PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



rawwwr
03-24-2014, 15:55
Здравейте. :)

Има едно момче, с което си пишем от известно време (3 месеца). Мноооооооого го харесвам, но точно тук е проблема.

1.Странни сигнали. Значи понякога като си пишем по Facebook или пък например си говорим в училище имам чувството, че и той ме харесва. Че е заинтересован по някакъв начин от мен, но пък вечерта като му пиша изглежда, че му досаждам. Винаги е или/или.

2.Понякога ми прави намеци. Някой път ми праща песни със много интересен текст (романтичен/любовен/закачлив/перверзен) и ми цитира някои части от песента, които са точно тези, които искам да чуя от него.

3.Няма как да е толкова тъп. Всмисъл, аз постоянно му правя някакви намеци, че го харесвам и не вярвам че тооолкова не се досеща, че имам поне симпатии към него. Например,снощи му писах във Facebook и му казах, че не съм си легнала и го чакам, само за да му кажа лека нощ и той каза само "о".

4.Пише си и с други момичета. Знам за поне още едно момиче, което му пише постоянно и той пише на нея. Не съм сигурна, обаче, какво си пишат и дали я харесва. Но пък например едно момиче от моя клас му пише ПОСТОЯННО, но той я игнорира напълно,докато мен не ме игнорира, даже въобще.

Моля, кажете ми какво да правя... Да му кажа ли, че го харесвам, да продължавам ли с намеците (ако е това, помогнете с намеци ;д),да се откажа ли...?

kakvooo
03-24-2014, 16:34
Ами като за начало се опитай да разбереш по някакъв начин, дали той харесва друга, защото ако е така дори и да му признаеш, че го харесваш отговора едва ли ще те зарадва.. Ако се пък окаже, че няма друга, засили намеците... Не ми се вярва да е толкова тъп и да не се осети, но ти предлагам за сега да не му казваш какво чувстваш, остави го той да направи 1ва крачка, защото някой след като му признаеш, а той не чувства същото, те приемат за даденост т.е. "Ако тая не върже, ще се върна при оная дето ме харесва". Можеш да разбереш дали той има нещо към теб, но не през фб! Тая работа става НА ЖИВО, следи му "знаците" и "реакциите" и от там ще си направиш извод!
Успех.

Night Star
03-24-2014, 17:43
Аз мисля че трябва да засегнеш темата с харесването питай го кой си харесва ии прави намеци но не да крещят АЗ ТЕ ХАРЕСВААМ ами нещо по-леко.. Пращай му и ти песни а той като ти прати нещо го попитай това което ти е пратил- свързано ли е с текста, тоест иска ли да ти каже нещо с текста??

RapExotic
03-25-2014, 08:59
Според мен те приема просто като приятел.

baby_baby
03-25-2014, 15:56
Според мен те приема просто като приятел.

и аз така мисля

rawwwr
03-25-2014, 17:39
Понякога и аз това си мисля, но той доста често преди да си легне или пък аз преди да си легна, той ми казва лека нощ и не пропуска да ми каже, че ще ме сънува. Или пък миналата седмица не трябваше да идва цяла седмица на училище, но един ден дойде и аз го попитах защо е дошъл, все пак е болен. А той ми отговориш,че е дошъл на училище само и само да види моята усмивка... Адски объркана съм :D

SHPAIdURmeN
03-25-2014, 17:44
Първите два коментара. Ще ти помогнат да разбереш дали те харесва...

Аз лично, като не харесвам някое момиче, но ме кефи, като приятелка. Въпреки, че забелязвам някои намеци ги избягвам и с времето гледам така да завъртя нещата, че да си останем приятели... :D

Но, първо направи каквото са те съветвали при първия и втория коментар и тогава си прави крайни заключения.

Tsukuda_Hiroshi
03-26-2014, 14:07
Според мен момчето просто иска да си легне с теб. Не, не е тъп, просто може да чака ти да поемеш инициативата. Или просто не те харесва, а иска да има кой да тича след него, за да си вдига акциите. Относно другите, с които си пише - може пък те да си мислят, че ти си "другата", замисляла ли си се? Ако целта му е секс, то тогава човека просто си подсигурява няколко варианта в случай, че ти не му пуснеш. Все някоя ще се "прежали", сеш'се...
Внимавай с подобни 'убавци!