PDA

View Full Version : Някакви идеи ?



mariannasp
03-26-2014, 14:06
Привет. Имам запитване към вас. Висока съм 170-1 и тежа 55-6 кг. Искам да ги смъкна до към 50. Скачам на въже, около час почти всеки ден от бая време. Скачам бързо по има- няма 1000-2000 скока на ден + че няколко пъти в седмицата карам колело на тежки скорости. Забелязах, че имам ужасни мускули на краката. Исках да махна леките бричове и "пълнежа" по средата, но по- скоро се увеличиха от мускулите. Например като стоя права и си стегна мускулите, всичко е стегнато :D Дано ме разбрахте. Вече окончателно изклюбих от менюто си вредните храни.
Искам мускулната маса да я няма. Как да стане това и същевременно да стана ок. 50 кг?

BonnieandClyde666
03-26-2014, 15:07
Със скачане на въже не може да си направила мускули, при никакви условия!

FAKE IT
03-26-2014, 15:31
Трябва ти правилно хранене и по-малко натоварване.

Пробвай да ограничиш мазнините, но не ги изключвай изцяло, защото в известно количество са полезни, ако ги ограничиш на цяло има неприятни последици, въпреки, че ще смъкваш кг по-лесно. Нож с две устриета е.

Яж често и по малко. Организма ти ще преработва и консумира по-ефективно получената храна, ако спазваш това правило. Заеби диетите от сорта на "по 5 сокчета +1 банан +1 яйце дневно", не се ограничавай прекалено откъм храна, но и не прекалявай.

Остави си почивни дни и ограничи натоварването. Не си робот, няма как да тренираш всеки ден и да очакваш всичко да е ОК с организма ти, защото по този начин той се претоварва и тренировката повече вреди, отколкото помага.

Наблягай на кардио тренировки (тичане; скачане на въже; плуване; и всякакъв вид интензивен спорт са идеални варианти), но НЕ го прави всеки ден. Един ден почиваш, един ден тренираш, примерно.

RapExotic
03-27-2014, 08:47
Хората искат да свалят мазнини и да качат мускулна маса, ти искаш да се отървеш от нея :D

Спри да поемаш протеини, яж повече въглехидрати и се движи по-малко. Обаче като смъкнеш мускулната, може кожата да увисне или да стане целулит.

gamblerpimp
03-27-2014, 09:44
qj po malko trqq da si 48kg

Canis_Dirus
03-27-2014, 11:58
Почвай цикъл с клен :D

snatural
03-29-2014, 19:51
И аз съм горе долу като твоите размери, но се харесва така де. Ако искаш да свалиш мускули най- ефективното нещо, което мога да ти препоръчам е да правиш кросове 5-10 километра на ден. Колкото можеш. Но за целта гледай да е с хубави обувки да не си прецакаш краката.

Баща Ти
03-30-2014, 09:23
И аз съм горе долу като твоите размери, но се харесва така де. Ако искаш да свалиш мускули най- ефективното нещо, което мога да ти препоръчам е да правиш кросове 5-10 километра на ден. Колкото можеш. Но за целта гледай да е с хубави обувки да не си прецакаш краката.

И като свали мускулите какво ще остане бе, мазнина? Да е хем слаба, хем мазна?

Fisherman
03-30-2014, 10:25
искам да са надуиш,да станеш като мене назобан

lubovvv
03-30-2014, 13:25
Прекаляваш със скачането на въже, тези неприятни мускили на краката ти, за които говориш са точно от него.

anonymous908491
03-30-2014, 13:32
Със скачане на въже не може да си направила мускули, при никакви условия!

А какво се прави, мозъчни гънки ?
Сигурно ти не скачаш, за това си толкова тъп/а.

BonnieandClyde666
03-30-2014, 17:26
Да, умниците като тебе скачат на въже, а па тъпаците като мене клят с щангата! :)

anonymous908491
03-30-2014, 19:50
Ти случайно да не се похвали ?

snatural
03-31-2014, 10:42
И като свали мускулите какво ще остане бе, мазнина? Да е хем слаба, хем мазна?
Моля погледни етиопците, които по състезанията тичат по 5 000 или 10 000м и виж дали имат мазнини по кожата си. Моля те, не се изказвай неподготвен единствено с цял заяждане :)

BonnieandClyde666
03-31-2014, 15:38
Ти случайно да не се похвали ?

Не. Само отбелязвам! :) Ени проблем?

Баща Ти
03-31-2014, 16:49
Моля погледни етиопците, които по състезанията тичат по 5 000 или 10 000м и виж дали имат мазнини по кожата си. Моля те, не се изказвай неподготвен единствено с цял заяждане :)

Аз ли съм неподготвен?
Мислиш ли, че момичето има същия ген?
Мислиш ли, че тя ще тича по 5 или 10 километра?
Мислиш ли, че ще има подходящия хранителен режим?

DownloadVirus
03-31-2014, 16:54
Етиопците са много голям аргумент ,сигурен съм ,че ще е от голяма полза това да го знае автора.

mayaaa
03-31-2014, 19:03
И като свали мускулите какво ще остане бе, мазнина? Да е хем слаба, хем мазна?
Еми, авторката явно това иска.

snatural
04-01-2014, 18:25
Аз ли съм неподготвен?
Мислиш ли, че момичето има същия ген?
Мислиш ли, че тя ще тича по 5 или 10 километра?
Мислиш ли, че ще има подходящия хранителен режим?

Няма значение какво мисля аз. Казвам просто фактите. Съгласна съм с теб, че от части е и до ген, но винаги може да промениш дори и малко дадена част от себе си.
При кроса се горят първо мускулите, а после мазнините. За това ако иска момичето да свали малко мускулна маса това един от вариантите. Знам, че не е много лесно да се върти особено ако си начинаещ или нямаш достатъчно воля, но ако наистина го искаш това е начина :)

DownloadVirus
04-01-2014, 18:29
При кроса не се сваля мускулна маса.Това дали ще свали или не мускулна маса зависи от много неща ...
Всъщност при монотонно бягане би се свалила повече мускулна маса ,то си има проучвания за това,но и практиката на хората говори достатъчно. На този ръст и тегло не виждам какво има да сваля :))