PDA

View Full Version : Как да си възстановя косата?



stefiiiiiii
03-19-2014, 12:29
Преди 2 седмици си направих долният пласт на косата рус и той бая изгоря,защото косата ми беше боядисана черна.Подстригах се и долу-горе се оправи,но аз всеки ден си изправям косата на 200 градуса и я топирам,но не много.Вие правите ли тези неща с косата си всеки ден и не ви ли се накъсва?А как да я поддържам,така че да мога пак да си я правя всеки ден...смисъл някакви супер подхранващи маски или други чудесий,които да компенсират изгарянето?

ameli
03-19-2014, 14:15
Мазохисти..

strawberry88
03-19-2014, 14:35
Вие правите ли тези неща с косата си всеки ден?

Не.

The Cheetah
03-19-2014, 14:43
Преди 2 седмици си направих долният пласт на косата рус и той бая изгоря,защото косата ми беше боядисана черна.Подстригах се и долу-горе се оправи,но аз всеки ден си изправям косата на 200 градуса и я топирам,но не много.Вие правите ли тези неща с косата си всеки ден и не ви ли се накъсва?А как да я поддържам,така че да мога пак да си я правя всеки ден...смисъл някакви супер подхранващи маски или други чудесий,които да компенсират изгарянето?

Милата ти косичка..

Hayashi
03-19-2014, 16:24
Обяснявам ти го супер просто.
Косата ти не е жива. Един път щом си я изгорила и увредила няма как да се възстанови. Клетките са мъртви и не се възстановяват. Разните продукти могат само да запълнят леко увредената коса със силикони и косъмът да изглежда здрав, въпреки че не е и има дупки по него.

Та каквито и чудесии (все още се чудя как може да го грешат това хората) да си сложиш на косата истината е, че тя никога не се възстановява веднъж щом си я увредила.

VintageMorphine
03-19-2014, 16:34
Ми, преди правех. Като се наложи да си подстрижа дългата коса до ушите се спрях...
Какво да ти кажа? И теб те чака същото...Или една изгоряла коса.

stefiiiiiii
03-20-2014, 13:37
Както и да е...ако някой друг също има увредена коса да ползва комплекта на Керастаз - наистина съживява мъртвата коса. http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-3803&gclid=CP7biJWsob0CFcfKtAodlEgA0A

Dusty
03-20-2014, 13:50
^ Извинявай, ама ако искаш да ти се обесняваме колко те съжаляваме, как сме изключително разстроени, че това се е случило на косата ти .. Доста грешиш. Казаха ти хората, че не може да ти се възстанови косата. Нали искаш мнения? Ето ти ги горе! А и си има ВАЖНА тема за това .. :?

mycel
03-21-2014, 16:40
Драстична промяна на цвета, пък и преди това косата е била боядисана - нормално да се получи така. Подкрепям горните мнения напълно.Косата ти е мъртва и най-вероятно само пресата спасява положението.

Подстрижи се. Без колебание.

The Cheetah
03-21-2014, 16:46
А и си има ВАЖНА тема за това .. :?

Има, ама кой да погледне. Нали е по- лесно да се направи нова тема..