PDA

View Full Version : Помощ за есета по Английски език



ComeAndTouchMe
03-28-2014, 12:34
1.Write a letter to a friend in which you describe a festival or a celebration in Bulgaria (80-100 Words.)
2.What is your favorite way to relax OR What hobbies are popular in yoir country? (80-100 Words.)
3.Write a story begining with the following sentence: "I was walking back home when i saw it - a small white puppy lying on the pavement (100-120 words)

Ако някоя добра душа ми помогне ще черпя обещавам :D Темите не са толко сложни,просто не ми идва нищо на ум..Имам срок 1 седмица надявам се да помогнете :)

IncendiaSanctus
03-28-2014, 13:48
... 100 думи ?! Това са около 10-12 изречения, по дяволите... Как може нищо да не ти идва на ум ? Пиши по втората тема, кажи - обичам да гледам филми, любимите ми филми са на този режисьор, този актьор, разказват се за това и това, и ето ти 100 думи.
Друг е въпроса, че вероятно те мързи и искаш някой да ти го напише...

cookie dough
04-01-2014, 20:30
Нали осъзнаваш, че учителката ти по английски просто се чуди вече какво да ви даде да пишете, за да покрие хорариума от оценки, който й искат? Никой не иска от теб оригинални мисли, просто опиши НЕЩО. По първата тема може да напишеш нещо за Великден/Коледа/Нова година/24ти май, по втората за това какво правиш през свободното си време.. Супер елементарно е.
(Тия неща дето ти ги написах горе са 60 думи, демек 3-4 изречения...)