PDA

View Full Version : Здравословно хранене, диети, упражнения и хубаво тяло



sarta
03-23-2014, 07:23
Здравейте манячета :D почнах 90 дневната диета и знам ,че ще отслабна с нея ама трябва да почна да правя упражнения, за да има ефекта който искам, но проблема ми е че много лесно правя мускулна маса и като почна някои упражнания ,почвам да качвам маса, a точно това искам да избегна. Може ли да ми помогнете моляяяяя :( висока съм към 178см и тежа 77 кг , лятото миналата година бях 87кг ама някак се сами изчезнаха :D :D искам да стана поне 65 кг до юни месец :( моля ви дайте някои съвети.

BonnieandClyde666
03-23-2014, 10:57
Сподели си менюто и какви упражнения правиш? :)

sarta
03-23-2014, 12:38
ми например днес тябва да ям закуската е два плода, обяда и следобеда салата с пилешки каренца и з вечеря мисля да ям салата, и в момента не правя упражнения.

mayaaa
03-23-2014, 14:14
Омг, мнение от BonnieandClyde666, с което не цели да обиди авторката. Да не повярваш! о.о
Он: Щом не искаш да качваш маса прави кардио. Клипове колкото искаш в youtube. Ама недей си поставяй срокове тип "слаба за лятото".

BonnieandClyde666
03-23-2014, 14:26
ми например днес тябва да ям закуската е два плода, обяда и следобеда салата с пилешки каренца и з вечеря мисля да ям салата, и в момента не правя упражнения.

Значи не си мускулеста, а просто дебела, така ли да разбирам? :)

sarta
03-23-2014, 16:58
н ми личи че съм 77 кг първото което е, и не се смятам чак пък за дебела ми просто имам нужда да сваля за да се почувствам по-саиоуверена.

DownloadVirus
03-23-2014, 17:11
Е то 1.78 и 77кг няма как да не е дебела,да не ти е културист ..
Аз не виждам какъв е проблемът да качваш маса(ще се стегнеш) . Е ако искаш да си отпусната и да изглеждаш зле можеш да целиш да губиш килограми без да си запазваш,просто ще изглеждаш зле ,макар и слаба.

seki den
03-23-2014, 18:17
http://some-beautiful-thoughts.blogspot.com/2014/03/favourite-products-for-shaping-my-body.html Ако ще ти е полезно,лично на мен и на авторката на блога гела,който е споменат е доста добър в стягането и засилването на ефекта от упражнения :)

sarta
03-23-2014, 20:14
Е то 1.78 и 77кг няма как да не е дебела,да не ти е културист ..
Аз не виждам какъв е проблемът да качваш маса(ще се стегнеш) . Е ако искаш да си отпусната и да изглеждаш зле можеш да целиш да губиш килограми без да си запазваш,просто ще изглеждаш зле ,макар и слаба.

прсто ако почна дсестягам сега , значи че няма да сваля кг

DownloadVirus
03-23-2014, 20:34
Не е точно така ,можеш и двете едновременно.

sarta
03-23-2014, 20:44
ми точно затва ви моля да помогнете защото сама не ми се получава да реша

Hayashi
03-23-2014, 20:58
За закуска трябва да ядеш нещо по-хранително. На мен само с 2 плода ми става лошо до обяд.
90 дневната диета е пълна простотия за мен. Както повечето диети в нета.

Опитай се да се храниш балансирано и от там нататъка ти трябват само упражненията.

KGVlove
03-23-2014, 21:17
Подкрепям горното мнение. Всеки знае какво е здравословно хранене и всеки знае, че това е най - полезният и ефективен "режим". Освен, че със здравословното хранене се влиза във форма, след това то става и начин на живот. От там с малко спорт и постоянство, ефектите ще са максимални и от към красота, и от към здраве.

DownloadVirus
03-23-2014, 21:40
Еми елементарно е. Първо гледай да си в калориен дефицит и второ гледай да намалиш въглехидратите като правиш чат-пат зареждащи дни,през които си позволяваш нещо,което си искаш и ти се яде много. Първото е абсолютно необходимо при редукция на теглото,а второто заради инсулиновата чувствителност. Вземи си кантарче виж например в www.bb-team.org за състав на храните и си изчисли нещата и яж.
Тренировките силово ориентирани + пожелание кардио елементи.

ПС: Бих ти казал за рекомп да караш на калориите си за поддържане,ама понеже не съм сигурен за тренировките ти колко ще са каквито трябва няма да ти го препоръчвам.

anonymous708973
03-23-2014, 22:02
Всеки знае какво е здравословно хранене и всеки знае, че това е най - полезният и ефективен "режим".

Да бе да!
Задръж се малко в тоя форум и чакай поредната заспала патка да ти обяснява как кофичка кисело мляко на ден било съвсем нормално, щото всеки си познавал тялото и не знам си кво.
Колкото и грубо да звуча, никак не е изключение.