PDA

View Full Version : Невъзможно е трябва да забравя..



antoniq_96
03-20-2014, 22:03
Как мога да забравя човек към който чуствам силни емоции и чуства?Като само с един поглед и всичко в мен се преобръща....като ми става горещо само като го усетя близо до мен....за мен само той съществува ,но е невъзможно :(

OverDrive
03-20-2014, 22:14
Ами махни се от него е булка. Стой далеч от него и погледите му и от усета ти за близостта му.

Justwickeds
03-21-2014, 07:53
Времето...лекува! Защо и как? Защото ние постоянно "се чистиме". Как? С диишането! Диахнието на ДРАКОНА! Давай,като един дракон - изкарай "огъня" (тъгата) от себе си! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ ;) ! Как може да се отървеш от натрапчивото чувство/емоции и мисли? Фиксирай/центирай вниманието си на друго място! Как ? спорт,музика,танци,пеене. Отиваш - правиш нещо --> С ТЯЛОТО СИ ! Защото болката е в тялото. Къде другаде иначе?! Там се е напластила тая негативна енергия от - емоции и чувства. Време ти е.. да изкараш всичко на вън! Отиваш - и дрън дрън ...спорт му е майката.Тичане/бягане... Започни да рисуваш ако щеш!

Просто не го мисли. С мислене става ВСЕ по напечено. Ако цъкаш на някакви смешни PC игри,т'ва е най-добрия вариант. По-бързо се "справяй" за да не потънеш в лапите на депресията.

Успех.

AnarchyBoy
03-21-2014, 07:57
Това^
Или можеш да се застреляш чух, че помагало.

Justwickeds
03-21-2014, 08:13
Предлагам и пушката на дядо и/баща и. Или пистолета на комшията. Все някои ще и даде. Те са мили хора. Особено съседите,и ако питаш мен, са доста луди. Авторке,посъветвай се с тях дори къде да се застреляш. :D

RapExotic
03-21-2014, 08:16
Или му се отдай или се разкарай далеч от него.

sramejlivkaa
03-21-2014, 19:39
Избягвай срещите с него и не се занимавай с момчета едно известно време, защото ще ти напомнят за него.

lubopitna_123
03-21-2014, 21:28
На което не можеш да устоиш му се отдай...

sramejlivkaa
03-22-2014, 15:23
На което не можеш да устоиш му се отдай...

Да, но пък ако няма шансове със него?