PDA

View Full Version : Кое е Полезно и кое Вредно за Потентност/Плодовитост?



SirTrYaLot
03-22-2014, 11:19
Здравейте. Първо, зная, че има много информация в интернет и именно затова, лично аз се обърквам и не зная къде е по-достоверна/надеждна и пълна, и реших да направя тема и да попитам тук.

1. Кое е полезно за потентността? (ерекцията) И съответно кое е вредно?
2. Кое е полезно за плодовитостта при мъжете и отново, кое вредно?
п.с. И има ли неща, които са полезни само за потентността, но са вредни за плодовитостта, примерно?

Моля без спам/офтопик и упреци, а само информация по темата.
Благодаря.

kalpazanka
03-22-2014, 11:22
За потентността ядеш всякакви морски дарове и плодове. Забравяш за алкохола, щото той увеличава желанията, обаче намалява възможностите :D :D :D
За плодовитостта- купуваш си Герикапс/Геритамин и метилирана фолиева киселина, наблягаш на червени/жълти/оранжеви плодове и зеленчуци и забравяш за наркотици, цигари, алкохол, тесни гащи и дълго шофиране/колоездене.
Ако имаш вземане-даване с йонизиращи лъчения, се стараеш да си ограничиш експозицията, докато действаш за бебе ;)

SirTrYaLot
03-22-2014, 11:31
Секунда да уточня, щото не се изказах правилно..
Млад съм още, имам си приятелка, правим го без презерватив вече 2 години и досега не е имало проблем, защото не свършвам часове наред и никога не го правим скоро, след като съм свършил, но просто искам да съм по-сигурен, та затова попитах дали има неща, което НЕ вредят на ерекцията, но действат зле на плувците ми, за да съм по-сигурен, че няма да си имам дечица в скоро време.. (разбира се, да не са някакви неща, дето ще ме осакатят за цял живот и един ден, живот и здраве, когато се опитваме да заченем - да не успеем)

kalpazanka
03-22-2014, 12:57
Цигари и алкохол, но няма гаранция, че няма да станеш татко.
Сексът без презерватив е вид съгласие, че си готов да станеш родител.

SirTrYaLot
03-22-2014, 13:14
Как така ще стана родител, като не свършвам, докато го правим? Нали мъжа трябва да свърши вътре, за да забременее жената или съм пропуснал нещо в часовете по Биология..?

От какво ще забременее, като аз не съм свършил?

Didko_Beats
03-22-2014, 14:22
Цигари и алкохол, но няма гаранция, че няма да станеш татко.
Сексът без презерватив е вид съгласие, че си готов да станеш родител.

Много те бива да успокояваш хората ... 8-) 8-)


Как така ще стана родител, като не свършвам, докато го правим? Нали мъжа трябва да свърши вътре, за да забременее жената или съм пропуснал нещо в часовете по Биология..?

От какво ще забременее, като аз не съм свършил?

Като те чета ... си мисля че си изпуснал доста по биология 8-)

Виж какво ... По-добре почнете с презерватив ако не искаш деца на тоя етап ...

Може да вземе да стане някой гаф и ... и ... по-добре не си пробвай късмета

SirTrYaLot
03-22-2014, 14:30
Много те бива да успокояваш хората ... 8-) 8-)



Като те чета ... си мисля че си изпуснал доста по биология 8-)

Виж какво ... По-добре почнете с презерватив ако не искаш деца на тоя етап ...

Може да вземе да стане някой гаф и ... и ... по-добре не си пробвай късмета

ДОбре де.. не искам да наглея и да ви ядосвам, но какво точно ще рече Гаф? Някакъв шанс от 0.0001% ли? Какво?

Вие разбирате ли, че аз НЕ свършвам часове наред, случвало ми се е по 5-6-7 часа нонстоп и не свършвам.. Как ще забременее, без да съм свършил ми е въпроса? От какво? От тая лигавата течност, която се появява при възбуда???
От какво?

kalpazanka
03-22-2014, 17:36
случвало ми се е по 5-6-7 часа нонстоп и не свършвам

http://www.puulse.com/newweb/images/reklama_.jpg


От тая лигавата течност, която се появява при възбуда???


Да!

SirTrYaLot
03-23-2014, 16:14
Да, никой тук не ме познава, обаче аз си правя реклама, много голяма логика.

Какъв е шансът да стана татко от тази течност, която се появява при възбуда? (БЕЗ да свършвам)