PDA

View Full Version : Чувствата споделени ли са и как да й призня?



CountBiscuit
03-22-2014, 06:05
Здравейте fellow съфорумници. Не вярвах в съществуването на пеперудите в стомаха, но последните няколко месеца чувствам нещо повече от приятелство към момиче от класа. Познаваме се от 5 клас (в момента сме 9ти) и през цялото време сме били добри приятели - седяхме един зад друг, помагали сме си на контролни, излизали сме няколко пъти...
Проблема сега е, че не съм сигурен дали чувствата са взаимни. Тя е единственото момиче от класа с което някакси не можем да се прегърнем за чао и здрасти и съм забелязал, че след поздрав например тя бързо си свежда главата. Иначе напоследък опипвам почвата така да се каже - опитвам се да съм по-близо до нея, а тя не се дърпа. Онзи ден играехме с приятел морски шах и доста хора "даваха акъл". Тя седна точно до мен и от време на време ме удряше леко по рамото с фраза от сорта на "Не се прави така", "Не слагай там!". Като се разсмееше си слагаше главата на рамото ми даже по едно време ме хвана за ръката (китката) с нещо от рода на "Дай да ти покажа как се бие". Още нещо, което не знам как да тълкувам е, че се опитва, може би неволно, все да мога да й виждам шията (може и аз да си внушавам).
Така де, ще съм благодарен на всякакви съвети, имам и близка нейна приятелка, която може да попитам нещо, но не знам дали е правилен подход.
Мерси :)

The Cheetah
03-22-2014, 06:10
Олеее ква профилна :lol:

Justwickeds
03-22-2014, 06:15
До автора:

Всичко което си описал тук, най-вече ШИЯТА е една игра,която тя умело играе; пък и ти не се дърпаш; това е вид "свалка". Момичето ти показва,че те харесва. Всяко едно неволно докосване - означава точно това. Тя те докосва, просто защото нейното тяло го иска и не само...разбира се. Побързай пич,побързай и отговори на чувствата на това момиче,защото колкото повече се бавиш,тя толкова повече ще започне да се чуди "кое ,как ,какво и защо прави тоя така?".

шията - при животните е същото - не си ли чувал,че принципно когато една женска е настроена за секс и т.н.,тя скланя шия на мъжкия (показва му я и т.н.),т.е. готова е да съвокупляват. Тук не казвам,че непременно това иска тя... но означава много. Т.е. самата идея ... ако се сещаш.

Давай човече. Успех :)

п.п.: наистина,готин аватар : D

CountBiscuit
03-22-2014, 06:21
Мерси за бързите отговори! Профилната е от дълбините на изчанченото ми въображение :Д
А иначе имате ли някакви предложения как да започна, имам предвид да излезем ли някъде etc...

Justwickeds
03-22-2014, 06:44
Както се вика: It's up to you.

Заведи я където искаш.Е, естествено у вас... като за начало,изобщо не те съветвам :D !

Просто,излезте. Дали ще е разходка,дали ще е на кафе... или пък в парка на пейките,на кино,театър... Все тая. Просто излезте,поговорете си... и леко пусни темата към това към което си се устремил. Ухажването.

п.п.настъпвай леко по фронта пич,да не я уплашиш ;) ! Леко, ама сигурно.

102
03-22-2014, 07:09
в играта си момче

102
03-22-2014, 07:09
примерно можеш да я поканиш "по приятелски" само вие двамата на кино, разходка в парка, а-у....

CountBiscuit
03-22-2014, 10:21
А някакви идеи как да подхвана темата?

FAKE IT
03-22-2014, 11:17
Темата я подхващаш с език на тялото и с действия. Забрави го тва "аз... много ... те харесвам ... може ли да те цункам?". Докосваш я малко от малко, флиртуваш с нея и накрая, когато усетиш момента, действаш!

CountBiscuit
03-22-2014, 11:59
Добре де като ги забравям тия фрази в какъв смисъл да "действам" ? Извинявам се за многото въпроси, но опита ми с момичетата се свежда до "връзка" в 3 клас :Д

Justwickeds
03-22-2014, 12:09
чети тези из форума; няма да се повтаря всеки път едно и също;

The Cheetah
03-22-2014, 12:14
О, ненeне мн ме кефи профилната ти :lol:

CountBiscuit
03-22-2014, 12:21
Може ли да ме насочите към някоя определена тема?

DisappointedDreamer
03-22-2014, 12:30
Покани я на среща. Да сте само вие двамата. В никакъв случай не и предлагай да "станете гаджета", а и го намекни с неволни докосвания тук-там по ръка/врат/рамо иии накрая целувка :3

anonymous708973
03-22-2014, 12:38
Добре де като ги забравям тия фрази в какъв смисъл да "действам" ? Извинявам се за многото въпроси, но опита ми с момичетата се свежда до "връзка" в 3 клас :Д

Вече сте излизали няколко пъти, нали? Какво по-лесно да я поканиш пак?
Първо, НИКАКВО КИНО. Малоумна, малоумна идея!

Уловката е да я поканиш някъде, където може да имате физически контакт - билярд, боулинг... хем да се ангажирате с нещо, да не би да се получи неловно мълчание; хем лека спортна злоба; хем - както казах - физически контакт.
Няма много значение, ако щеш я учи как се яде "Орео" 8-)
Сядаш до нея, прегръщаш я, галиш я по рамото, по кръста - където ти е удобно, където ти стига ръката. Говорите си и като усетиш мъничка пауза, целуни я. Не питай за разрешение!

CountBiscuit
03-22-2014, 12:59
Проблема е, че не съм я канил аз лично, а например сме ходили заедно на събиране на класа, да се записваме в гимназията и аз просто съм й казвал "Дай да се срещнем на метрото в еди си колко часа"...
Инче боулинга е добра идея, ще видим. Засега се разбрахме да ходим двамата до една книжарница да си купи тя някаква книга и мисля там да й намекна нещо, но все още не съм абсолютно сигурен как.

RapExotic
03-22-2014, 14:35
Защо не разходка в парка, която да завърши с хапване в някое заведение? Природата действа успокоително на нервите и ще можете да се отпуснете максимално. Говори и за приятни неща и от време на време намеквай за темата, която всъщност ти е целта - това че я харесваш.

ragnarokus
03-22-2014, 15:05
Тва pewdiepie ли е на профилната?

CountBiscuit
03-22-2014, 15:11
Най-сетне някой образован :D Да и кучето Мая :D
Значи в крайна сметка ще се опитам сега пак да съм близо до нея,а в края на седмицата ще излезем и ще видим какво ще стане :) Дано само срамежливостта не ме провали...
Иначе още идеи са добре дошли :)

FAKE IT
03-22-2014, 16:34
Добре де като ги забравям тия фрази в какъв смисъл да "действам" ? Извинявам се за многото въпроси, но опита ми с момичетата се свежда до "връзка" в 3 клас :Д

DisappointedDreamer и Пинко ( :P ) са ти отговорили на въпроса. Само да допълня за докосването.

Хубавото на това, че се познавате от известно време е, че можеш да си задържаш ръцете по-дълго по тялото й, използвай го задължително, много е важно, ако обаче не е свикнала да я пипаш - в началото на срещата я докосвай все пак без да си задържаш ръката повече от 2-3 секунди, докато свикне, а към средата/края вече трябва да си я задържаш постоянно по нея, да си я плъзгаш/да я галиш, докато я гледаш директно в очите, с усмивка. Ако тръгне да ти маха ръката, значи си избързал и още не си я предразположил => пак се връщаш на оная част с по-кратките докосвания, докато си ГОВОРИТЕ и СПОДЕЛЯТЕ и най-най-най важното СМЕЕТЕ заедно, за да се отпусне в компанията ти и след това пробваш пак, с по-настоятелното задържане. Това е идеален начин да опипаш почвата, преди да я целунеш. Ако не ти се дърпа, а даже напротив, връща ти докосвания, гледа те право в очите, зенниците са й разширени и се усмихва или видиш още някакви сигнали от нейна страна - дошъл е момента да действаш.

Трябва малко по малко да ескалираш нещата, тоест да не я хванеш директно за задника в момента, в който се видите, а да я предразположиш към това.

Темите за разговор не ги мисли толкова, щото колкото повече се питаш "дали е добре да кажа това, а онова? Дали няма да се издъня, ако я питам за ала-бала? Идиот ли ще съм, ако й кажа ... бала-ала", толкова повече се закопаваш и накрая няма да можеш и 1 дума да обелиш и момичето ще се обърне на другата страна и ще започне да си гледа часовника и да си измисля оправдания да си ходи. Казваш й каквото ти дойде на акъла, без да го мислиш толкова! По-добре кажи няква тъпотия, отколкото да си прехапеш езика, да мълчиш, да ти потрепва веждата и да се облееш целия в пот, докато заекваш! Това и в няква друга тема го бях писал наскоро, разрови се в мненията ми и го прочети.

Justwickeds
03-22-2014, 16:53
Вече сте излизали няколко пъти, нали? Какво по-лесно да я поканиш пак?
Първо, НИКАКВО КИНО. Малоумна, малоумна идея!

Уловката е да я поканиш някъде, където може да имате физически контакт - билярд, боулинг... хем да се ангажирате с нещо, да не би да се получи неловно мълчание; хем лека спортна злоба; хем - както казах - физически контакт.
Няма много значение, ако щеш я учи как се яде "Орео" 8-)
Сядаш до нея, прегръщаш я, галиш я по рамото, по кръста - където ти е удобно, където ти стига ръката. Говорите си и като усетиш мъничка пауза, целуни я. Не питай за разрешение!

Що пък не на кино бре? Един приятел на скоро отиде на кино с момичето,даде и подарък и...готово. Т'ва че на тебе и на няколко човека около теб не им харесва,не значи че на други не им.

Все пак,дай някакви доводи що е "малоумна,малоумна идея"? Може пък,наистина да е смахната идея,ама да видим. Аз лично не съм го правил това "с киното". Та?

CountBiscuit
03-22-2014, 19:37
И аз не съм много за киното... малко е банално, пък и искам така да се каже първата среща да бъде нещо по-запомнящо се :)

ForsakenFreak
03-22-2014, 21:28
ПИТАЙ Я, НО Я ПОМОЛИ ДА БЪДЕ ЧЕСТНА С ТЕБ.
АКО ДУШИТЕ ВИ СА СВЪРЗАНИ, ТО ЩЕ СИ ПРОЛИЧИ.

NomNomNom
03-23-2014, 11:57
Търси ли си повод да те докосва/дърпа/потупва, и това с главата на рамото - мда, иска да я почешеш.
Но предвид факта, че сте малки, има риск тя да не осъзнава, че я привличаш и че ти дава такива очеизбодни сигнали.
Има шанс и на съзнателно ниво да го потиска, и ако я натиснеш повече да се дръпне поради някаква ирационална причина.

anonymous708973
03-23-2014, 12:14
Един приятел на скоро отиде на кино с момичето,даде и подарък и...готово.

Не знаех, че така се предполага да се прави.
После защо жените били меркантилни кучки, нали...

Малоумна идея е по една очеизбождаща причина - не се говори вътре. Доста по-трудно ще му е да я докосне ей така отникъде (да, ръката през рамото е добра идея, ама... я си представи... момиче си, излизаш на кино с момче от класа, съвсем лежерно така, все пак ти е приятел и той - БАМ - слага си ръката на рамото ти докато гледате филм. Мнем, неловно е.), много по-естествено ще се получи, ако си говорят и се смеят за нещо.

baby_baby
03-23-2014, 14:08
Може и тя да те харесва

Покани я да отидете на кафе виж как ще се държи и извън училището

CountBiscuit
03-23-2014, 17:03
Търси ли си повод да те докосва/дърпа/потупва, и това с главата на рамото - мда, иска да я почешеш.
Но предвид факта, че сте малки, има риск тя да не осъзнава, че я привличаш и че ти дава такива очеизбодни сигнали.
Има шанс и на съзнателно ниво да го потиска, и ако я натиснеш повече да се дръпне поради някаква ирационална причина.
Не търси повод, просто го прави.

FAKE IT
03-24-2014, 00:50
Аре бе, кво стана, няма ли да излизате вече? Интересно ми е дали сме те превърнали в секс машина с компетентните ни съвети, хаха, давай инфо за някъв прогрес или фал, или каквото и да е.

AnarchyBoy
03-24-2014, 01:16
И на мен ми стана интересно.. :D

CountBiscuit
03-24-2014, 04:24
Чак секс машина не :Д Иначе плана е другата седмица към сряда излезнем преди училище, ако ли не, тогава в петък :Д

FAKE IT
03-24-2014, 19:15
Да пишеш задължително, ей. Няма да се скатаваш :P

CountBiscuit
03-25-2014, 03:40
Да ъпна темата - вчера специално я наблюдавах. Някакси необичайно искаше постоянно да сме в контакт - да говорим, ходихме навън... След това пък седна на чин сама и реших, че е прекрасен момент, обаче като я питах дали да седна при нея тя каза, че й се седи сама и от там насетне не беше същата - седеше със слушалки и на тръгване направо излетя от вратата. Това жените са страшна работа :Д Снощи си писахме, пак се държеше добре... Ще се опитам да сме по-близо един до друг в училищепи като има сгоден момент ще й предложа да излезем :)

FAKE IT
03-25-2014, 20:05
Не й е било ден, за това се е държала така. А това със сгодния момент да те светна, е най-голямата тъпотия. Няма нещо, като удобен момент, трябва да действаш възможно най-скоро, без отлагане.

ПП: И какво е това 'може ли да седна до теб', ти в лудница ли искаш да ме вкараш? Взимаш си багажерите и сядаш.

CountBiscuit
03-27-2014, 04:05
Вече започвам да се отчайвам :Д Казах й да излезем в събота да се видим, тя каза, че "май няма да мога...". Като сме от разстояние постоянно гледам да сш засичаме погледите, усмихвам й се и тя също, обаче като седна до нея става мълчалива и се занимава с други неща...

DeHu
03-27-2014, 12:17
А може и тя да няма никакъв опит и като усеща накъде отиват нещата, да се притеснява и да се държи като кретен. Може и да не те харесва толкова,колкото смяташ.Абе,каквото и да е,няма да се притесняваш,има и други :)

FAKE IT
03-27-2014, 12:22
Когато ти каза "май няма да мога", предложи ли ти друг ден? Ако не е, работата не е толкова розова, колкото ти се струва, но въпреки това не трябва да се отчайваш. Питаш я кога е свободна, ако не ти даде нито един вариант - лошо, ще трябва да сменяш подхода, ако ти отговори с някой ден, примерно Неделя - казваш й час и място и готово. И гледай да я свършиш тая работа "на живо", не през скайп-майп, фейсбук, ала-бала ..

Докладвай какво е станало :D

SIIMONNA
03-27-2014, 17:02
Определено говори с нея!! Ние момичетата постоянно се чудим за нещата, които правите и защо ги правите. Така че избегни илюзиите и заблудите, просто един откровен разговор е напълно достатъчен. Все пак по какъвто и друг начин да й го показваш, нито тя ще е сигурна дали изпитваш нещо към нея, нито пък ти знаеш дали тя все пак изпитва нещо повече към теб. НО бъди готов да приемеш и варианта,че тя може би не споделя чувствата ти! По-добре действай колкото може по-скоро и най-вече директно! Иначе нещата стават сложни.... :)