PDA

View Full Version : Как да го направя??



cris_00
03-26-2014, 19:06
Знам,че т'ва е малко банална тема и може да ме помислите за тъпак,ама все пак,ще ви поискам мнението.

Преди няколко месеца дойде едно момиче в класа ми,хубаво момиче,яка е,аз не я харесвам,но преди две-три седмици чух от една приятелка,че това момиче иска да прави секс с мен.Аз не повярвах в началото,но после видях някакви смесени сигнали като се говорих с нея или си чатихме,абе постоянно и там е работата,че аз също искам да правя секс с нея,но не знам как да подходя,затова,моля дайте някакъв съвет!!!Благодаря предварително!

RapExotic
03-27-2014, 08:53
Щом тя го иска, нека тя да подходи първа. Ти няма нужда да правиш нищо.

TROLLDADLOLCAKE
03-28-2014, 02:02
Покани я у вас "да гледате филм".До сега нито веднъж не съм "стъпал накриво" с тази тактика .
П.С - Ако се чудиш кой филм "да гледате"...Определено избери нещо от сорта на "Van Wilder" или "American Pie" . Успех и да кажеш какво е станало. ;) !

#EDIT - Моля те, вземи си презервативи,за да няма после тема в раздел секс "Бременна ли е?" :D :D ;)

baby_baby
03-28-2014, 13:01
Колко още такива теми ще пуснеш???

iinchety
04-21-2014, 09:33
Ха жените ,които знаят какво искат не са за изпускане :D Но не я оставяй самичка да прави стъпките ,защото ще се почувства отхвърлена :)