PDA

View Full Version : Къде?



desperedbob
03-27-2014, 20:20
Къде мога да занеса луксоцен часивник на стойност повече от 500 лв и да ми го върнат като нов ( за Варна само )? защото когато го носих в Димов на общината до Черно Море хотела ми го върнаха с разнебитенити стрелки , лепило по циферблата, прах под стъклото и отпечатъци + много драскотини ! много съм недоволен ,дори ще пиша гневно писмо

npp
03-28-2014, 06:30
ако говориш за часовникарско ателие, трябва да се внимава, понеже може да се натъкнеш и на несръчни майстори - търси реномирано ателие

dimitar_ak
03-28-2014, 07:56
http://www.giulianwatches.com/index.php?m=325&lang=1

Подготви се добре финансово. Часовник за 500лв не е върха на лукса, но ако има нужда от смяна на части няма да са от най-евтините.

desperedbob
03-28-2014, 15:48
проблема е че има лепило по циферблата( малко но се забелязва) има прашинки и то около 20-30 които си личат и някакво розово нещо , и отпечатъци от пръсти. Колко горе-долу ще ми излезе

Баща Ти
03-28-2014, 17:21
Първо. Не го носи в Джулиан, щото само се чудят как да взимат пари.
Второ. 500 лева е далеч от луксозен часовник.

Mladenoff
03-29-2014, 05:50
И аз не съм доволен от Гюлиан, изобщо :/
Отидох при тях с моя Longines и показха пълна некомпетентност. Единствено ми скъсиха верижката като хората, че беше чисто нов :D
От Джулиани пък чувам смесени мнения, по форуми само се оплакват от отношението им към клиентите по магазините, пък едно приятелче си поддържа Тисота там и засега всичко е било без забележки.

A най-новото ми попълнение си го взех точно от Джулиани, кратки разговори с тях, с Ахмед Чакър (огромни благодарности към тоя човек за отстъпката, която ми направи за часовника, просто си беше направо подарък!) и бих казал само позитивни работи от лична гледан точка към Джулиани :)