PDA

View Full Version : не се получава



gobob
03-20-2014, 18:26
здравейте ,нов съм във форума! имам следния проблем , не мога да пикая на обществени места, дори в дскл не мога , ходя винаги сам. много ми се иска да отида с някое аверче до кенефа да пикая ,но не мога да се изпикая. Сякаш ще надзърта да гледа как пикая имам чувството че целия свят ме гледа , даже съм виждал хора пред мен пикаят без да им пука ,ако няма никой мога ,но дойде ли ..... или ако някой ме види че влизам в тоалетната пак не мога ........... кажете какво да правя моля ви !!! не се чувствам мъж....... да не би да е от това че 6-7 клас бих почти всеки ден по една ножка и преди това в старото ми дскл постоянно се ебаваха с някой като ходеше до кенефа , а иначе като си бях 5-6 клас всичко си беше наред ,даже ходих и пикаех на отворена врата и съм си лафил с приятели докато пикая .... не знам вече .. това ме убива от почти близо 3 години помогнете ми някак си ,какво да направя?!/!?!?

Chichi
03-21-2014, 06:37
Ходи през часовете :дд

Justwickeds
03-21-2014, 09:18
Няма да умреш от това,нали? Не. Няма.

Това е психологически проблем,напоследък все по-често срещан. Има една "клапичка" там долу при хуя ти,дето несъзнателно, я затваряш. Т.е. контролираш я несъзнателно от някакъв стрес. Припомни си преди 3 години какво провокира този феномен в тялото и подсъзнанието си. Спомянето ще те освободи,за да навлезе нова и чиста мисъл.Че не бива така .. и т.н. Това може би ще ти окаже и ефект и върху "голямата нужда", в къщи... пред родители и други близки. Просто трябва да се отпуснеш,човече. Трябва да предприемеш радикални мерки срещу своята психика --> викаш някои - и застава зад теб, и ще го накараш да седи там...докато не се изпикаеш.

Ти си си виновен за това. Някак си, сам си си забранил.Разбираш ли ? Това е една бариера,която трябва да я прескочиш. Трябват ти,непрестанни опити в това. Пробвай като се напиеш - да видиш дали имаш този проблем. Просто...тествай се! Разбираш ли? Свиквай ... на шумове. На рязко стряскане.Дори за целта, карай някои да "те стряска" за да промениш това нещо. Смени позицията си на пикаене,защото така ще поучиш тялото си, да свиква на шумове и вибрации,идващи от вън. Може да си ...пускаш..водата да тече. ДА! Кажи си: "От течаща вода на човек,ми се припикава". Но не свиквай! Свикнеш ли - това ще е нов навик,като стария: "да се притесянваш,че ако няма вода..няма да можеш да пикаеш".

Не е от маструбацията.Това е самовнушение. Просто не си мисли,че проблема е от нещо подобно. Казах по-горе: забранил си си. Приеми,че е така..и..се отпусни. И прваи тестове,като по-горно описаните. Колкото и да се притесняваш,колкото и да ти е гадно,или пък..смешно. Щото това може да те изнерви някои ден,сериозно.

Т'ва е пич.Просто имаш навик да се притесняваш. Изичисти го,чрез практика. Може и сам да си измислиш алтернативни начини.

Успех.

gobob
03-21-2014, 12:39
мерси брат, може би преди 3 години като ходих в дскл в кенефа имаше едни момчета постоянно ти блъскаха вратата и гледаха през едни малки дупки докато пикаеш ( да ти го видят) не са педали а просто се ебаваха и може би от там , нз или преди 3 години пак като ходих от Бургас за Варна много ми се пикаеше и тъпия автобус не спря за почивка и 2 часа ми се сереше и пикаеше много мощно и после едва се изсрах и изпиках във вкъщи! беше отвратително