PDA

View Full Version : Има ли разлика м/у чувството при клиторния оргазъм и оргазма предизвикан при секс?



peteva_6
03-27-2014, 10:25
Здравейте, на 20 години съм и до сега не съм се замисляла върху този въпрос. Прави ми впечатление, че при масторбация получавам по голямо удоволствие от колкото при секса. При масторабацията изтръпвам а при секса просто спирам да дишам от кеф :D и не издавам звук около 5,6 секунди след което следва едно яко издишване все едно съм се отървала от дявола :D (странно обяснение ), но все пак усещам че влагалищните ми мускули се свиват. Та въпроса ми е дали изпитвам оргазъм при секса или просто е удоволствие ???

DarkTemplar
03-27-2014, 11:33
Разправят, че клиторният оргазъм бил по-силен от вагиналния. Ако толкова държиш на него, може да го получиш и при секс, не само при самозадоволяване.

Така като ти чета обясненията, ми се струва, че изпитваш вагинален оргазъм, а не просто удоволствие.

Justwickeds
03-27-2014, 13:53
Експериментирай. На 20 си. По натам ще срещнеш и...други оргазми :lol:

peteva_6
03-27-2014, 14:35
Разправят, че клиторният оргазъм бил по-силен от вагиналния. Ако толкова държиш на него, може да го получиш и при секс, не само при самозадоволяване.

Така като ти чета обясненията, ми се струва, че изпитваш вагинален оргазъм, а не просто удоволствие.


благодаря :)

KGVlove
03-27-2014, 20:32
Каза, че от мастурбация изпитваш по - голямо удоволствие, а така както го описа при секс не знам от какво се оплакваш, дори по - хубаво звучи :Д