PDA

View Full Version : какво да тренирам за да заякна достатъчно за лостове



mtb24
03-23-2014, 20:19
Искам да вляза във форма и се мъча да тренирам в нас. Имам лост, но не мога да се набера.. Какво да тренирам за да заякна достатъчно за лостове? Обикновено нямам време за да ходя на фитнес и се мъча в нас с дъмбели,лицеви и т.н.

Anonys
03-23-2014, 20:29
Не знам, дали си достатъчно умен, за да си направиш уред самоделка вкъщи. Плувай или се мъчи да се набираш. Един ден ще успееш. Или си сложи едно столче отдолу и си помагай с него, за да се набереш. Един ден ще махнеш столчето.

DownloadVirus
03-23-2014, 20:29
прави рак чинс примерно и се мъчи по колкото и да правиш,3-4-5 набирания увеличи обемът само на тренировката постепенно,тренирай и останалото. Ако имаш някъде лостове около Вас върви там и тренирай.
И все пак си е друго като отидеш на фитнес и има с кого да кажеш две приказки да ти обясни като си начинаещ,иначе можеш да си останеш и 10 години да тренираш на едно и също ниво.

mtb24
03-23-2014, 20:39
Въпроса е там, че дори не мога да се набера веднъж. Имах една малка травма и оттогава изгубих форма. Преди да почна да тренирам (преди 2 седмици) едвам правих 5 лицеви.... :(

Mladenoff
03-23-2014, 20:41
Как така имаш време да тренираш във вас, а нямаш такова да ходиш на фитнес ?

mtb24
03-23-2014, 20:45
Няма фитнес наблизо, а и покрай училище и курсове не ми остава много време да ходя. В нас ми е най-удобно, но когато имам време ходя и на фитнес. Въпроса е, че ходех 3 пъти в седмицата за около 2 месеца. Храня се правилно и пак нямам никакви резултати. :/

DownloadVirus
03-23-2014, 21:34
Значи или не тренираш както трябва или не се храниш както трябва,а най-вероятно и двете.Е тогава опиши си тренировките и храната и ще се разбере куца ли нещо не куца ли.

Rakshy
03-23-2014, 22:27
Опитвай се просто. Първо се опитвай с лек отскок. За пример давам себе си: Преди време не можех да се набирам изобщо, просто ръцете и гърба ми бяха твърде слаби за туловището. С приятели всяка вечер минавахме покрай един лост и се опитвах да се набера, като не можех се опитвах с лек отскок, така с всяка вечер опити след около 2 седмици успявах да скалъпя 2 жалки подобия на набиране. Просто опитвай и ще стане ;)

mayaaa
03-24-2014, 19:17
Няма фитнес наблизо, а и покрай училище и курсове не ми остава много време да ходя. В нас ми е най-удобно
И аз бях на същото мнение преди 4-5 месеца, но тренировката вкъщи не може да се сравнява с тази във фитнеса.
И да, както ти казаха, опиши си храненето и тренировките.

Баща Ти
03-25-2014, 19:38
Да не тренираш крака.

RapExotic
03-26-2014, 09:21
Или лоста ти е твърде тънък, или твърде дебел или не е разположен правилно. Пробвай на някой от лостовете навън. Тези, които са за тупане на килими. Направи една серийка от 8. След два дни направи 2 серийки и така по малко увеличавай натоварването. Първо започни с тесен захват (двете ти ръце плътно една до друга на лоста), а като напреднеш започни и с широкия, който развива и гръб. И не забравяй преди тренировката - въглехидрати, след нея протеин.