PDA

View Full Version : Тотално рязане?



Seattle
03-19-2014, 05:43
Какво правите когато се опитвате да се свържете с някого който харесвате а те не ви се обаждат/пишат?

Наскоро бях в ситуация в която се помъчих да се "забъркам" с една приятелка която познавам от доста дълго време, но се получи така че май я хванах неподготвена и да си кажа право, май леко се ядоса въпреки че не го показа на момента. Няма да навлизам в детайли но след като я оставих в тях тази същата вечер до сега (близо 2 седмици) нито ума нито дума, а си драскахме СМС-ите през ден-два максимум. Не мисля че ще я държи още дълго, по принцип съм и слабост, но знае ли човек. Всъшност, не очаквах и да издържи да не пише цели 2 седмици така че може и да не съм прав. Писал съм смс-и 2 пъти и в ФБ веднъж. Какво съветвате да последва? Как вие бихте постъпили в подобна ситуация?

Let's see what the experts have to say :)

iakatamacka
03-19-2014, 06:10
Намирам адреса и го причаквам пред тях когато излиза някъде. Малко е изнервящо, но няма как да се скрие и винаги ми връзват :)

baby_baby
03-19-2014, 12:27
Какво правите когато се опитвате да се свържете с някого който харесвате а те не ви се обаждат/пишат? - Не се занимавам повече

Преди ходех с едно момче което много харесвах но стана така че го скъсах и естественно след известно време съжалих че го направих и му званях той не дигаше и накрая се отказах и се минаха няколко години и едва онзи ден искаше да се видиме да поговориме за нас но вече е късно ( имам си приятел с който живея) и му казах че е късно и да ме остави на мира

RapExotic
03-19-2014, 14:47
Теглиш им една майна и това е.

girlwithblueeyes
03-19-2014, 14:48
Не те харесва и сега не знае как да се държи с теб.

Seattle
03-20-2014, 01:00
Вярвам че дори и да не стане нещо романтично между нас, можем да си останем приятели/познати и не да се игнорваме по фб и блокираме номерата. До сега не ми се бе случвало просто да ме игнорват така. По принцип има или викане или реване (понякога и 2-те), и в редки случай нормален разговор кадето се обсъждат нещата. В повечето връзки които съм имал не е било проблем да продължим да се държим цивилизовано един с друг. Надявам се и тук така да се развият нещатата, щот както вече казах, не се познаваме от 1 седмица :)

Та... може би трябва да перефразирам въпроса: Как бихте се свързали с някой който ви избягва. Мацката даде някаф акъл ама то много брутално :0

girlwithblueeyes
03-20-2014, 05:21
Тва ще да е пълна глупост . Какви са тези причаквания и следения ?
Подобни неща най-много да я отделечат още повече от теб най много да те вземе за наъплно отчаяно и откачил . Просто приеми че може би не те харесва и сега просто премахва всичко свързано с теб. Кофти но ако държеше поне малко на теб дори като приятел щеше да ти драсна поне два реда за да ти обясни нещата .