PDA

View Full Version : Ужасна походка



mister.red.white
03-18-2014, 22:00
Помощ, добри хора :D :) Имам нужда от съвет как да ди променя походката защото в последно време ( от 2-3 месеца ) съм започнал да си фръцкам задните части - нещо неприсъщо за момче в късна тинейджърска възраст ( и с нормална сексуална ориентация :D ) и това ужасно много ме дразни. Ако някой се отзове със съвет ще е златен. Мерси предварително!!! :)

Chichi
03-19-2014, 05:25
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/417728-%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0

AnarchyBoy
03-19-2014, 08:28
Ортопед веднага! Трябват ти специални стелки и нещо за гърба, което да те стяга и изпъва - правилната походка идва от добре изпънатият и право стоящ гръбнак, провери дали не се подгърбваш..
Свиваш ли си краката навътре, докато вървиш? Или ги вадиш на вън?
Най-вероятно ти се изкривява от маратонките или по-точно стелките им, но все пак посети лекар да ти е мирна главата.

Lilanda
03-19-2014, 08:33
Това е първият признак, че започваш да ставаш гей! Следващият е по-мек захват в китките..Като започнеш да "вдигаш самолета" на снимки на момчета вече става лошо...

AnarchyBoy
03-19-2014, 08:35
Сетих се за друг признак за промяна в походка, може да е факта, че може би някой чичко е проникнал в теб... :?
Сигурен ли си, че си спомняш, може да си бил пиян и да са се възползвали от нежността ти.

MasOyama
03-19-2014, 09:28
Това е първият признак, че започваш да ставаш гей! Следващият е по-мек захват в китките..Като започнеш да "вдигаш самолета" на снимки на момчета вече става лошо...

Предполагам говориш от личен опит , обикновено го правиш понеже :smt023 кога разбра че приятелят ти е обратна резба :?: тва със снимките ли забеляза първо или с китката :?:

Mladenoff
03-19-2014, 09:57
Anarchyboy, първо му даваш уж сериозен съвет, после му разправяш как можело да е гей. По природа ли си двуличен или искаше да се направиш на остроумен ?

Hayashi
03-19-2014, 11:53
Сигурен ли си, че не е от обувките? Случвало ми се е, ако нося дадени обувки твърде дълго време, след това като обуя други докато свикна да ходя правилно на тях ми отнема поне седмица постоянно носене.

Купи си нови удобни обувки и виж дали след 1-2 седмици все още имаш проблеми.

Auriss
03-19-2014, 12:36
Сигурен ли си, че не се филмираш ? Съвсем нормално е да има движение в таза докато се движиш, и то именно кръгово. При жените се забелязва повече по чисто анатомични причини, но в същината си е едно и също.

Аз те съветвам да помолиш някой познат за обективно мнение - имат очи хората около теб все пак ;)

Другото, което е - ако си по-пълничък и имаш повече 'маса' отзад нищо необичайно няма да се забелязва повече движение докато ходиш ;д Извинявам се за малоумното обяснение, но предполагам ме разбра.

AnarchyBoy
03-19-2014, 12:40
Anarchyboy, първо му даваш уж сериозен съвет, после му разправяш как можело да е гей. По природа ли си двуличен или искаше да се направиш на остроумен ?

Просто се ебавах :D
Иначе сериозния съвет си е наистина сериозен :/

mister.red.white
03-19-2014, 15:53
Последно време не ми остава време за спорт и имам качео някое друго кило ... От това ли викаш да е ?

The Cheetah
03-19-2014, 16:09
Това е първият признак, че започваш да ставаш гей! Следващият е по-мек захват в китките..Като започнеш да "вдигаш самолета" на снимки на момчета вече става лошо...

++++++++

ot_teb_zavisi
03-19-2014, 16:20
СПОРТ!!! ;)

Aleksandra_93
03-19-2014, 17:54
Просто се ебавах :D
Иначе сериозния съвет си е наистина сериозен :/

.

Justwickeds
03-21-2014, 08:59
Това е първият признак, че започваш да ставаш гей! Следващият е по-мек захват в китките..Като започнеш да "вдигаш самолета" на снимки на момчета вече става лошо...


ахаххаахахх :D :D :D