-добра от тази в кварталните соута. Учителите са по-мотивирани да преподават, учениците - да учат, правилата се спазват и т.н. За жалост, в повечето такива гимназии нивото е паднало много и цедката за прием се е разширила като... :)

Glamour92
03-19-2014, 12:19
Ъх...нищо фрапантно.
По мое време от 12 годишни се почваха.

Гледай си живота и да не ти пречи.

TheNormalGuy
03-19-2014, 13:44
Нека се сексат хората, теб какво те тресе? Или май и теб искаш да те сексат ?

baby_baby
03-19-2014, 14:14
И ние какво да направиме?

Ужасно е момичета на 14 да правят секс но квото и да им говориш като са си го наумили ще го направят и няма и да те послушат

pamela112
03-19-2014, 14:27
А, споко. Не е толкоква зле. И аз съм го правила с приятеля ми. От 4 години сме заедно. Так, че от 14 годишни го правим. Той беше с една година по-голям от мен.

girlwithblueeyes
03-19-2014, 14:30
И затова реши да направиш и тема. Ами остави хората да си живеят живота . Виж от една страна е добре че ползват презервативи . Ти не си им никакво за да даваш съвети и да се бъркаш в живота им.

The Cheetah
03-19-2014, 15:18
Вече нищо не ме изненадва. А и погледни от хубава страна- ползват презервативи.

RapExotic
03-20-2014, 07:47
Тук проблемът, който авторката поставя е комплексен и секса сам по себе си е само единият елемент от него. Те са на по 14г., пушат, пият алкохол и то до напиване, дрогират се с наркотици, събират се на нощни партита без ничии контрол и си организират оргии. Това в никакъв случай не може да се счита за нормално. Тези, които ги защитавате: Представете си, че вашата 14 годишна дъщеря се върне една сутрин в неадекватно състояние вкъщи и ви разкаже всичко това. Какво, ще и кажете? Браво, т`ва е нормално за възрастта ти, споко? ..

Разбирам на 14г. да ти се прави секс и да си намериш гадже с което да пробваш, но не и този разврат, който е описан тук.

AnarchyBoy
03-20-2014, 08:06
Тук проблемът, който авторката поставя е комплексен и секса сам по себе си е само единият елемент от него. Те са на по 14г., пушат, пият алкохол и то до напиване, дрогират се с наркотици, събират се на нощни партита без ничии контрол и си организират оргии. Това в никакъв случай не може да се счита за нормално. Тези, които ги защитавате: Представете си, че вашата 14 годишна дъщеря се върне една сутрин в неадекватно състояние вкъщи и ви разкаже всичко това. Какво, ще и кажете? Браво, т`ва е нормално за възрастта ти, споко? ..

Разбирам на 14г. да ти се прави секс и да си намериш гадже с което да пробваш, но не и този разврат, който е описан тук.

Мдаа.. На 14 да ти се прави секс окей, да си намериш приятел да го правите окей, ама да си организираш оргии. :lol:

DarkTemplar
03-20-2014, 11:36
Оргии на 14 ми звучи някак...несериозно.

draid
03-20-2014, 17:02
Оргии на 14 ми звучи някак...несериозно.

То щото пиене звучи много сериозно :D Допикало им се, те решили, че им се доебало.

Didko_Beats
03-20-2014, 17:34
Бях потресена!! Тази групичка от 5 момичета и 6 момчета ги познавам защото половината са от моя клас и не бях очаквала такова нещо от тях, макар, че ги познавам отскоро

Разбираш с какви хора си заобиколен едва след едно подобно откачено парти 8-) ....

Абе вече на нищо не се изненадвам ... Ал мале тя прайла секс на 14 ... Ал ама тя прай свирки на всеки срещнат ,ал ама някъв 30 годишен батко с страхотна чекова книжка я опрайл ...

Едва ли това е само в България ... ама всеки ден все нещо ново излиза и то вече ти е безинтересно ...

Rabalka
03-20-2014, 17:40
Авторката маи я е яд че не са я поканили на партиту и сега се чувства пренебрегната и отхварлена

AlokiNn
03-20-2014, 20:43
Авторката маи я е яд че не са я поканили на партиту и сега се чувства пренебрегната и отхварлена

Support.

DarkTemplar
03-20-2014, 22:53
То щото пиене звучи много сериозно :D Допикало им се, те решили, че им се доебало.
Пили по една капачка и се трупясали един върху друг, момченцата сънували мокри сънища и оцапали дънките, а после като се събудили решили: ехее, правили сме див секс.

Зайче..
03-21-2014, 16:06
Със сигурност не са си затваряли краката, то ако така ставаше... :D:D:D

Пък и по-важното е, че все пак ПОЛЗВАТ презервативи, по-зле щеше да е ако и това не правеха. ;)

+1
8-)
много е забавно, когато някой си мисли че след като правиш секс краката ти трябва да са разчекнати в някакъв определен срок от време след това.

Panda^^
03-21-2014, 17:22
Грозното е че на 14 правят секс за 1 нощ и то с хора с които са в 1 клас и в 1 училище а и клюката бързо ще се разнесе ща зя лесни момичета са ... но иначе 14-15 зависи от момичето мисля че е нормална възръст за секс да се почне .. зависи си от нагласата на човека и вижданията.. това е моето мнение .. другото което е че само се гъзарят и нищо повече .. не се впечатлявяй нярода деградира

а и тва си е тяхна работа кат е бременна и със спин на 14-15 тя ще се веде в ужас ...

Fisherman
03-21-2014, 21:14
+1
8-)
много е забавно, когато някой си мисли че след като правиш секс краката ти трябва да са разчекнати в някакъв определен срок от време след това.

капитане

Рипката
03-22-2014, 10:23
хихи забава

anonymous908491
03-22-2014, 12:15
+1
8-)
много е забавно, когато някой си мисли че след като правиш секс краката ти трябва да са разчекнати в някакъв определен срок от време след това.

Не говори така, че ще попаднеш на някой с голям чеп и след това наистина, ще броиш дните, в които ходиш разкрачена.

The Cheetah
03-22-2014, 12:17
^НИМОАААА :lol: :lol: :lol:

The Cheetah
03-22-2014, 12:19
хихи забава

ТКА ЛИ

Rand0mm
03-23-2014, 18:37
Напълно случайно знам за коя гимназия говориш и напълно случайно и аз уча в нея , в случая 10ти клас . Просто трябва да свикнеш с факта, че макар се води "елитна" гимназия нищо не е толкова розово. Следващата година вие 8ми клас минавате с нас в една смяна и ще видиш що е елита на Пловдив , пияни и напушени да се влачат из коридорите без никой да му пука ...

The Cheetah
03-23-2014, 18:41
пияни и напушени да се влачат из коридорите без никой да му пука ...

Я пак?! То и аз съм уж в елитна гимназия, всички правят к`вото си искат, ама чак пък т`ва O.o

Twoawsomehackerz
03-24-2014, 11:34
Имам малък чеп. Това харесва ли се на момичетата ?

Panda^^
03-24-2014, 17:36
Ми кво да ти кажа друго и аз съм в една от най елитните езикови гимназии в София ама по тоалетните се свива трева и учителите им викат на момчетата КАК Е АНАЛА ... и в час се свива трева напушени пияни едвам гледащи идват ... има няма 30-50% пушат .. то и аз пуша цигари ама пияна или надрусана никога не съм влизала в даскало... презервативи ползвани по стаите има ... сякви работи не си само ти ... не е само твойта гимназия .. елитните училища също са с мн хора дет са пропаднали ... нищо ново ... апък кат се съберат по купони то не са пури цегари бири водки текили уискита трева някви др наркотици... не е секс по тоалетни стаи и коли не са оргии и кючеци не е повръщане начента на пода ... квот ти измисли мозъка .. ама щом тва си го намират за удовлетворение ок .. всеки с вкуса си

The Cheetah
03-24-2014, 17:51
^Елитните гимназиии в нашта майка България.

AlokiNn
03-24-2014, 18:04
Нормално е.

crazy_wolf_92
03-25-2014, 19:39
Напълно нормално да не е като преди да се пазиш за брака.Все пак живеем в 21 век пък и като ги гледам мойте набори кви са нормално.

AnakinSkywalker
03-25-2014, 22:46
ех... да бях и аз ученик в такава гимназия :(

Mladenoff
03-25-2014, 22:55
Напълно случайно знам за коя гимназия говориш и напълно случайно и аз уча в нея , в случая 10ти клас . Просто трябва да свикнеш с факта, че макар се води "елитна" гимназия нищо не е толкова розово. Следващата година вие 8ми клас минавате с нас в една смяна и ще видиш що е елита на Пловдив , пияни и напушени да се влачат из коридорите без никой да му пука ...

и коя е тая гимназия, ако не е тайна :D че май вие имате за елитни 60-то и Седмочисленици

anonymous682486
03-26-2014, 20:35
Не пуша трева и цигари и пия много рядко алкохол И ДОСЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛ СЕКС, а съм на 19 години. Cool :D :D https://lh4.googleusercontent.com/-5E0UumqAMCw/TwYjb5SykUI/AAAAAAAAACo/LNAb0Z6gQFE/lol-face%20(1).jpg

anonymous895156
03-26-2014, 20:38
Не пуша трева и цигари и пия много рядко алкохол И ДОСЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛ СЕКС, а съм на 19 години. Cool :D :D https://lh4.googleusercontent.com/-5E0UumqAMCw/TwYjb5SykUI/AAAAAAAAACo/LNAb0Z6gQFE/lol-face%20(1).jpg

на мама героя

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2014, 04:47
От Пловдив си (предполага се и те) и ти се обаждат да те питат къде има аптека? Има на всеки ъгъл!! + това те са на 14-15... Нормално. Те вече и на 12-13 го правят. Кое те учудва?
Я кажи... във връзка с какво е темата ти, че нещо не схванах - искаш да изкажеш възмущение от половия живот на съученичките си ли или те е яд, че и ти не си го правила?

Daniie
03-28-2014, 20:26
Предполагам че говориш за НТГ :Д

Rabalka
03-29-2014, 08:31
и коя е тая гимназия, ако не е тайна :D че май вие имате за елитни 60-то и Седмочисленици

Кво му е на 60 то бе

Mickey G.
03-29-2014, 09:03
Разврат и поквара вилнеят в българските училища.

BitchesBeCrazy
03-29-2014, 16:07
Вече нищо няма да ме изненада, честно казано. Повечето хора в днешно време започват полов живот на 12-13 и кво ли не правят, само и само да са "интересни" и "харесвани".
Наскоро съвсем случайно си говорих с един майстор, който ремонтираше в нас, на тази тема и той по едно време ми каза "Гледам днес децата свирки, шибат се..". Така че, смятай колко е пропаднало вече поколението ни. Но всеки си избира сам за себе си, щом този модел не ти харесва, направи всичко възможно да не го следваш.

Зайче..
03-30-2014, 10:39
Не говори така, че ще попаднеш на някой с голям чеп и след това наистина, ще броиш дните, в които ходиш разкрачена.

Ти явно си попадал на такъв и за това знаеш. :)
Гадно ли беше докато ти се съберат крачетата и колко време отне? ахахаха

Fisherman
03-30-2014, 17:03
папугай поне знае какво е маточна тръба

The Cheetah
03-30-2014, 17:08
Ти явно си попадал на такъв и за това знаеш. :)
Гадно ли беше докато ти се съберат крачетата и колко време отне? ахахаха

Ааааа,не :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Euler
03-31-2014, 14:03
Много ми е интересно като има някой, който се очудва, че хората правят секс.. Еми ще правят, то това е най-нормалното нещо на света.
Друг е въпросът, че се дрогират, пият и доколкото разбрах - нямат сериозни приятели, нали така? Ти си гледай твоя живот и с тях не се занимавай. Както казаха преди мен добре поне, че се сещат да се шибат с презерватив, за останалото нямам коментар..

Violenza
03-31-2014, 14:27
Много ми е интересно като има някой, който се очудва, че хората правят секс.. Еми ще правят, то това е най-нормалното нещо на света.

Ами да, Очудва ни, представи си, особено когато все още не знаят как да си перат гащите сами, ама са тръгнали да ги свалят наляво и надясно.

anonymous908491
03-31-2014, 15:16
Ти явно си попадал на такъв и за това знаеш. :)
Гадно ли беше докато ти се съберат крачетата и колко време отне? ахахаха

Или може би твоите тъпкачи са с малки пишки, за това ти не го знаеш.



Ами да, Очудва ни, представи си, особено когато все още не знаят как да си перат гащите сами, ама са тръгнали да ги свалят наляво и надясно.

А някои като зайката дори не носят гащи, за да не губят време в свалянето им.

Euler
03-31-2014, 15:52
Ами да, Очудва ни, представи си, особено когато все още не знаят как да си перат гащите сами, ама са тръгнали да ги свалят наляво и надясно.

Точно това казах в останалата част от поста си. Че нямат сериозни приятели, че пият, а са на 14 години.
Или искаш да ми кажеш, че ако едно от дадените момичета имаше приятел, не се напиваше, не правеше секс за 1 вечер и не друсаше, но води полов живот, нямаше да е нормално?

xPafx
03-31-2014, 18:19
кк.