PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата си приятелка



nqkoisitam11
03-21-2014, 18:57
Здравейте преди няколко дни се скарах с най-добрата си приятелка. По-точно тя се разсърди и то за глупост. Говорихме си по скайпа и тя се държеше много гадно постоянно врякаше и аз на шега и казах че ако не престане ще и затворя. Тя продължи и аз я оставих да си крещи. Но беше 10 часа и ме викнаха спешно и затова веднага спрях лаптопа. Не знам дали изобщо е чула че и казах че трябва да ставам или лаптопа веднага изключи защото аз попринцип само затварям капака. След това тя ми е писала нещо но аз го видях гак на другия ден и веднага и писах. Нямаше признаци че ми се сърди. И след 5 минути нейната друга добра приятелка пита едно момиче дали и се сърдя защото тя ми се сърдела заради лошото ми отношение и неуважението ми. Сега изобщо не ми говори. И другото момиче уж ми беше приятелка а и тя се прави че ме няма. Гадно е защото и те преди се бяха скарали и аз ги здобрих. Съмнявам се че това момиче дето ни писа и е говорила нещо за мен. В училище ме сочи с пръст и говори за мен зад гърба ми и винаги се хили като ме сочи. Според мен се държи детински. Според вас какво трябва да направя.

sramejlivkaa
03-21-2014, 19:24
Ами кажи и истината и и си извини. А и не виждам да е имало някаква голяма караница и мисля, че скоро би трябвало да се оправите.

baby_baby
03-21-2014, 19:34
Извини и се поговорете

nqkoisitam11
03-21-2014, 19:50
аз и пиша но тя не ми отговаря изобщо дори ако не ми бяха казали защо се сърди нямаше да разбера.

sramejlivkaa
03-21-2014, 19:56
Напиши и един роман ако трябва с това, което всъщност е стнало, не само "Здравей, там ли си и т.н." Тя иска или не като влезе ще го види.

RapExotic
03-21-2014, 20:25
Стига сте писали в тия чатове. Като я видиш поговори с нея очи в очи. Ситуацията е повече детинско сърдене от колкото сериозен проблем.

Yogurt
03-21-2014, 22:25
Избила я е лигавщината.Тия номера и аз съм ги правила и е изключително глупаво.Грешката е нейна, покажи й го.

Justwickeds
03-22-2014, 08:55
Скарала си се с най-добрата ти приятелка? Ето решението: похапвай си yogurt.

Yogurt
03-22-2014, 13:15
Скарала си се с най-добрата ти приятелка? Ето решението: похапвай си yogurt.
:D :D :D

The Cheetah
03-22-2014, 13:17
Ситуацията е повече детинско сърдене от колкото сериозен проблем.

++++

mayaaa
03-22-2014, 16:49
Според мен се държи детински.
А според мен всички се държите страшно детински!! Да, кажи й на живо какво е станало. Ако продължава да се прави на много важна спри да се занимаваш, защото е явно, че няма да ти се сърди цял живот за това, но ако продължиш да й се вързваш и тя ще продължава да играе ролята на сърдита тип "аз не ти говоря, не те познавам, не съществуваш за мен вече"...

gabik023
03-24-2014, 20:39
Повярвай ми и аз съм на същото дередже.Тая крава дето ми е най-добра приятелка ама само за пред хората същото я е избило и аз цяла година припкам след нея че случайно да не ме изостави.Паха е не мога вече нито тя си заслужава нито аз ще повторя грешката си да ходя вс ден след някой и да му се извинявам,да му прощавам ди го пазя,да го защитавам,да гледам все да съм перфектна че да не ми се нацупи за най-малкото нещо.....ее не може така бе човек тва е мн тъпо...остави я да си гледа работата и да си мисли,че е по-велика само щото събира групичка за да ти говори зад гърба. ...просто си намери истинска приятелка!!!!!
П.С..сори за дългата лекция ;)

hrissie
03-29-2014, 17:06
Според мен,трябва ,както другите казаха,да си поговорите само двете очи в очи.Ако тя пак продължи да се държи така,остави я.Няма смисъл.