PDA

View Full Version : Моля за съвет.



MissMurillo
03-19-2014, 07:43
Здравейте! Общо взето моля за вашия съвет. Таблет - с Android или с Windows 8 ? Коя операционна система ще е по-добре ? И ако е с Windows 8, ще мога ли някакви игри да свалям ? Благодаря ви предварително :)

AnarchyBoy
03-19-2014, 08:40
Android според мен ще ти е доста по-удобен, въпреки че и Win 8 си има своите плюсове, но и минуси...
За игрите не съм сигурен, но мисля, че може да се crack-не.

TheMan9191
03-19-2014, 09:35
Andorid разбира се. Особено щом ще играеш игри. При andorid са доста повече и по-оптимизирани.

RapExotic
03-19-2014, 14:10
Зависи за какво ще го ползваш. Ако ще е за игри и приложения Андроида.

MissMurillo
03-19-2014, 17:45
1-во благодаря и на 3-мата за отделеното внимание и за съветите. Принципно аз с Android съм горе/долу запозната и не мисля, че ще имам проблеми с него. Просто видях така що годе добри таблети с Windows 8. И принципно да, най-вече за развлечение ще го изполвам, тоест игри,филми,интернет и музика. Още веднъж благодаря ви :)

JDeel
03-19-2014, 17:56
Аз имам телефон с Windows 8 и честно казано не бих го препоръчал на никой :D Е, свикнах му и ми върши работа, амааа... на това чудо му липсват елементарни настройки, няма дори файлов мениджър, и отгоре на всичко почти не се ъпдейтва. Малко пенсионерска операционна система е :)

MissMurillo
03-19-2014, 19:34
Хаха. :D Е тя една моя приятелка на компа е с Windows 8 и ми каза, че си има своите плюсове, но и много минуси.

koko95
03-20-2014, 01:59
Аз имам телефон с Windows 8 и честно казано не бих го препоръчал на никой :D Е, свикнах му и ми върши работа, амааа... на това чудо му липсват елементарни настройки, няма дори файлов мениджър, и отгоре на всичко почти не се ъпдейтва. Малко пенсионерска операционна система е :)

Пенсионерска,ама е яка.Не се ъпдейтва много ясно,не като скапания андройд без да те питам се ъпдейтва.При уиндолс фон се ъпдейтва ръчно, което е 100 пъти по-добре, не забива.Има безплатен гпс,игри ,приложения всичко.Малко пенсионерска ос е +1 .

JDeel
03-21-2014, 22:55
А, иначе почти веднага след като написах това проверих за последния ъпдейт (Windows Black) и се оказа че вече е наличен :D Сега като изключим че все още няма някакъв свестен файлов мениджър, другото е почти ок. Е, няма и свестен плеър, ама а дано някога направят тия елементарни иначе неща :D И GPS-а е добре, само дето няма номерата на блоковете :D Е, при наличие на интернет има разни варианти, аз затова съм накачил минимум 5 вида навигации и не знам коя с какво разполагаше :|


Тоз Андроид нали е супер-мега-дупер и гъзарски и способен отвсякъде, значи все трябва да има опция за спиране на въпросните автоматични ъпдейти :)

koko95
03-22-2014, 01:13
1-во благодаря и на 3-мата за отделеното внимание и за съветите. Принципно аз с Android съм горе/долу запозната и не мисля, че ще имам проблеми с него. Просто видях така що годе добри таблети с Windows 8. И принципно да, най-вече за развлечение ще го изполвам, тоест игри,филми,интернет и музика. Още веднъж благодаря ви :)

Търси с двойни стерео говорители и beats/dolby или дтс.

koko95
03-22-2014, 01:15
А, иначе почти веднага след като написах това проверих за последния ъпдейт (Windows Black) и се оказа че вече е наличен :D Сега като изключим че все още няма някакъв свестен файлов мениджър, другото е почти ок. Е, няма и свестен плеър, ама а дано някога направят тия елементарни иначе неща :D И GPS-а е добре, само дето няма номерата на блоковете :D Е, при наличие на интернет има разни варианти, аз затова съм накачил минимум 5 вида навигации и не знам коя с какво разполагаше :|


Тоз Андроид нали е супер-мега-дупер и гъзарски и способен отвсякъде, значи все трябва да има опция за спиране на въпросните автоматични ъпдейти :)

С роот има.Иначе абсолютно всичко при хандройд се ъпдейтва :D без да те пита, което е супер тъпо и хаби батерията ненужно.Как искам някой да ми купи смартфона час по-скоро чистак нов , да мога да си взема смартфон с добрата windows phone 8 .Отделно скапания хандройд ми дава, че няма памет а имам 4гб карта с памет :/

Mary_Jane_69
03-22-2014, 13:22
Лично на мен таблетите с андроид не са ми удобни, идва ми някак "разтеглено" и некомфортно.
Уиндоус не съм пробвала, но ако имаш възможност за Епъл - да.

MissMurillo
03-29-2014, 12:57
Ами аз вече съм си се навила за Андроид, но иначе благодаря на всички за мненията.