PDA

View Full Version : Headphones



AneleMi
03-19-2014, 10:48
Здравейте,

искам да си купя слушалки и имам нужда от мнения на фенове :).

Слушам музика постоянно от телефона си и на старите им дойде времето. Препоръчаха ми модели на Philips и Sony. Държа да са с добър дизайн и с цена под 100лв. Определено искам да пробвам on ear headphones модел.

И кои са най-важните критерии при избора на слушалки - звук, дизайн, марка, цена? Разгледах в нета стотици модели, но не мога да се спра на нищо конкретно.

Thanks!

blackoutt
03-20-2014, 18:58
Здравейте,

искам да си купя слушалки и имам нужда от мнения на фенове :).

Слушам музика постоянно от телефона си и на старите им дойде времето. Препоръчаха ми модели на Philips и Sony. Държа да са с добър дизайн и с цена под 100лв. Определено искам да пробвам on ear headphones модел.

И кои са най-важните критерии при избора на слушалки - звук, дизайн, марка, цена? Разгледах в нета стотици модели, но не мога да се спра на нищо конкретно.

Thanks!

Най-важни са звук и дизаин.Бих ти предложил няколко марки които са качествени и имат и евтини неща - Sony,Hama,Stealseries като последните 2 са и Gamer слушалки но имат и модели за музика.

ch0c0late44
03-31-2014, 18:38
Philips и Sony?Сериозно ли хаха.Ако търсиш евтини окей,ама ако искаш качество и звук не се доближавай до тях