PDA

View Full Version : Късо Гемче



ribar12
03-23-2014, 11:55
Здравейте,преди 3 дни бях опериран от късо гемче,лекара ми каза да го мажа с вазелин,та да ви попитам нормално ли е от време на време да кърви.Мерси !

SHPAIdURmeN
03-23-2014, 14:28
Гледай лунните фази. Ако кърви на всеки завършен лунен цикъл, няма за какво да се притесняваш.

Overkill_Teen
03-23-2014, 14:35
Най-добре е да попиташ лекаря, иначе много зависи какво е кръвотечението.
Ако виждаш малки петънца кръв по оперираното място - не е кой знае какво, но ако тече и се налага да го спираш - това вече е друга работа.

gobob
03-23-2014, 16:36
след като те оперираха ,можеш ли пак да го покриваш с кожа или остава изцяло гола главичката? Боли ли? ако ти стане какво правиш ,боли ли? кажи ми защото аз мисля че имам същото но ме е срам да кажа на баща ми и нз как

ribar12
03-23-2014, 17:30
Без проблем го покривам, в интерес на истината не боли много,даже не е болка а като дискомфорт,понякога боли ама съвсем леко,като.Нямам проблем като е в ерекция,3ти.Аз казах че като съм станал сутринта,и съм отишал да пикам и нали се сещаш сутрешна ерекция,казах че не съм могъл да го обеля за да пикам.

G3GaSa
03-23-2014, 18:30
след като те оперираха ,можеш ли пак да го покриваш с кожа или остава изцяло гола главичката? Боли ли? ако ти стане какво правиш ,боли ли? кажи ми защото аз мисля че имам същото но ме е срам да кажа на баща ми и нз как

Слушай сега, няма от какво да се срамуваш.
Те са ти родители, и само на тях можеш да кажеш всичко, отиваш и казваш, татко/майко, имам проблем, сигурно ще те попитат "какъв?"
Обясни им, че се притесняваш да кажеш защото, не знаеш как ще реагират, и след това им обясняваш, че не можеш да се изходиш по малка нужда, малко по заобиколния начин им го кажи "не от раз" и недей се притеснява!

anonymous908491
03-23-2014, 19:39
Ако беше вампир и се лекуваше веднага, щях да те разбера.

G3GaSa
03-23-2014, 20:15
Съжалявам, но не обичам, да се подигравам на хора с умствена изостаналост.
Ако беше от помашката раса, като > | @tonique | @tori | @AnarchyBoy | < Щях да те наредя, кат си треБе!

anonymous908491
03-23-2014, 20:25
Съжалявам, но не обичам, да се подигравам на хора с умствена изостаналост.
Ако беше от помашката раса, Щях да те наредя, кат си треБе!

Има една обща черта между всички расисти - не сте много умни, но успявате да компенсирате с голям тъпизъм.

gobob
03-31-2014, 12:20
да ва ................. всичките ,нямате си явно никаква представа как боли тази операция!!!!!!!! ходих днес преди 2 часа , направо ми изкараха нервите ! прегледа е да ти барат и търкат главата което е непоносимо . а после операцият- бият ти инжекция в главата на инстромента и пак усещаш голям процент от случващото ,сега 1 -2 седмици няма да бъскам , не си правете фантазии че не боли и нищо няма да усетите, напротив и не ви го казвам за да ви сплаша а го казвам от личен опит ,но по добре да го правите по време на ваканция щото уринирането е по трудно ако има кървене
П.П ще порастне с 0.5-1 см при сега се е удължил малко