PDA

View Full Version : Това ми е проблем.



sisa89
03-24-2014, 11:17
Здравейте на всички. Имам нещо като проблем. В ново у-ще съм, първа година и с едно момиче от класа сме по- близки. Обикновено всяко междучасие сме заедно, седим заедно и т.н. Аз нямам особенно много приятели, но тя има няколко от други у-ща и от съседния клас. Те бяха в нейния клас преди. Гадно ми е като те си определят кога да излезнат или да се размотават веднага след у-ще, пред мен, а мен нито ме кани, нито нищо. Няколко пъти сме излизали, но само двете. Знам, че са по- близки, все пак са били в един клас 7 години, но..
Съвети?!

mayaaa
03-24-2014, 17:36
Първо не се ограничавай до едно момиче от новия ти клас. Сигурна съм, че има много хора, с които да се сближиш. Второ не очаквай за няма и година да станете супер близки приятели или нещо от сорта. А и не можеш да знаеш дали нейните приятели искат нови хора в компанията си.

RapExotic
03-25-2014, 09:14
За да ти стане близка приятелка трябва да имате общ интерес и да правите нещо заедно. Само с лафене не става. Така винаги ще те приема просто като училищна приятелка, с която да си запълва междучасията.