PDA

View Full Version : игри и нещо по-хубаво



Cherpaka
03-28-2014, 12:17
Здравейте всички ! От скоро съм в форума , но това не е свързано с темата .
Обичам да играя футбол и от там идва прякора ми >черпака< , защото винаги като вкарам гол става и изглежда така все едно някой дух е взел топката и я насочва към вратата :Д ! Рових се в youtube и видях мачове на Roy Jones JR и този спорт много ми хареса . (имам спомен през 2007 г. попитах майка си дали може да тренирам бокс , а тя ми отговори , че се страхува да не ми счупят носа или нещо по-лошо ! Аз се уплаших и не исках да чувам за този спорт повече .) Вече коментарът ми към всички приятели и на моята възраст и по-големи е "Да го счупят голяма работа" ! Дори и понякога на шега казвам "и без това не го ползвам".

Въпросите ми са
На колко години трябва да си , че да започнеш да тренираш *трябва ли да почваш от малък**може ли да започнеш да тренираш като по-голям* *КОЛКО* ?

Мечтата ми е да се занимавам с професионален бокс . Бих казал , че би се получило , мисля ,че имам и качествата да бъда боксьор ! :)

Cherpaka
03-28-2014, 19:57
Моля пишете по темата ! Важно е за мен

SHPAIdURmeN
03-29-2014, 09:13
Ако не си трол.....


На колко години си ?

Cherpaka
03-30-2014, 13:59
Малък съм на 12...

SHPAIdURmeN
03-31-2014, 17:56
Eм, таман си. Подходящ си да тренираш бокс... Ако да кажем от 13 годишен тренираш яко бокс :D
До 40 годишен, като станеш на 50, мозъка ти ще е станал на пихтия поради, десетилетие(периодично) удари по главата.