PDA

View Full Version : Youtube канали



JuStElly
03-21-2014, 19:20
Здравейте, наскоро започнах youtube beauty канал и мисля, че ще бъде много полезно за всички, които се опитват като мен да разпространят работата си, да има тема, където можем да публикуваме каналите си и новите си видеа.

Ежедневен пролетен грим: https://www.youtube.com/watch?v=tgCyHtDsLas&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw
Канала ми: https://www.youtube.com/user/justellu

G3GaSa
03-21-2014, 19:26
Успех! :)

JuStElly
03-21-2014, 20:56
Благодаря!!!

anonymous908491
03-21-2014, 21:03
Бих те гледал, ако не беше партньор на тоя умрял сайт you tube.
Не че очаквам много от естествена блондинка, дори би ми било забавно да те слушам как дрънкаш на английски, но никога няма да сложа ебания флаш плеър на адоб само заради твоите клипове.

Hayashi
03-21-2014, 21:18
^Защо просто не си замълчиш вместо да ръсиш тъпотии на поразия?

Към авторката, не чувам твоя глас изобщо, а музиката ти е ужасно силна. Изключително дразнещо е.

girl91
03-21-2014, 21:29
^Никой не те кара да гледаш - като не искаш недей влиза в youtube.
На авторката - успех!

CoockieMonster
03-22-2014, 08:39
Музиката ти е много силна и дразнеща. Според мене гримът ти е много просто. Измисли нещо малко по-сложно. За такова лесно нещо .. цял клип? :D
Успех!

anonymous908491
03-22-2014, 09:52
^Никой не те кара да гледаш - като не искаш недей влиза в youtube.
На авторката - успех!

Всъщност нямаше да влизам в подробности, ако не беше решила да ми се правиш на умна от друг профил, JustElly.

Не случайно написах, че от естествена блондинка не очаквам много, но и не мислех, че някой може да стигне до там.

https://plus.google.com/113537713336492668305/posts

Толкова си зле, че си копи/пействала на повече от 200 чужди клипа едни и същи коментари.
==========
Hey, I am a new youtuber and I would really appreciate if you check out my channel because I put a lot of time and effort in it and it would mean the world to me!!! This is my Spring Clothing Haul, please check it out xoxo
===============
Hey, i really love your videos, you're so gorgeous!!! Can you check out my channel, I make beauty and fashion video, please, it would mean the world to me!!! This is my Spring Clothing Haul
=====================================
Hey guys, I know that everybody hates these spam messages, but I am a new youtuber and I put a lot of effort in my work so it would mean the world to me if you check out my channel!!! This is my spring essentials video, please watch it!!!
==========================
Hey, your video is awesome!!!!! Can you check out my spring essentials, please, i've put a lot of effort in it and i really want more people to see it :
==================================
Amazing video!!! Can you ckeck out my spring essentials, it is my first video and I know it's annoying but I am really excited and I want more people to see it!! Thanks !!!
=====================================

girl91
03-22-2014, 09:56
^Какъв друг профил... Аз си имам само един профил. Защо ме свързваш с въпросното момиче не знам. Нещо не си наред :lol:

G3GaSa
03-22-2014, 10:27
^Какъв друг профил... Аз си имам само един профил. Защо ме свързваш с въпросното момиче не знам. Нещо не си наред :lol:

Не му обръщайте внимание "може би, не е добре момчето", преди и мен беше ме свързал с Fisherman & MasOyama :D

anonymous908491
03-22-2014, 11:27
^Какъв друг профил... Аз си имам само един профил. Защо ме свързваш с въпросното момиче не знам. Нещо не си наред :lol:

Страдаш ли от шизофрения ?


Не му обръщайте внимание "може би, не е добре момчето", преди и мен беше ме свързал с Fisherman & MasOyama :D

Теб за първи път те виждам.

girl91
03-22-2014, 11:37
Напълно добре съм си, но май ти имаш някакъв проблем. Повече няма да обръщам внимание на твоите коментари във форума (това трябва да направят и всички останали от този форум), защото ти освен да се заяждаш и да пишеш глупости друго не можеш и твоите коментари не заслужават да бъдат прочетени ;)

anonymous908491
03-22-2014, 11:40
Русо гладно няма, значи цял живот ще имаш храна на масата.

Hayashi
03-22-2014, 11:55
Напълно добре съм си, но май ти имаш някакъв проблем. Повече няма да обръщам внимание на твоите коментари във форума (това трябва да направят и всички останали от този форум), защото ти освен да се заяждаш и да пишеш глупости друго не можеш и твоите коментари не заслужават да бъдат прочетени ;)

Някои хора толкова си могат.

anonymous908491
03-22-2014, 12:11
Някои хора толкова си могат.

Би ли влезнала тук
http://vocaroo.com/
и да се запишеш как казваш= Дай да го лапна, че ме е гнус да го гледам

Приличаш ми на едно момиче, искам да видя дали съм прав.
Благодаря

Hayashi
03-22-2014, 12:42
На аватарът не съм аз, умник. Шансът да ме познаваш е по-малък от нулев, така че дори недей да се пробваш.

anonymous908491
03-22-2014, 12:55
На аватарът не съм аз, умник. Шансът да ме познаваш е по-малък от нулев, така че дори недей да се пробваш.

Как така не си ти, нали е задължително да е с твоя снимка ?
Нямах предвид визуална прилика, а умствен багаж, и тя е като теб, тъпа и инатлива.

Hayashi
03-22-2014, 13:05
:lol: Не тръгвай да характеризираш хора, които никога няма да достигнеш.

anonymous908491
03-22-2014, 13:08
Не го правя.
Поисках нещо много просто, сигурно имаш основателна причина да откажеш, сигурно се страхуваш, че ще те позная.

tori
03-22-2014, 16:06
^ Ако само с тъпи и инатливи мацки се занимаваш, нищо чудно да свързваш рандъм момичета със свои познати. „Като имаш ниски критерии, показваш, че не можеш да имаш по-високи.“ както е казах един виден форонен потребител.

anonymous908491
03-22-2014, 16:32
^ Ако само с тъпи и инатливи мацки се занимаваш, нищо чудно да свързваш рандъм момичета със свои познати. „Като имаш ниски критерии, показваш, че не можеш да имаш по-високи.“ както е казах един виден форонен потребител.

Ти имаше хубави цици, няма да те почвам, но относно критериите, ще споделя нещо.
Само много просто същество би смятало, че критериите могат да се мерят, за да се пишат 'ниски/високи'
Ти може да харесваш умни и красиви, а аз грозни и тъпи. Да не би да имаш по-високи критерии от мен или са различни вкусове. Омръзнало ми е всякви прошляци да размишляват за неща, които малките им кратуни не могат да поберат.
Същото това просто същество има една не по-малко "интелигентна" приятелка, която го задмина по олигофрения, и нямам предвид, че си е сложила тоя смешен израз в подписа.

JuStElly
03-23-2014, 20:10
papugai, не мисля да се заяждам с теб, това че съм естествена блондинка по никакъв начин не влияе на интелекта ми, но ти можеш да си вярваш на стереотипите. Не виждам какво общо има цвета на косата ми. А колкото до другия профил, да, направих си нов профил и написах 300 мнения от него, само и само, за да мога да ти отговоря тук... мхм

Съжалявам за звука на видеото, още съм начинаеща във обработването и не ми се беше получило. Ето го новото ми видео, какво ще кажете за него (надявам се съм оправила или поне подобрила проблема със звука):

https://www.youtube.com/watch?v=xVvRTesjlc4&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw

П.С. Благодаря за всички мили коментари!

mayaaa
03-23-2014, 21:27
papugai, айде скрий се някъде. Какви са ти тия гениални мнения последно време не знам... До колкото си спомням се подвизаваше из информационните технологии и там се справяше добре (въпреки, че от време на време издрънкваше някоя глупост, като това колко умрял сайт е youtube), така че ще те помоля да се върнеш там и да си запазиш малоумните коментари за себе си, като не са ти искани.
Към авторката: Много по-добре ти е видеото! Успех!

anonymous908491
03-24-2014, 21:28
papugai, А колкото до другия профил, да, направих си нов профил и написах 300 мнения от него, само и само, за да мога да ти отговоря тук... мхм

Не само си си направила, а и си се върнала в миналото, за да изглежда по-реалистичен.
Русичка си, някои биха ти простили, че се справяш трудно с мисленето, но аз не съм от тях.


papugai, въпреки, че от време на време издрънкваше някоя глупост, като това колко умрял сайт е youtube

На всяка твоя причина да смяташ тубата за свестен сайт, ще ти давам по две, че вече не става за нищо.
Заради залупени спамери като пусналата темата, въведоха задължителен профил в гугъл, за да пишеш коментари.
Заради малоумни геймъри, приемат всеки примат за партньор.
Заради скучни в/блогъри позволиха куцо и сакато да слага реклами по клиповете си.

mayaaa
03-24-2014, 22:14
Заради залупени спамери като пусналата темата, въведоха задължителен профил в гугъл, за да пишеш коментари.
Ама то хем спамари има, хем сайта е умрял.

Заради малоумни геймъри, приемат всеки примат за партньор.
Личните предпочитания не ти ги приемам за довод. За да са партньори тези "примати" имат достатъчно фенове и не, аз не съм един от тях, но това не променя факта.

Заради скучни в/блогъри позволиха куцо и сакато да слага реклами по клиповете си.
Влог = видео блог, защото явно не си достатъчно наясно кое е правилното в случая. Същата работа, като са ти скучни не ги гледай, но това пък ни най-малко показва, че сайта не става за нищо.
Ще ме извиняваш, ама това е сайт, който се знае от целия свят. Използван е от милиони (ако не и милиарди) хора. Ти си просто никой спрямо тяхната система, успех и развитие. Не би могъл да направиш и на половина на тяхната популярност сайт, така че, айде, недей да ръсиш повече глупости.

Плюс, че ти май нещо не ми схвана поста. Ако искаш си живей по свои си представи в няк'ви заблуди, ама темата не е с цел да обсъждаме какъв е и не е YouTube. Реши, че трябва да спамиш със странични мнения, като никой тук не се интересува от това и като някой си позволи да ти го каже, ти веднага скочи. Единственият въпрос е дали наистина реши, че авторката много се интересува от думите ти, че да ти пише от други профили или просто го използва като възможност да продължиш да си пробутваш мнението без да ти е поискано.
А за цвета на косата на авторката просто не знам какво да кажа. Ок, издрънка някаква жалка обида веднъж, преживява се. Ама не, ти явно по-смислен довод не можеш да си намериш, затова реши да го повтаряш във всеки втори пост. И смееш да ми обсъждаш интелектуалното ниво на авторката. :lol:
А бе, започвам да имам някакви съмнения, че изведнъж и аз ще се окажа неин друг профил, заради това, че съм ти коментирала остроумията, ама кой знае. :D
А като се замисля, че някога те смятах за доста добър форумен потребител...

G3GaSa
03-25-2014, 05:13
Хaha, Просто му е омръзнало, да се прави на кротък и любезен съфорумник, за пример!

Те тихите ОдИ, са по опасни. :D

anonymous908491
03-25-2014, 05:35
Ама то хем спамари има, хем сайта е умрял.

Личните предпочитания не ти ги приемам за довод. За да са партньори тези "примати" имат достатъчно фенове и не, аз не съм един от тях, но това не променя факта.

Влог = видео блог, защото явно не си достатъчно наясно кое е правилното в случая. Същата работа, като са ти скучни не ги гледай, но това пък ни най-малко показва, че сайта не става за нищо.
Ще ме извиняваш, ама това е сайт, който се знае от целия свят. Използван е от милиони (ако не и милиарди) хора. Ти си просто никой спрямо тяхната система, успех и развитие. Не би могъл да направиш и на половина на тяхната популярност сайт, така че, айде, недей да ръсиш повече глупости.

А като се замисля, че някога те смятах за доста добър форумен потребител...

Твоето мнение знаеш ли къде си го слагам, където и ти би искала да седнеш.
Това, че ти не знаеш друг сайт, си е само твой проблем, не всички хора по Земята са открили огъня по едно и също време, някои като теб, са разбрали за предимставата му векове след другите.
Спама знаеш ли къде процъфтява, ако знаеше нямаше да стигнеш до върховната глупост, че щом в тубата имало спамери, значи не бил умрял.
Вземи се информирай, какви тикви са партньори вече, за да не ръсиш простотиите, че имали фенове и това била причината.
Какви фенове, тая има 100 абонати след 300 съобщения по клипове.
Представа си нямаш, колко добре съм запознат с you tube. Преди да го преебат имах още два канала с над 100 милиона гледания и 50к абонати, това е най-голямато постижение в живота ми, но след малко ще ходя са сера и ще го надмина.

G3GaSa
03-25-2014, 09:05
Благодаря!!!

Ленче, всичкото изглежда добре, но сега направи само това ;)

Видеомениджър > Настройки за канала > Програмиране върху видеоклипове

http://prikachi.com/images/54/7193054w.jpg
http://prikachi.com/images/32/7193032S.jpg

На втората картинка, ще ти се покаже малко по различно, избираш картинка, нагласяш го както решиш за добре, и готово.
http://prikachi.com/images/38/7193038X.png

mayaaa
03-25-2014, 18:30
Твоето мнение знаеш ли къде си го слагам, където и ти би искала да седнеш.
Ау, извини ме, че си позволявам да имам собствено мнение. Ти качествен спор можеш ли да водиш или трябва всичко да стига до такива плоски реплики?

Това, че ти не знаеш друг сайт, си е само твой проблем, не всички хора по Земята са открили огъня по едно и също време, някои като теб, са разбрали за предимставата му векове след другите.
По какво пък съдиш, че не знам друг сайт?

Вземи се информирай, какви тикви са партньори вече, за да не ръсиш простотиите, че имали фенове и това била причината.
Какви фенове, тая има 100 абонати след 300 съобщения по клипове.
Представа си нямаш, колко добре съм запознат с you tube. Преди да го преебат имах още два канала с над 100 милиона гледания и 50к абонати, това е най-голямато постижение в живота ми, но след малко ще ходя са сера и ще го надмина.
Партньори стават хора с по-известни клипове. Не можеш да сложиш някоя абсолютно random глупост, която никой няма да гледа и да станеш партньор. Ни най-малко не ме грее какви канали си имал. Говориш за странични неща, а факта е, че сайта се ползва от невероятно много хора, а ти ми казваш, че е умрял. Това, че си решил, че YouTube е под твоето ниво си е твоя работа, ама не се смятай за "просветлен".
Айде, пиши си колкото искаш, но аз спирам със спама, защото авторката заслужава поне малко уважение за труда да прави клипове, което ти явно няма да й дадеш, защото е естествена блондинка.

anonymous908491
03-25-2014, 21:51
Партньори стават хора с по-известни клипове. Не можеш да сложиш някоя абсолютно random глупост, която никой няма да гледа и да станеш партньор.

Имах куче преди години, беше много по-умно от теб.
Как точно да ти набия в кухата тиква, че не трябва да се изказваш за неща, които не разбираш.
Аз и пиша, че всеки дебил може да стане партьор, а тъпачката продължава да си дрънка нейните фантазии.
Тъпо детенце, дори не е нужно да имаш качен клип, за да станеш партньор, дано да схванеш поне това, че ми играеш по нервите вече.
Има поне три китайски сайта и няколко индийски, които са с много повече потребители от тубата. Толкова невероятен брой хора го посещават, че регистрациите за последната година са намалели с 80%

Lourenço
03-25-2014, 23:30
https://plus.google.com/113537713336492668305/posts

Толкова си зле, че си копи/пействала на повече от 200 чужди клипа едни и същи коментари.


Всъщност, профилът и е свързан с YouTube, затова каквото е коментирала е копи/ пейстнато. Не го е правила тя.

А до авторката: Не коментирай чужди клипчета по този начин. Според мен е много досадно и някак си неучтиво, а и съм чувала доста известни влогъри да се оплакват. : )

anonymous908491
03-26-2014, 05:49
Всъщност, профилът и е свързан с YouTube, затова каквото е коментирала е копи/ пейстнато. Не го е правила тя.


Въобще не говоря за профилът и в гугъл, давам го като доказателство, че е спамер, който копи/пейства едни и същи коментари под клиповете.

Shupidub
03-26-2014, 18:52
Омръзнало ми е всякви прошляци да размишляват за неща, които малките им кратуни не могат да поберат.

Защото ти не си също някакъв "прошляк", ти си единствения, прозрял тайните на Вселената и Youtube.

Към авторката - гледах само клипа ти Huge Spring Collective Clothing Haul, добър е, пожелавам ти късмет.
Хубаво е, че такива неща се развиват и тук.

rositzza
03-27-2014, 14:20
papugai, не мисля да се заяждам с теб, това че съм естествена блондинка по никакъв начин не влияе на интелекта ми, но ти можеш да си вярваш на стереотипите. Не виждам какво общо има цвета на косата ми. А колкото до другия профил, да, направих си нов профил и написах 300 мнения от него, само и само, за да мога да ти отговоря тук... мхм

Съжалявам за звука на видеото, още съм начинаеща във обработването и не ми се беше получило. Ето го новото ми видео, какво ще кажете за него (надявам се съм оправила или поне подобрила проблема със звука):

https://www.youtube.com/watch?v=xVvRTesjlc4&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw

П.С. Благодаря за всички мили коментари!
Защо просто не говориш на чист български език -.-

JuStElly
03-31-2014, 09:25
G3GaSa, благодаря много за съвета, чакам една приятелка да ми направи емблемка и я слагам.
Lourenço, да, и аз осъзнах, че е грубо, не мисля повече да го правя, благодаря!
Shupidub, мерси много!
rositzza, защото по този начин съчетавам две неща - упражнявам езика си и се занимавам с това, което обичам. А и е по - трудно да се развиваш, когато говориш на език, който не е разпространен.

JuStElly
03-31-2014, 09:26
Новият ми клип, ако искате го погледнете: https://www.youtube.com/watch?v=zHzGnoR6k3k&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw

Shupidub
03-31-2014, 16:58
Музиката ти е малко силна и не ти се чува гласа.
Иначе на мен клипа ми хареса.
Имаш много хубави очи :)

tori
03-31-2014, 20:47
Мда, и аз точно тва щях да кажа - твърде силна музика и твърде тих глас.

G3GaSa
04-01-2014, 09:17
Мда, и аз точно тва щях да кажа - твърде силна музика и твърде тих глас.

м може ли, да не останеш по-назад .|. !~@#&($%@$@#^%^,.,.,.,.

tori
04-01-2014, 10:17
Тебе пък кой те е питал?

G3GaSa
04-01-2014, 10:27
Тебе пък кой те е питал?

На тебе пък, кой ти е искал мнението?

Кът много знаЙш, ти Шо не напраЙш едно видео мЪ? ! bad piggies ! Директно щЪ изтрият от YouTube=GooGle+

Не ти ли омръзна, да тЪ прая на 2-стинки>?<

woop double woop

tori
04-01-2014, 10:47
Смешка.

JuStElly
04-01-2014, 15:03
Доста хора ми казват за проблема с музиката, обаче най - интересното е, че на моя компютър я нагласям точно, някои хора ми казват, че е силна, а други, че е тиха... Знаете ли защо се получава така и какво да правя с този проблем?

G3GaSa
04-02-2014, 19:08
Доста хора ми казват за проблема с музиката, обаче най - интересното е, че на моя компютър я нагласям точно, някои хора ми казват, че е силна, а други, че е тиха... Знаете ли защо се получава така и какво да правя с този проблем?

Не знам точно от какво може да е, гледах 2-видео клипа и се чува съвсем нормално.
Гласът ти се чува добре, а музиката не е слаба нито пък силна, влезнах и от телефона за да видя как е, но и там няма проблеми с описаното.
На всичките си видео клипове ли я записваш по-един и същ начин, и на една и съща степен на "усилване"?

Според мен, най-добре е когато запишеш видеото, след това с някаква програма да добавиш и музика, да избереш най-подходящото ниво на звук, и така да записваш следващите клипове.

JuStElly
04-03-2014, 16:17
Не знам точно от какво може да е, гледах 2-видео клипа и се чува съвсем нормално.
Гласът ти се чува добре, а музиката не е слаба нито пък силна, влезнах и от телефона за да видя как е, но и там няма проблеми с описаното.
На всичките си видео клипове ли я записваш по-един и същ начин, и на една и съща степен на "усилване"?

Според мен, най-добре е когато запишеш видеото, след това с някаква програма да добавиш и музика, да избереш най-подходящото ниво на звук, и така да записваш следващите клипове.

Редактирам всичките си клипове с Edius и там си нагласям музиката и горе - долу гледам всеки път на еднакви нива да я слагам.

В това видео я намалих малко повече, как е? https://www.youtube.com/watch?v=v7aQyvJoi9k&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw

G3GaSa
04-05-2014, 08:30
Сега изобщо не чувам музиката, има нещо което не е както трябва.
http://youtu.be/zHzGnoR6k3k на това видео, и музиката и гласът ти се чуват много добре.
дано го оправиш \\:D/

anonymous908491
04-05-2014, 09:14
[B][I]Редактирам всичките си клипове с Edius и там си нагласям музиката и горе - долу гледам всеки път на еднакви нива да я слагам.


Edius има огромни възможности, в пъти по-добра е от AfterEffects, но ти я ползваш за надписи.
CyberLink имат софтуер за такива като теб, включва всичко и е елементарен за работа.


Сега изобщо не чувам музиката, има нещо което не е както трябва.


Наистина има нещо, което не е наред - кратуната ти.

JuStElly
04-05-2014, 16:40
Сега изобщо не чувам музиката, има нещо което не е както трябва.
http://youtu.be/zHzGnoR6k3k на това видео, и музиката и гласът ти се чуват много добре.
дано го оправиш \\:D/

Ще се старая да поддържам нивата като на това видео, благодаря много :)

JuStElly
04-15-2014, 16:22
Реших да си постна новото видео, вижте го, ако се интересувате ;)

https://www.youtube.com/watch?v=r2J8BbvHWNs&list=UUfYfMigMvAyu_bZSrgUgHRw

tequilasunrisee
10-17-2014, 19:35
https://www.youtube.com/user/ppcrafts/videos - Моят канал :)

Moon_Light_Shadow
10-18-2014, 07:39
Здравей!Аз започвам да правя влогове и се чудех можеш ли да ми кажеш някоя друга програма за обработка на клипове.

anonymous908491
10-18-2014, 08:04
Здравей!Аз започвам да правя влогове и се чудех можеш ли да ми кажеш някоя друга програма за обработка на клипове.

https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve

Това е най-доброто, освен това е и безплатна. Професионалния софтуер вече почнаха да го пускат безплатен, стига да не се ползва за комерсиални цели.

Moon_Light_Shadow
10-19-2014, 16:33
https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve

Това е най-доброто, освен това е и безплатна. Професионалния софтуер вече почнаха да го пускат безплатен, стига да не се ползва за комерсиални цели.
Ужасно много ти благодаря! :) :) :)