PDA

View Full Version : Бахти как се пре*бах



MrCroW
03-18-2014, 19:27
Изгубих си портмонето в парка , след 20 мин. се върнах при пейката , портмоне...корец. Ташака е , всички документи ,в газа , личната и книжката ся занимавка на ново се вадят ама се тая, филма е.... Имаше някой забранени работи вътре :D. И ся ако това портмоне попадне в "добри ръце" дано де... ще се окаже в районното. Това е хорошо , нема блокирам карти, нема вадя нови документи , ама КАК ДА ОТИДА СИ ГО ВЗЕМА като знам кво е имало. Ако дойдат на адрес ще кажа че някой го е пъхнал в портмонето :D . Толкова ми е смешно , яко се преебах хах.

Ко праим , идеи ?

hey.mistery
03-18-2014, 19:43
Според мен, ако го е намерил млад човек или въобще няма да го върне, или ще си го гепи за себе си. А и дори да го занесат в районното няма как да докажат, че е твоя.

socareless
03-18-2014, 22:00
отиваш в районното и казваш,че са ти го откраднали

RapExotic
03-19-2014, 14:15
А и дори да го занесат в районното няма как да докажат, че е твоя.

А пръстовите отпечатъци? И тях ли някой ги е сложил вътре?

baby_baby
03-19-2014, 16:03
Според мен нама да го върне а може да си го земе за себе си

hey.mistery
03-19-2014, 19:19
А пръстовите отпечатъци? И тях ли някой ги е сложил вътре?

Мислиш ли, че ще им се занимава с това?
Спейсчето може да му е било с тютюн и просто да са сменили съдържанието.

RapExotic
03-19-2014, 20:00
Мислиш ли, че ще им се занимава с това?
Спейсчето може да му е било с тютюн и просто да са сменили съдържанието.

Значи някой намира протмоне в което има тютюн, маха тютюна, слага трева и отива да го предаде в районното с нея. След това нашия пич отива в районното и започва да се обяснява как садържанието не е негово. Звучи направо Ъпсурдно. :D А полицаите са готови на какво ли не за да хванат някой дребен играч и да се похвалят пред шефа си с него, защото ги мързи или пък не им стиска да се занимават с големите риби. Така, че да занимава им се.

Mladenoff
03-19-2014, 21:24
Mноо филми гледаш

hey.mistery
03-20-2014, 12:30
Значи някой намира протмоне в което има тютюн, маха тютюна, слага трева и отива да го предаде в районното с нея. След това нашия пич отива в районното и започва да се обяснява как садържанието не е негово. Звучи направо Ъпсурдно. :D А полицаите са готови на какво ли не за да хванат някой дребен играч и да се похвалят пред шефа си с него, защото ги мързи или пък не им стиска да се занимават с големите риби. Така, че да занимава им се.

И ти си прав, ама знаеш ли колко полицаи си " конфискуват " съдържанието ;)

Cherry~♥
03-23-2014, 19:12
начи едно не разбрах .... ЗАЩО по дяволите си държиш нелегалните неща в портмонето?!? 0.о ..

sToyAncHo
03-25-2014, 06:19
От Стара Загора ли си? ;д