PDA

View Full Version : Страх от признаване на чувства към него..



supergilr2001
03-24-2014, 15:11
Здравейте.От 1 година си харесвам едно момче.То е в другия клас.Бяхме заедно на зелено училище.Тогава играехме на шише и той ме целуна по бузата..От тогава почнах още повече да го харесвам.Дойде другата учебна година.Той почна постоянно да ме гледа когато се разминем.Не се поздравяваме или нещо подобно и не си и говорим. От време на време си чатим ама нищо особено. Вече ми писна да го крия.Но ме е страх да си призная чувствата към него.Не знам как ще реагира.Ако само се изложа после ще ме е срам да го виждам.Можете ли да ми дадете съвети?

Anonys
03-24-2014, 15:16
Не можеш да твърдиш, че той изпитва същото. Карай го по-спокойно, бъди нахална и му покажи, че го харесваш.

момиче.
03-24-2014, 15:25
Той почна постоянно да ме гледа когато се разминем.
Убедена ли си? Ако да,значи има причина за това. Не може да си сигурна,но все пак. Започни да му пишеш по-често,да го заговаряш и когато видиш реакцията му ще останеш с някакво впечатление най-малко за отношението му към теб.

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2014, 15:42
Виж, ако инфото ти е вярно и наистина си на 14, ясно е, че е нелепо да ти кажа нещо от сорта на "дръж се зряло". От друга страна обаче, нищо не пречи да опиташ. Защо просто не спреш момчето или не го дръпнеш в страни, не му кажеш "така и така, смятам, че си много свестен, харесвам те от доста време и дори и нищо да не се получи, искам да го знаеш"... Просто една честност, от която може и да не спечелиш, но определено няма и да загубиш.
Ако човека е свестен наистина, няма да тръгне да ти се подиграва или да разправя на всички от даскалото, че си еди-каква си или нещо такова. Няма нищо лошо в това човек да харесва някого и няма нищо лошо в това да му го каже. Дори и нещата да не се получат - да си има приятелка, да харесва друга или просто да не харесва теб - то поне си била открита и си постъпила нормално. Няма повод за страх, срам или притеснение тука...

Ако пък тръгне да се прави на интересен и да ти говори зад гърба или да се прави на мачо, защото си му признала, можеш да го смъкнеш на земята много лесно. ДрАсни 1 тема, ако вземе, че стане така ;) 100% ще има поне 5-6 адекватни варианта, които съфорумниците ще предложат...

Успех!

Night Star
03-24-2014, 17:48
Виж какво ако наистина си на 14 каквото и да става НЕ МУ ПРИЗНАВАЙ /личен опит/ ако е идиот ще започне да разправя на всички че го харесваш и всички ще ти си подиграват /пак казвам личен опит/... По-скоро се сближи с него и започнете да си пишете и да се опознавате, но не му признавай първа.... Като се опознаете зачекни темата с харесването и го попитай как върви любовта /нали така се питате вие на вашите години/ и започни да му правиш леки намеци

RapExotic
03-25-2014, 08:56
Започни да общуваш повече с него. Като се сближите малко повече му покажи чрез действията си, че го харесваш. Не върви да кажеш на някой с , който дори не се поздравявате, че го харесваш.

baby_baby
03-25-2014, 15:58
Виж какво ако наистина си на 14 каквото и да става НЕ МУ ПРИЗНАВАЙ /личен опит/ ако е идиот ще започне да разправя на всички че го харесваш и всички ще ти си подиграват /пак казвам личен опит/... По-скоро се сближи с него и започнете да си пишете и да се опознавате, но не му признавай първа.... Като се опознаете зачекни темата с харесването и го попитай как върви любовта /нали така се питате вие на вашите години/ и започни да му правиш леки намеци

+++