PDA

View Full Version : РЕШЕНИЕТО на оплешивяването?!



Kukuto
03-21-2014, 13:56
Какво мислите за присаждането на коса?

Justwickeds
03-21-2014, 14:18
Aко имаш пари,дай и си присади. Кво ти пука от приказките на околните,хм? Защо трябва да се влияеш от мнението на хората?

Представи си темата,че беше следната: "Какво мислите,да ми сложат изкуствен ли крак?" и в нея да пише: "абе какво мислите, да дам ли пари, да ми сложат изкуствен крак-робот,за да мога да ходя, а не да завися от останалите и да ми се подигрват,че не мога да ходя като нормалните хора и,че не мога да тичам". Представи СИ САМО!

Тогава...къв ше ти е избора? Ако имаш нещо от сорта на 3500лв. до 7000 лв. ... ми присади си. Ако си наистина,богат/а.

Kukuto
03-21-2014, 15:11
Aко имаш пари,дай и си присади. Кво ти пука от приказките на околните,хм? Защо трябва да се влияеш от мнението на хората?

Представи си темата,че беше следната: "Какво мислите,да ми сложат изкуствен ли крак?" и в нея да пише: "абе какво мислите, да дам ли пари, да ми сложат изкуствен крак-робот,за да мога да ходя, а не да завися от останалите и да ми се подигрват,че не мога да ходя като нормалните хора и,че не мога да тичам". Представи СИ САМО!

Тогава...къв ше ти е избора? Ако имаш нещо от сорта на 3500лв. до 7000 лв. ... ми присади си. Ако си наистина,богат/а.
Аз нямам такъв проблем,на 16 съм!Все пак знам,че 70% от мъжете над 50 са плешиви и най-вероятно ще се наложи да присаждаме. :D Просто искам да чуя и вашите мнения! :P

Justwickeds
03-21-2014, 15:56
Ами...това дето съм го написал, с "изкуствен крак" пак важи. Ти си избираш.

най-лесно е да "приемеш" съдбата си. Т.е. приеми го спокойно,че няма да имаш коса и толкова. Да,това го има при много мъже... но тва нещо може да се редуцира.Специално преди години се бях запознал с една американка,която се занимаваше с косопад и т.н. и нейния сайт предлагаше много прости методи - спазване на хранителен режим и намаляване на стреса. И двете са много много важни. Хранителния режим оказва много голямо влияние на организма,особено...скалпа. Тъй,че смятай ... дали са гени... дали не е просто един печеливиш бизнес на шампони за пърхот/лосиони и серуми против падане на коса. Т'ва е същото като с хапчетата за депресия и т.н. Абе ... нещата са идентични ,да го еба.

Това е което мога да ти кажа... и по вярно от това,ако някои измисли - евала, ще имам повече от едно мнение за косопада. Но все пак..както болестите идват от вътре, и от неравновесната ни нервна система, така и косата буквално заболява от лоша храна и стрес. Т'ва е чиек... т'ва е.

И...не го миси. На 16 си... бах майна. Да не е почнала да ти олесява още от сега?!?