PDA

View Full Version : Вярно ли е ?



anonymous41_
03-19-2014, 18:32
На 17 съм и от около 1 година маструбирам всеки ден , но от преди няколко седмици започнах много да се изморявам когато тичам или се натоварвам физически . Реших да се поразровя и да прочета до какво води честото маструбиране . И попаднах на това -


Добрите и страни са, че разтоварваш напрежението, лошите са повече:
1. Изморяваш се физически,
2. чувстваш се отпаднал,
3. намалява влечението ти към жените,
4. сдухваш се психически.
Решавайте вие!

Кажете дали има нещо вярно от горните изброени .

G3GaSa
03-19-2014, 18:39
лол! всеки ден...
Намали малко това темпо.
Поне в седмицата по 1-път мастурбирай.

OverDrive
03-19-2014, 18:47
Ми не е така... Има някои верни неща, но те важат за секса в по-голяма степен. Секса е физически по-уморителен, чувстваш се по-уморен. Спермата сама по себе си е високовъглехидратна течност, което означава, че отнемаш от "храната" на мускулите и мозъка. Обаче, за да е валидно 1) и 2) трябва да семеотделяш дооооста често, всекидневно, по няколко пъти дори.
Отделно от това семеотделянето не намалява влечението ти към жените, а притъпява сексуалния глад. Последното, че се сдухваш психически е вярно дори и да не семеотделяш. Факта, че нямаш сексуален партньор влияе зле на психиката не само на мъжа, но и на жената, най-вече на самочувствието де.

fenastz
03-19-2014, 18:58
Глупости - лъскай си бастуня колкото ти душа иска, животът е прекалено кратък, за да не свършваш всеки ден.

tori
03-19-2014, 18:59
Ще се мре.

VintageMorphine
03-19-2014, 19:04
А освен мастурбацията - пушиш ли, пиеш ли, има ли прах у вас, редовно и правилно ли спортуваш и т.н.
......

klimatronik
03-19-2014, 19:09
ако си мислиш много за секс, но отстояваш да мастурибираш, след 1 седмица ще си го набрал толкова много, че ще квичиш кат изоставена булка

baby_baby
03-19-2014, 19:35
Тва дето четеш са пълни глупости

anonymous41_
03-19-2014, 19:37
А освен мастурбацията - пушиш ли, пиеш ли, има ли прах у вас, редовно и правилно ли спортуваш и т.н.
......
Нито пуша , нито пия . А за прах , няма . Спортувам редовно , но както казах от няколко седмици се изморявам много по-бързо отпреди .

klimatronik
03-19-2014, 19:38
Тва дето четеш са пълни глупости

ти от къде знаеш?

klimatronik
03-19-2014, 19:38
Нито пуша , нито пия . А за прах , няма . Спортувам редовно , но както казах от няколко седмици се изморявам много по-бързо от преди .

пролетна
умора

baby_baby
03-19-2014, 19:42
ти от къде знаеш?

ее знам знам :д

klimatronik
03-19-2014, 19:45
ее знам знам :д

хммм, правиш се на мъж, а ? :д

baby_baby
03-19-2014, 19:47
хммм, правиш се на мъж, а ? :д

Не неее просто тва дето е чела е абсурдно :д

klimatronik
03-19-2014, 20:12
бейби бейби - тя е пич!
Значи, нема абсурдно
първо - изморяваш се физически - вярно е, от много чикии ръката се закалява, изразходваш енерджи
второ,- чувстваш се отпаднал - тоест, след като изтиче ефекта на редбула, нормално да се поумориш така, да ти се завие свят, да се отпуснеш
3 намалява желанието към жените.. ми естествено, след като вълшебният прашец е опрашен - сексуалното ти влечение към жените през деня се отвява
4 здухваш се психо - ми кат си нямаш приятелка?? мн ясно
извод.
не ставаш за мъж, колкото и да ти ви се иска на жените ;)
заразлика от вас, ние след крайния резултат ни се доспива ;)

RapExotic
03-20-2014, 07:58
Кажете дали има нещо вярно от горните изброени .

1. Вярно е. То и след реален секс се изморяваш физически. Ако приемаш достатъчно протеини секса може да се превърне в една добра тренировка за определени групи мускули.
2. Чак отпаднал не. Изтощен може. Разбира се ако си биеш чикии нон-стоп може и да се почувстваш зле, но иначе не.
3. Това зависи от нивата ти на тестостерон. Ако организмът ти го произвижда бързо нямаш проблем с влечениет към жените.
4. Тука вече въпроса е индивидуален. Ако превърнеш чикобойството в начин на живот и не общуваш достатъчно може и да има психически проблем.

tori
03-20-2014, 17:49
заразлика от вас, ние след крайния резултат ни се доспива ;)
Не на всички. :д