PDA

View Full Version : Без приятелка на 20 години



dlkazvcxaa
03-25-2014, 16:18
Здравейте! Искам да споделя нещо, което напоследък ме измъчва все повече.
На 20 години съм и никога не съм имал приятелка. Не мисля, че съм грозен - с нормално телосложение съм, добра хигиена и т.н. Не съм задръстен имам приятели, но компанията ми винаги се е състояла главно от момчета. Смятам, че имам добро чувство за хумор и съм достатъчно интелигентен, но когато разговарям с момиче, което харесвам ставам малко по-срамежлив, обмислям това което ще кажа прекалено дълго и понякога се получават неловки моменти на тишина.
Другият проблем е, че много рядко попадам на момичета към които проявявам интерес. Но не ме разбирайте погрешно - не обръщам голямо внимание на външният вид, за мен е важен характера на момичето и именно поради тази причина за последните 2 години съм харесвал само 2 момичета, не е нужно да казвам, че нищо не се получи. Реших да пиша тук защото приемам всякакви идеи, критики и коментари.

klimatronik
03-25-2014, 16:24
за какво ти е ?

tireheb
03-25-2014, 16:46
за какво ти е ?

!!!

SHPAIdURmeN
03-25-2014, 17:40
Ем пич, в коментара си се изкара като цвете. К'ви критики искаш :lol:

strave
03-25-2014, 18:53
Най-добрата идея,която може да ти даде някой анонимен от форум е да започнеш целенасочено да си търсиш момиче.И ако всички автохвалби,които написа за себе си са вярни значи няма да има проблем да го намериш.
Още нещо,предполагам че на челата на момичета не пише с какъв характер са,така че това което си написал че не се влияеш от външният вид не мисля че е вярно.Това което човек първо забелязва е именно визията на човека срещу него и вече за себе си прави преценка дали това което вижда външно отговаря на това което той харесва в човека от другият пол.

102
03-25-2014, 18:54
не виждам проблем

Didko_Beats
03-25-2014, 19:12
Еми честно казано ... земи си намали критериите че така както подбираш има да чакаш 8-)

RapExotic
03-26-2014, 09:39
Излез с приятели и започни да заговаряш момичета просто така, на бъзик. Ако не друго, това ще ти даде необхадимата самоувереност при общуването с отсрещния пол, което е първа стъпка към намирането на гадже.