PDA

View Full Version : Помощни средства за изгаряне на мазнините?



anichka12345678
03-27-2014, 08:12
Помощни средства за изгаряне на мазнините?
Здравейте ,интересувам се от това как поддържате мускулите на тялото? Освен с фитнес и диети,което е ясно.Всички сме чували за всякакви хапчета ,чайчета ,кафе ,лепенки и т.н има ли някаква полза от подобни неща или са твърде опасни за здравето ни?
За в момента съм си поръчала фитнес вибриращ колан и пеперудка и пия зелен чай ,които пречиствал тялото от излишните калории уж? Спортувам ,когато мога,опитвам се храня по здравословно ,но ми се струва ,че не се получава.В момента съм 64 килограма ,а сам висока 1,60 и ми се образува целулит от време на време и излишни мазнини в областта на стомаха.Искам да съм 55 килограма ,защото ми предстои сватба и искам да съм красива.

DisappointedDreamer
03-27-2014, 10:48
Вибриращия колан е прахосване на пари.

Няма "спортувам когато мога", нито "опитвам се да се храня здравословно". Спазваш стриктно хранителния режим и спортуваш редовно, 'щото никакви коланчета няма да ти помогнат да "станеш красива".

Justwickeds
03-27-2014, 13:51
Човека над мен го каза: спазваш хранителен режим и спортуваш редовно. Лека по лека. Без да се натоварваш! Не напрягай талото си изобщо. Дори и след 1-2 месеца тренировки. Просто защото тялото може да бъде подложено на стрес по тоя начин с пренапрягане за бързи резултати. Те ще си дойдат с времето. // спри сладкото/тестеното+хляба и наблягай на повече зеленчуци и плодове и ще видиш разлика за 1 месец... но това трябва да стане постепенно.

А ако смяташ,че тия лепенки и там подобни ще ти помогнат...ми пробвай си. Принципно има някои там добавки,с които съм чувал че можеш да свалиш. Добре де,защо не отидеш в един подобен магазин и не попиташ лично?

а за колан...вибриращ наистина е пълна простотия; по-добре си навлечи един куп дрехи, тичай така (ама продължително време) докато не се изпотиш кат кон и да видиш...

успех.

xcollinssx
03-30-2014, 19:41
Съмняваме че, с колана и чая ще има резултат.Може да си вземеш л карнитин,но трябва да го комбинираш с някаква тренировка,се ще намериш един час за малко упражнения,ако нямаш възможност да ходиш на фитнес или нещо такова в youtube е пълно с кардио тренировки които можеш да си правиш вкъщи...Успех!! \\:D/