PDA

View Full Version : Как да напълнея...?



kakvooo
03-21-2014, 12:22
Здравейте! Имам един проблем и той е, в това че съм прекалено слаб.. (Видях че има такива теми, но искам да чуя нови мнения.) Та така, почти на 17 станах, висок съм 176-7 и тежа едва 56кг ... Ако е до яденето, хмм ям по 4-5-6 пъти на ден, къде здравословно, къде не, но разлика - ник'ва. Все пак мисля, че и до някъде проблема е в мен, тъй като пуша и ям МНОГО сладко, но все пак не мисля, че точно тук е проблема, има толкова много хора който правят същото, но не са слаби. Но да се върна на яденето... Преди не хапвах кой знае колко, но в последните 2-3 години наблягам на меса, зърнени храни, мазни и т.н., в последно време започнах по-често да ям и млечни, но ефекта е един и същ...
Често и спортувам - футболче, тичане, от време на време, хода да се набирам(до колкото мога ;д), във вкъщи - лицеви, коремни, но пак същото.
Моля кажете някакви полезни съвети, с това как да вдигна някое килце, и нека фитнеса и добавките ги оставим като последна алтернатива:)
Мерси предварително.

marin_9867
03-21-2014, 23:24
Ходи на гости при баба, тя прави чудеса :D

The Cheetah
03-22-2014, 05:33
Яж повече ядки.

Rza
03-22-2014, 06:22
яж често,по-малко,колкото може по-качествени храни и доколкото ти позволява бюджета :)