PDA

View Full Version : Работещи студенти



mlakniwe
03-19-2014, 15:00
Просто ей така пускам тема за работещите студенти, който иска да отговаря!
1.Какво работите?
2.Работата ви свързана ли ви е със специалността или няма нищо общо?
3.Шефовете съобразяват ли се със лекциите и изпитите ви/правят ли ви графика както на вас ви е удобно/?
4.Остава ли ви свободно време, като работите и учите едновременно?
5.Успявате ли със заплатата си да си покриете разходите за университета,/квартира и сметки-ако не сте от съответният град/ и остават ли ви пари за харчене?
6.Докога мислите да работите тази професия?-докато завършите образованието си или сте там временно?
7.Защо решихте да работите и учите едновременно?-просто работите нещо за да имате собствени разходи и да сте независими от родителите си или сте там за да натрупате стаж по специалността и професията ви е свързана със специалността?
8.Харесва ли ви сегашната професия или много ви натоварва и изморява, но въпреки това продължавате да работите, за да си изкарвате сами парите?

Fisherman
03-19-2014, 15:10
работят тия които имат по една лекция и упражнение на седмица

mlakniwe
03-19-2014, 15:17
Не съм съгласен, там където аз работя колегите и колежките са по цяла вечер нощни или вечерни смени и после имат упражнения цял ден и не и е лесно, аз също работя и уча и не ми е лесно да съм цял ден на лекции, после цяла вечер на работа например, но при мен е по различно, защото съм задочно и при мен безсънието и умората са само 1 месец и после само работя, но редовните/ а повечето колеги са редовно/ не им остава никакво свободно време и за тва ми беше интересно и за това пуснах темата

marilyn
03-20-2014, 13:53
Мързи ме да попълвам въпрос по въпрос. :D Работата ми е свързана със специалността, работя от вкъщи и това е огромен плюс. Остава ми и свободно време, но е важно човек да се организира. Аз съм от града, в който уча и нямам собствени сметки, но като цяло заплатата отива за джобни, дрехи, излизания, разходи, които спестявам на родителите си.

Реших да работя, защото е важно да имам стаж, защото искам да си докарвам допълнителни пари и защото имам време.

DownloadVirus
03-20-2014, 20:09
И каква специалност си marilyn?

On: Ние пък като имаме лекции по цял ден ако знаеш колко хора идват..Караме някой път от 30 човека по 7-8 човека..

HollyGolightly
03-20-2014, 20:37
Просто ей така пускам тема за работещите студенти, който иска да отговаря!
1.Какво работите?
-Помощник учител в една детска градина
2.Работата ви свързана ли ви е със специалността или няма нищо общо?
-Не, преди беше, ама тази работа ми идваше в повече
3.Шефовете съобразяват ли се със лекциите и изпитите ви/правят ли ви графика както на вас ви е удобно/?
-Разбира се, че се съобразяват, пряко свързана съм с шефката 8-)
4.Остава ли ви свободно време, като работите и учите едновременно?
-Понякога остава
5.Успявате ли със заплатата си да си покриете разходите за университета,/квартира и сметки-ако не сте от съответният град/ и остават ли ви пари за харчене?
-Разходи за университета почти нямам, но като цяло да, стига ми за всичко, сметки по колата, телефон, учебници, излизания от време на време. Имам възможността да си правя програмата в университета както ми е удобно на мен, и се карам, когато имам лекции, не бих си го причинила пак да се нанеса там в общежитията
6.Докога мислите да работите тази професия?-докато завършите образованието си или сте там временно?
-Още една година, докато завърша, след това смятам да си работя по специалността отново
7.Защо решихте да работите и учите едновременно?-просто работите нещо за да имате собствени разходи и да сте независими от родителите си или сте там за да натрупате стаж по специалността и професията ви е свързана със специалността?
-Работя от 16 годишна, свикнах донякъде да съм самостоятелна, даже би ми било неудобно да поискам от наще пари. А и на моите години е напълно нормално човек да не е толкова зависим от мама и тате.
8.Харесва ли ви сегашната професия или много ви натоварва и изморява, но въпреки това продължавате да работите, за да си изкарвате сами парите?
-В началото изобщо не ми харесваше, но бях обещала да помагам миналото лято, тъй като на "шефката" и трябваше човек. Така и си останах там, никъде другаде няма да ми дадат свободата, която имам тук, а и свикнах с хлапетата
.

bloodyF
03-21-2014, 11:46
Просто ей така пускам тема за работещите студенти, който иска да отговаря!
1.Какво работите?-модел/актриса
2.Работата ви свързана ли ви е със специалността или няма нищо общо?-нищо общо нямам
3.Шефовете съобразяват ли се със лекциите и изпитите ви/правят ли ви графика както на вас ви е удобно/?-аз си правя графика сама по принцип
4.Остава ли ви свободно време, като работите и учите едновременно?-много малко
5.Успявате ли със заплатата си да си покриете разходите за университета,/квартира и сметки-ако не сте от съответният град/ и остават ли ви пари за харчене?-остават ми и за мен, не се лишавам от нищо
6.Докога мислите да работите тази професия?-докато завършите образованието си или сте там временно?-поне докато завърша се надявам
7.Защо решихте да работите и учите едновременно?-просто работите нещо за да имате собствени разходи и да сте независими от родителите си или сте там за да натрупате стаж по специалността и професията ви е свързана със специалността?-защото родителите ми искат да уча в моя град и отказват да ми дават пари, за да уча тук, налага ми се
8.Харесва ли ви сегашната професия или много ви натоварва и изморява, но въпреки това продължавате да работите, за да си изкарвате сами парите?-не ме натоварва, приятна работа имам като цяло, а и се налага, както казах, така че дори и да не беше яко няма как
.

Justwickeds
03-21-2014, 17:12
Добре бе...има си секция 18+. Т'ва се пак е тийн форум. Кви студенти О.о ... плюс т'ва тъпа тема.Да не сме на 15 ше си споделяме кво правиме у даскалото.Същото е. Бахти

marilyn
03-21-2014, 19:22
И каква специалност си marilyn?



Журналистика

SuNsEt
03-21-2014, 20:18
Добре бе...има си секция 18+. Т'ва се пак е тийн форум. Кви студенти О.о ... плюс т'ва тъпа тема.Да не сме на 15 ше си споделяме кво правиме у даскалото.Същото е. Бахти


A Вие,господинчо,кaкво предлaгaте дa се обсъждa в този инaче толковa интелектуaлен рaздел?Може би бихте пуснaли темa кaк някой дa Ви реши домaшното,бaхти ? Хaйде проявете мaлко сaмоинициaтивa,дaйте ни "светлинa" ... бaхти ...

По темaтa : Рaботя кaто промоутър и пишa стaтии зa еднa интернет стрaницa. Шефовете се съобрaзявaт със свободното ми време,нямaм проблеми. Ходя нa лекции редовно ,от понеделник до четвъртък ,a петък,съботa и неделя рaботя.Реших дa рaботя ,зa дa помaгaм вкъщи и дa имaм възможносттa дa си купувaм кaквото искaм.Остaвa ми свободно време ,но не е много.Мисля дa продължaвaм с тaзи рaботa докaто могa и докaто не нaмеря нещо по-добро.Инaче специaлносттa ми до някъде се припокривa и с двете дейности.