PDA

View Full Version : Помощ?



I love Music
03-20-2014, 06:10
Преинсталирах си уидпус ХП но в контрол панел-мрежови връзки няма нищо... онези мониторчета лакал арея канекшън ги няма и нямам интернет... Инсталирах всички драйвери от диска..

anonymous682486
03-20-2014, 10:32
Очевидно е, че липсват драйвери, нещо не си ги инсталирал правилно. Или пък windows е неправилно инсталиран.

SprayPaint
03-20-2014, 13:06
Пробвай с тази програмка (http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_bg.php) :)
v

I love Music
03-20-2014, 17:36
Проблема е че изобщо не щя да ми покаже настройките за интернета в инсталацията на уиндоус..... Преди това правих Repair на уидоус но нещо не се получи и ми изкара черен екран с запитването стартирай уиндоус в нормален режим, safe mode ili safe mode s network и т.н. Когато избера 1 от тези опции компа веднага се резстартира и затова се пренудих да го преинталирам и ето на......... друг път и без драйвери ми тръгваше нета защото в оригинслния диск нямам драй. за лан картата.....

I love Music
03-20-2014, 18:01
сега и с другия диск прпбвах и пак не получих никакви запитвания за интернета по време на инсталацията а,птреди получавах 2-3 пъти запитвания какъв интернет ползвам..... Накрая на инсталацията трябва да,ми отвори настройките за интернета но директно ми изкара finish след. въвеждането потребителските имена..


Някакво решение на проблема?

TheMan9191
03-20-2014, 18:56
Пробвали по-горе споменатата програма. Наскоро и аз си преинсталирах windows-a и на мен при преинсталацията не ми излязоха настройки за интернет. И аз имах проблеми с драйверите и няколко дни нямах интернет, но програмата на SprayPaint ми разреши проблема.

I love Music
03-20-2014, 18:58
ами пиша от телефона утре от един приятел ще я изтегля и ще пробвам :)

I love Music
03-21-2014, 10:01
Благодаря за програмката стана но ми смени мак адреса и ИП адреса обадих се на доставчика и ми смени мак адреса със този който беше ми го сменила програмата и сега всичко е наред.........