PDA

View Full Version : Някой пробвал ли го е..



obichka
03-24-2014, 19:09
http://spripoteneto.com/index.html Т'ва ме заинтригува, но всичко, което прочетох в нета по форумите ми изглеждаше прекалено нагласено, като реклама. Та въпроса ми е дали сте го ползвали, какъв е ефекта и дали според вас си заслужава парите. А, и малко ми е притеснително т'ва : Благодарение на специалната си формула ТЕРЕСОН запушва потните пори и пречи на потта да излезе върху повърхността на кожата, като по този начин осигурява на ползвателите си постоянна и сигурна защита от изпотяване. Спряната чрез ТЕРЕСОН пот на използваното място, ще бъде изхвърлена от друга част на тялото или чрез урината. Това е основното му предимство пред останалите подобни продукти.

KGVlove
03-24-2014, 20:00
Имаше още едно подобно пръскало в аптеките, забравих му името. Вредни са и то много и наистина започваш да се изпотяваш повече на другите места. Не знам специално за това, но другото можеш само под мишниците, а имаше и отделно за ходила и длани. Ако пръскаш под мишниците, ще започне да ти се поти гърба примерно, добре го обясних :Д

MaLkaTa_LaDy
03-24-2014, 20:10
Това точно не съм. Odorex съм използвала и наистина има ефект, но нямам проблем с изпотяването и спрях да го ползвам. От гледна точка дали е вредно или не - тялото ти изхвърля токсини чрез изпотяването, но така или иначе мишниците са незначително малка зона от тялото ти, за да окажат влияние.
П.с. Одорекса е доста по-евтин.

katalia3
03-25-2014, 23:21
Доста скъпичко. И аз съм ползвала Одорекс и смея да кажа че бях доволна. Аз имах страшен проблем с изпотяването. Не е пот която има миризма, а проблемът ми беше че дори и от банята да излизам, облека ли се и веднага имах мокро петно. Беше много неприятно. Ползвах Одорекс точно както беше оказано и след това го ползвах само когато имах нужда и дори все още го имам. Беше около 12 лева, не съм сигурна. Чела съм за тези странични ефекти и наистина мисля че биха отворили голям проблем, но аз мисля че нямах странични ефекти. Просто не трябва да се прекалява.