PDA

View Full Version : Ревнувам я много



Ivanssmile
03-23-2014, 14:02
Здравейте ... Имам сериозна връзка с момиче вече почти половин година и всичко е прекрасно като изключим факта , че прекалено много я ревнувам и не се чувствам достатъчно добър за нея. Може би това че не се чувствам достатъчно добър за нея е , защото е наистина красива и секси и постоянно и пишат непознати и всякакви типове . Например от курсовете по немски , където ходи нон-стоп и пишат по стената във фб например и смс и направо полудявам .. Как да си избия това че не съм достатъчно добър за нея и как да спра да я ревнувам толкова много , защото мойто е болестно състояние ..

baby_baby
03-23-2014, 14:04
Ревността не води до нищо добро от личен опит казвам

Така само ще я отдалечиш от теб поговори с нея кажи и какво чувстваш

Ivanssmile
03-23-2014, 14:05
Аз съм и го казал , че тези например от курсовете й ме побъркват , но тя какво може да направи..

Take_That
03-23-2014, 14:11
Аз съм и го казал , че тези например от курсовете й ме побъркват , но тя какво може да направи..

Ако не им отговаря и не им дава поводи да се държат по този начин с нея, значи не може да направи нищо. Виж сега: на първо място трябва да и имаш доверие, защото сигурно добре знаеш, че без доверие една връзка е нищо. Второ - престани да се самокритикуваш и да се подценяваш, спри с тези твоите комплекси от рода на: "Не съм достатъчно добър за нея, защото тя е хубава и секси", я чакай малко - осъзнай се, тя е избрала ТЕБ, не някой друг, значи смята, че си достатъчно добър за нея и я заслужаваш сигурно по ред причини. Ако продължаваш в този дух накрая само ще я отблъснеш от себе си, казвам го от личен опит.

AnarchyBoy
03-23-2014, 14:38
Кофти ситуация, напълно те разбирам до сравнително скоро и аз бях в почти подобно на твоето, състояние, ревнувах доста, но ъм се оправих, с нейна помощ и с много воля, видях, че няма от какво да ревнувам.. Няма от какво да се дразня и на какво да завиждам. Тя ми показа, че мога да и имам пълно доверие и че съм единствения за нея. Общо взето двамата превъзмогнахме проблема, ЗАЕДНО, за което се радвам, че и моето беше кофти държание.. Като цяло ревността ще ти убие връзката, а няма от какво да ревнуваш реално погледнато.. Иначе ревността е двустранен проблем в една връзка - първо, ти си тъп и ревнив (споко и аз бях такъв до скоро, ся съм само тъп ;д) второ, тя очевадно ти дава повод за ревност - решението (от опит ти казвам) поговорете... ;) с разговори всичко се оправя и не очаквай да спреш да ревнуваш за 1 ден, иска се търпение и постоянство..
Нека ти го кажа така:
Обичаш я нали? Като тя ти каже, че те обича, не те лъже.. повярвай, щом е избрала да е с теб, ще е с теб.. Замисли се само за момент, тя ако не иска да е с теб и ще ти изневерява, защо въобще би се занимавала с теб? Като ще е много по-лесно и удобно да ходи и да си вършее без приятел, който да я дразни с ревност.. Друго нещо, което трябва да знаеш е, че.. Ако тя е тръгнала да ти изневерява- не можеш да я спреш, пък дори и да си скъсаш гъза от ревност, но именно с ревност можеш да я подтикнеш (дори и да нямате проблеми във връзката) да ти изневери, само за да направи това, в което я обвиняваш от измислица в истина.. Та за това не се тревожи, ако тя иска, ще го направи и ти няма какво да направиш по въпроса.. Ако я обичаш истински ще й вярваш, така както не се и съмнявам тя вярва на теб.. ;) Трябва да й имаш повече доверие и да я оставиш на свобода, гарантирам ти, че ще се върне, а ако не се, значи не е човекът за теб..
Някак примерно не искаш ли, мацката да е с теб, защото наистина иска? А не защото я "връзваш" по някакъв начин за себе си? Според мен истинска обич/любов/връзка е именно да имаш възможност (пример с моята връзка е, че и двамата имаме възможност) да изневериш, но да не пожелаеш и да получаваш всичко от партньора си... Просто си вкарай малко самочувствие, тя е избрала да бъде с теб...
Тя е с теб, не с другите нали? Пък и тя е човек и тя контактува с други човешки същества, понякога се случва те да са от мъжки пол, това не значи автоматично, че ще ги изчука.. Не си набивай филми, не си грозен или по-скоро не си грозен за нея, щом е избрала теб, иска теб.. ;)
Остави момичето да диша и се успокой, нищо няма да направи.. не ти ли става кофти, като знаеш, че я ограничаваш, защото на нея й е кофти и ако я обичаш няма да я ограничаваш, а ако тя те обича няма да направи нищо, защото получава всичко необходимо от теб.. И когато ти даде повод за ревност, вместо да избухваш и да се карате/ да говорите за това и да стават нек'ви кофти ситуации, отиваш и й показваш, че я обичаш (без да показваш слабост.. това се харесва) Примерно, тя ти дава повод за ревност някакъв, но ти запазваш самоконтрол отиваш и я целуваш супер страстно и се стараеш да изглеждаш уверен и воала.. не е особено трудно
Няма от какво да се притесняваш и те съветвам по-добре спри с тази ревност или не я показвай пред нея, защото ще си съсипеш връзката и ще се разделите рано или късно именно заради ревността, която освен себе си като проблем, натрупва още много след себе си...
Никой не обича ревнивци... радвам се, че се промених.. благодарение на нея..

Ся съм сигурен, че няколко определени потребителя, макар и на същото като моето мнение, все пак няма да пропуснат шанса да ми "сипят" и да се правят на кой е "по по най" с бате Енчо. :?

G3GaSa
03-23-2014, 14:48
Анархия!


http://i102.photobucket.com/albums/m86/musicalblonde7/Gif/tumblr_le1kfvylWY1qzggsr.gif


И занапред, не разсъждавай на глас!

AnarchyBoy
03-23-2014, 14:57
Гега, оригинални ми приятелю.

http://24.media.tumblr.com/3f71128ae8cf3849b6837f6173121f3b/tumblr_mjyped7Lni1s03pwvo1_500.gif

По-добре си изтрий акаунта.

G3GaSa
03-23-2014, 15:24
:lol:

Съжалявам, че пак ще те засегна, аз когато съм си направил първия профил тук, ти още не си знаел, че има компютри и какво представляват. И познавам доста хора "заради тях няма да го направя" а другото което е, аз не съм трол, за разлика от теб! "затова не искай това от мен" и между другото, няма такава опция :D

А ти, спокойно можеш да не влизаш в профилите си, никаква файда от теб! ама никаква, съжалявам, че постоянно те засягам, но просто си ми антипатичен. SOrrE!

И мнооого други неща.

AnarchyBoy
03-23-2014, 15:28
Първия ми профил в тийнпроблем е от 2005, тъпанар. И си тъп на трета, дадох съвет ти се заяде и ми викаш трол, you must be special kind of stupid.. Да не говорим ти колко голям "непукист" си за това те заядох веднъж и от тогава не спираш да хейтиш като малко хлапе, потребителче от март месец.

anonymous708973
03-23-2014, 15:31
:lol:

Съжалявам, че пак ще те засегна, аз когато съм си направил първия профил тук, ти още не си знаел, че има компютри и какво представляват. И познавам доста хора "заради тях няма да го направя" а другото което е, аз не съм трол, за разлика от теб! "затова не искай това от мен" и между другото, няма такава опция :D

А ти, спокойно можеш да не влизаш в профилите си, никаква файда от теб! ама никаква, съжалявам, че постоянно те засягам, но просто си ми антипатичен. SOrrE!

И мнооого други неща.

Ама какъв ти е проблемът на теб?

Човекът изписа една камара неща с цел да помогне на автора, какво те бърка? Ако не си съгласен с нещо конкретно, кажи го, ама в момента се заяждаш само от любов към заяждането.
Един път ще напише нещо наистина полезно и ти ще му скочиш... за какво?

Enchanting
03-23-2014, 15:57
:lol:

Съжалявам, че пак ще те засегна, аз когато съм си направил първия профил тук, ти още не си знаел, че има компютри и какво представляват. И познавам доста хора "заради тях няма да го направя" а другото което е, аз не съм трол, за разлика от теб! "затова не искай това от мен" и между другото, няма такава опция :D

А ти, спокойно можеш да не влизаш в профилите си, никаква файда от теб! ама никаква, съжалявам, че постоянно те засягам, но просто си ми антипатичен. SOrrE!

И мнооого други неща.

Я спокойно бе

AnarchyBoy
03-23-2014, 18:30
Ама какъв ти е проблемът на теб?

Човекът изписа една камара неща с цел да помогне на автора, какво те бърка? Ако не си съгласен с нещо конкретно, кажи го, ама в момента се заяждаш само от любов към заяждането.
Един път ще напише нещо наистина полезно и ти ще му скочиш... за какво?

За да ме демотивира да помагам и да почна пак да му сипвам, докато не се разреве. :D
Не ебавам се, вече мъч хелпфул ай промис.

Justwickeds
03-23-2014, 18:36
Тема: Ревнувам я много

нова Тема: Не я ревнувай толкова много.

RapExotic
03-23-2014, 19:25
Вярвай в себе си. Дръж се на ниво и не говори такива глупости като "не се чувствам достатъчно добър за нея". Щом те е избрала и е с теб значи си. Това е най-добрия начин за справяне с ревността. Ако започнеш да излъчваш такава неувереност пред нея нищо чудно и да се отръпне от теб.

Ivanssmile
03-24-2014, 18:35
Не знам как ще стане... просто не знам.. днес излезе с някакъв нейн приятил и от около 3 часа са заедно и направо се побърквам.. наистина смятам , че изпадам в болестно състояние..

trabi_bs
03-24-2014, 21:22
Хоп троп тралала минди минди ва ха хахаха :lol:

AnarchyBoy
03-24-2014, 21:26
И като се побъркаш помагаш ли си? Колко пъти й звънна докато тя беше с приятеля й?
Знаеш ли, че така я отблъскваш и то много? С това проверяване, сто процента си се заял... А ти казах и гъза да си съдереш от ревност, тя ако иска да чука друг, ще чука.. Приеми, че и тя е човек като мен и теб и има нужда от социални контакти и с мъже и с жени, не всичко е черно/бяло - сиреч СЕКС... Ти к'во? Искаш да я затвориш у вас за да не говори с други хора ли, а само с теб, до края на "живота ви"? Верно си болен, но и тъп и ще си загубиш момичето, ако не се хванеш в ръце.. Между другото - като се обадиш нервен и я питаш "Къде си, какво правиш" троснато, след като ти затвори, тя ще ти е нервирана и познай кой ще я утеши.. И докато ти се нервираш и се държиш като путка, оня льольо ще ти я краде, бавно ама славно... Стегни се и й покажи, че ти си мъжът за нея, стига си хленчил като путка..
Казвам ти от личен опит по-добре спри с тая ревност, безсмислено е.. и да ревнуваш и да не ревнуваш, ако е решила да се ебе, ще се ебе, а така само я отблъскваш... Вместо да й се радваш и да си се кефите, ти се нервираш и се дразниш...
С тия нерви вредиш само на себе си, на нея ще й писне и ще те зареже евентуално.. ;) И няма да й пука особено
А ти ще се изядеш отвътре постепенно.. И накрая к'во, къв е смисъла от цялата ревност, само мацката ще ти избяга..

Виж всеки път като ревнуваш - затвори очи и брой от 1 до 5 като отвориш очи на 5, просто НЕ РЕВНУВАЙ- мисли си - и да ревнувам и да ревнувам, тя ако иска ще изневери, я по-добре да се постарая да ме обича, да й дам всичко от което има нужда и така тя няма да ми изневери, защото с ревността повярвай ми не й даваш това от което има нужда, а напротив отнемаш й свободата и я ограничаваш..

За това броиш до 5, отваряш очи и не ревнуваш.. Толкова дай на ревността 5 секунди, а след това я изгони, защото не си струва да си хабиш нервите за такава простотия.. ;)
Спирай с тая ревност, колега, че мацката ще забърше някой, докато ти се вайкаш.

DarknessAngel
03-25-2014, 15:28
Трябва да й имаш доверие.

Stan4o123
03-26-2014, 10:21
Авторе,ти някакъв личен хивот имаш ли като цяло?!АКо се замислиш колко време и енергия губиш да се ядосваш за хипотетична изневяра,а колко по-продуктивно можеш да инвестираш тоя ресурс,дори да не правиш нищо,пак ще ти е по-оферта - намери си хоби,гледай да подтискаш тая безсмислена ревност и с времето ще станеш по-спокоен,просто започни да мислиш с главата,а не само на животински инстинкти да го караш.

Ivanssmile
03-26-2014, 17:31
Имам ли че живот да ... но когато не тренирам или не съм навън , а например уча просто не ми излиза от главата .. това е . Като цяло започнах да го овладявам! Огромни благодарности на всички и най - вече на AnarchyBoy !