PDA

View Full Version : Просто предлагам...



anyfany2
03-20-2014, 18:58
Помощ.. Предлагам помощ... Имала съм тежко акне, сега рядко се случва да ми излизат възпаления.. Всичко, всеки проблем, свързан със здравето, е вътрешен.. Моя позната се излекува от болезнена менструация..
Само предлагам.. Помощ.. Тоест.. Искам да подам ръка, която се наложи аз сама да намеря, след дълго време... Знам какво е усещането да те гледат странно и много други чувства.. Най-важното е да си здрав... Предлагам помощта... за най-важното... - здравето..

(PS. Нека само вярващите да пишат.. :)


(За да няма здравни проблеми.... ) :)

Justwickeds
03-21-2014, 09:30
Акнето е вътрешен проблем,да. Акнето е едно възпаление там до колкото бях чел от един дебел учебник по медицина,просто така от интерес, на мастните жлези, и се получава като цяло някакво биохимично объркване. Да..този проблем трябва да се лекува. НЕ само "гледането е гадно". Това като цяло си е вътрешен проблем, кожен проблем, нещо в организма не функционира както трябва.

Поздравявам авторката която иска да помага. Дано повече да се престрашат и да и пишат. Подканвам ви да го правите.

п.с.не съм имал такъв проблем,но понеже съм любопитко и знаех,че това "не е нормално" и един ден...прочетох. И наистина: трябва си лекуване. Т'ва си е възпаление и не е нормално.Т'ва си е патология на тъканите..

anyfany2
03-21-2014, 22:04
Да, да, искам да помогна, защото знам какво е да не си желан, да имаш пъпки и да се будиш и възглавницата ти да е морка от секрета, който пускат многото тежки възпалния по кожата. Аз много хора виждам - в метро, в парка, по магазините, които имат акне, но някак си още не мога да се престраша. Вътрешно обещавам, че ще направя всичко възможно да намаля излизането на пъпки до минимум. Може да стане ! Искам да се вярва ! ^^Благодаря за мнението по-горе ! Аз съм копняла за такава помощ, дано хора с акне и диабет и всички други заболявания, "да се престрашат и д апишат". :) Поздрави ! Бъдете здрави ! :)

JDeel
03-21-2014, 22:28
Иии, това акнето било гадна работа, мокра слузава възглавница... добре че не съм имал такова, фиу. Ама нали имаше едно по рекламите, нещо си LF женска и GF мъжка серия.

anyfany2
03-21-2014, 23:06
Да, добре че не си имал, но и това е урок от живота и те учи на нещо. Моето беше тежка форма, не на всички, които виждаш ежедневно е такова. Но всеки, абдолютно всеки човек в даден етап от живота си се сблъсква с кожен проблем.
Но аз не помагам така(мъжка, дамска серия, работи..). Лично се виждам с човека, говорим открито за проблема и му казвам какво предлагам, а той сам преценява дали да ми се довери. Става въпрос за специални природни продукти. Да ми пишат хора, искащи да са здрави... и ще бъдат !
До скоро !

kalpazanka
03-22-2014, 06:31
Реклама.