PDA

View Full Version : Как да "пробия"?



Dkeyz
03-25-2014, 02:48
Добър ден/вечер. Става дума за следната ситуация. Харесах си едно момиче и мисля да действам скоро. Нямам проблеми в ухажването, нито нещо, което мога да сгафя от притеснение, освен че се движи в компания, която не понасям. Трудно е да я видя сама. Лично съм се карал с някои от хората с които тя дружи, но хубавото е, че дори не ме познава. Въпроса ми е как мога някак си да се запозная с нея без другите да са наоколо и как да подходя по-точно? Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват. :)

Kukuto
03-25-2014, 03:09
Нея ли искаш да пробиеш? :D

RapExotic
03-25-2014, 08:42
Покани я на среща.

Dkeyz
03-25-2014, 12:12
Rap, това съм го обмислял, но няма как да я поканя след като винаги има някой с нея, но както казах по-горе нито аз, нито те ме тачат много. Сетих се и за фейсбук, но това е прекалено банално и тъпо, въпреки това колкото и да мисля други варианти този изглежда най-близко до запознаването ми с нея на живo.

baby_baby
03-25-2014, 14:10
Щом не искаш да я питаш пред други хора и пиши в фацебоок или в скайпа ама е тъпо по-добре на живо

Dkeyz
03-25-2014, 16:57
baby_baby и аз така мисля, за това съм се допитал тук, за да получа идеи и някои съвети. :)

Tsukuda_Hiroshi
03-26-2014, 14:04
Давай на живо. Компанията й не те понася, ти тях - също. Голяма работа! Тъкмо ще можеш да й покажеш, че не си някой путьо, дето плаща данък "обществено мнение". Ако мацката си струва и има трезва преценка, сама ще реши какъв човек си и дали да се занимава с теб. Приказките на хората няма да са от значение. Ако ли не... Да ти казвам ли?

Dkeyz
03-26-2014, 16:30
Прав/а си. Още при първата й поява ще действам.