PDA

View Full Version : Как да му привлека вниманието?



rising_star
03-23-2014, 19:37
Хвърлила съм око на едно момче, което не познавам. Той е спортист, доста момичета го харесват по принцип и знам, че трябва с нещо да го впечатля, за да обърне внимание точно на мен. Съвети?

Anonys
03-23-2014, 19:40
Бъди различна от останалите и не бъди "лесна", като повечето.

Take_That
03-23-2014, 20:13
Бъди различна от останалите и не бъди "лесна", като повечето.

По-добре не бих го казала ;)

gobob
03-23-2014, 20:15
от къде си ,може да го познавам

RapExotic
03-24-2014, 11:33
Първо се запознай с него за да разбереш дали наистина си заслужава. Това, че е спортист не значи, че е перфектния човек. После да не съжаляваш, че си вложила толкова време и усилия за да впечетлиш някой, който не го заслужава.

rising_star
03-24-2014, 11:54
Първо се запознай с него за да разбереш дали наистина си заслужава. Това, че е спортист не значи, че е перфектния човек. После да не съжаляваш, че си вложила толкова време и усилия за да впечетлиш някой, който не го заслужава.
съгласна съм, но ще е супер неловко да отида при него и "Здрасти, аз съм...." :D някакви идеи?

klimatronik
03-24-2014, 12:43
съгласна съм, но ще е супер неловко да отида при него и "Здрасти, аз съм...." :D някакви идеи?

ако не с думи, с кво? да му се нахврърлиш кат котка?
разкажи нещо повече за него, характер, как се отнася с другите момичета и тнт...
отиваш, какзваш му... драстии сладур, мноу си як, имаш ли си фацебоок, как го правиш онова, ще ме научиш ли блаблабла, захапи го се за някъде... и требва да бъдеш нахална... да разбере, че го харесваш по един или друг начин.
например, ако го заглеждаш често, би трябвало и той да те види, и предприемеш следващата крачка. Иначе той като те погледне, ти бягаш ли с поглед? Аз преди много често свалях поглед като ме погледнеше, не знам защо, а това е грешка според мен, смисъл, не трябва да се притесняваш от НИЩО, ами напротив.. и да не забравяш никога, че той си е просто той, човек като всички останали, нали се сещаш. В никакъв случаи не трябва да изпадаш в депресии, че той е можел раути, които ти си мислиш че не си можела и не си правила например, защото всъщност ти можеш много повече други креативни неща, от колкото той, смисъл да не се самозабравяш..

SHPAIdURmeN
03-24-2014, 14:40
ако не с думи, с кво? да му се нахврърлиш кат котка?
разкажи нещо повече за него, характер, как се отнася с другите момичета и тнт...
отиваш, какзваш му... драстии сладур, мноу си як, имаш ли си фацебоок, как го правиш онова, ще ме научиш ли блаблабла, захапи го се за някъде... и требва да бъдеш нахална... да разбере, че го харесваш по един или друг начин.
например, ако го заглеждаш често, би трябвало и той да те види, и предприемеш следващата крачка. Иначе той като те погледне, ти бягаш ли с поглед? Аз преди много често свалях поглед като ме погледнеше, не знам защо, а това е грешка според мен, смисъл, не трябва да се притесняваш от НИЩО, ами напротив.. и да не забравяш никога, че той си е просто той, човек като всички останали, нали се сещаш. В никакъв случаи не трябва да изпадаш в депресии, че той е можел раути, които ти си мислиш че не си можела и не си правила например, защото всъщност ти можеш много повече други креативни неща, от колкото той, смисъл да не се самозабравяш..


Днеска ги разцепваш браво. Иначе + за коментара

Night Star
03-24-2014, 17:51
Имаш ли му facebook?? Ако да започни лекичко да му пишеш..

strave
03-24-2014, 21:08
съгласна съм, но ще е супер неловко да отида при него и "Здрасти, аз съм...." :D някакви идеи?Не знам кое е неловкото в това да се предтавиш.Вярно,че е тривиално,но е нещо обикновено,а и когато е целенасочено показва интерес.Най-важното е да бъдеш себе си за да видиш дали това което си отговаря на това което момчето му харесва.