PDA

View Full Version : Защо продължава да ме търси ?



Aninkata
03-27-2014, 06:11
Здравейте, благодаря на отделеното време. Ще започна с това, че той е малко под 30-те, запознахме се на плажа, аз рисувах, той спасяваше. След ден, два отидохме на кафе, оказа се, че имаме разлика от малко +10 години. Не се държеше така сякаш “аз съм спасителят на плажа и понеже тя рисува и е по-малка ще я свалям докато не я получа“, не не такъв плейбой. Напротив прави впечатление на амбициозен, лоялен, сериозен, независим, уверен, всеотдаен също така много дисциплиниран и предпазлив. Мълчалива фигура е има особен характер (Козирог, аз съм Риби). Нещата се случиха от само себе си, почти всеки ден се виждахме на плажа, но той работи и времето за приказки беше ограничено и с него е трудно да се говори поне тогава. За около месец спахме почти всяка седмица по веднъж (заради обстоятелства). Всеки път беше на открито и красиво място. Първият път ме заведе на едни много красив и обичан от мен залив по северното черноморие, преместихме се на едно поле със слънчогледи и пъпеши имаше красив залез и всичко просто се случи диктувано от първични инстинкти. Лято свърши, в средата на септември понеже беше в моя град ме потърси, но не се получи да се видим и така следващите 3 месеца не се получаваше да се видим. През този период като, че ли аз го търсех повече, през декември той беше активният и търсещият ме. Пишеше смс и през един, два през нощта и рано сутрин към шест, седем по всяко време. Искаше да отида при него на рожденият му ден. На 14 януари, аз отидох при него, случи се най-после. Не започнахме веднага със секс, беше неспокоен доста, говорихме си известно време последва секс. Реших, че ще се опитам да му развържа езика и имах голям напредък в сравнение с лятото. Говорихме за връзки, за бъдеще, за държавата на много теми. Цени честността и искреността. Като говорихме колко трудно е да намериш добър партньор, той за тези няколко часа, в които бяхме заедно чух “или намираш някого, но не можеш да си с него по една или друга причина“ нещо от този род, поне 5 пъти. Написах му смс като пътувах “до другият път дано :) тайно се надявам да ме изчакаш още малко :D :)“ така по-късно след като се похвалих, че съм се прибрала жива и здрава имах “ Ти се кефи и си живей живота,както намериш за добре. Не чакай никой и не карай никой да те чака.“ Да си пазя чувствата и да не обсебвам, само той да ме търсел. Не знам защо отидох, защо изобщо той продължава да ме търси след като в момента годините ми не са благоприятни за каквато и да е връзка с него, при положение, че той може да си намери някоя далеч по-близо до него и като години и като разстояние има социалните контакти. Нямаме разговри от типа “здрасти, как си, какво правиш“ човек на действията, не на думите. Харесваме тишината и спокойствието, мълчанието е повече от приятно между нас, в секса е страстен има я играта на флиртуването и съблазняването, повечето неща си ги казваме без да ги изричаме, усещат се, чувстват се по странен начин. След последната ни среща, ме потърси 2 пъти на 3 седмици, сега пише почти през ден, получавам ненужни смс, което не е типично за него, но както и да е. Надявам се да го видя час по-скоро. Но защо ме търси, не съм му удобна, за да съм за единия секс, за връзка да не говорим. Можеше да си остане една лятна свалка и толкова, а се превърна в аз не знам в какво. Защо ме търси? Искам го да, но защо той иска.. Благодаря на всички, съжалявам за ненужната информация постарах се да го съкратя, дано някой успее да ми влезе в положението.

ikon
03-27-2014, 06:33
ВЛЮБИЛА СИ СЕ, ОК, ЧЕСТИТО, ТОЙ СЪЩО, ПРЕДИ СЕ Е КОЛЕБАЕЛ, СЕГА Е УБЕДЕН.

Янархия_съм
03-27-2014, 08:34
Как защо те търси? Явно сте сродни души и му липсваш. Вероятно нещата ще отшумят от само себе си...

baby_baby
03-27-2014, 14:32
Иска да е с теб но разтоянието и гадно

SIIMONNA
03-27-2014, 16:46
Явно иска да е с теб и те цени, но..... разстоянието понякога наистина е кофти за една връзка. Макар и вие да нямате такав, всъщност точно затова нещата не се задълбочават толкова, ако сте заедно ще е още по-трудно. :)

Aninkata
03-28-2014, 16:25
Съжалявам за дългото четене, благодаря за коментарите ще се радвам на още мнения, мисли или съвети какво евентуално да правя за напред. :)